Maisto papildas įdegio efektui Birdie Sweet Sun 30vnt

Original price was: 22.99€.Current price is: 15.99€.
  • Gaivaus skonio guminukai su natūraliais pigmentais, suteikiančiais odai įdegio efektą.
  • Guminukų sudėtis praturtinta beta karotenu, variu, zeaksantinu, likopenu, vitaminais A ir C.
  • Veikliosios medžiagos suteikia odai švytėjimo ir natūralų atspalvį.

Maisto papildas žarnyno balansui Birdie Probiotiful 30vnt

Original price was: 22.99€.Current price is: 17.19€.
  • Nepaprastai skanūs guminukai, kuriuose gausu fermentų balansuojančių žarnyno mikroflorą.
  • Dėl 5 rūšių probiotikų, šie vyšnių skonio guminukai palaiko optimalų mikrobiotos balansą.
  • Mikrofloros palepinimas sustiprina imunitetą, gyvybingumą, suteikia odai švytėjimo ir palaiko gerą nuotaiką.

Birdie maisto papildai

Birdie Nutrition – tai natūralios sudėties maisto papildai, kuriuos verta išbandyti kiekvienam, besirūpinančiam savo grožiu ir gera savijauta. Siūlomų maisto papildų sudėtyje nėra GMO, konservantų, glitimo, nanodalelių ir/ar naftos chemijos. Visa produkcija gaminama Prancūzijoje ir atitinka šioje šalyje bei visoje Europoje taikomus aukščiausius kokybės standartus.

Birdie yra pasaulyje gerai žinomos įmonės „D-LAB“ dukterinė įmonė. „D-LAB“ ir „Birdie“ įkūrėja Fleur Phelipeau tiki, kad grožis yra sveiko kūno atspindys. Grožis ir sveikata neabejotinai yra glaudžiai susiję: skaisčiai spindintis veidas, žvilgantys plaukai ir glotni oda parodo, jog žmogus tinkamai savimi rūpinasi, o jo organizmui netrūksta vitaminų, mineralų bei kitų svarbių veikliųjų medžiagų.

„D-LAB“ ir „Birdie“ produktų formules sudaro gamtą tausojančios ir žmogaus kūną gerbiančios natūralios veikliosios medžiagos. Jos buvo atidžiai sudarytos teikiant pirmenybę vietiniams augalams bei įmonė bendradarbiauja tiesiogiai su tiekėjais. Be to, šis prekinis ženklas neatlieka tyrimų su gyvūnais siekdami įsitikinti savo produktų efektyvumu, o pačiuose papilduose nėra gyvūninės kilmės ingredientų.

Prekinio ženklo įkūrėjai siekia pakeisti nuostatą, jog maisto papildai turi būti beskoniai ir nuobodūs. Dėl to be jokios graužaties galima mėgautis grožį puoselėjančiais uogų ir vaisių skonio guminukais, natūraliomis medžiagomis paskanintais vitaminų eliksyrais (geriamaisiais lašais), žolelių arbatomis. Aprūpinti organizmą visomis reikalingomis medžiagomis dar niekada nebuvo taip paprasta ir malonu!

Birdie pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos sumos už produktus kitam pirkimui, todėl lojaliems originalūs Birdie maisto papildai visada gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.

birdie prekinis zenklas