Produktų nerasta.

Caromed

Caromed – 20 metų gyvuojanti Itališka įmonė, kūrėja, kurios tikslas sėkmingai kurti ir tiekti aukščiausios kokybės produktus estetinės ir plastinės chirurgijos profesionalams. Šio gamintojo produkcija prieš pateikiant rinkai yra kruopščiai testuojama, sertifikuojama tarptautinėse rinkose, atliekami bandymai, kad vartotojams būtų garantuotas aukščiausius standartus atitinkančių produktų pateikimas.

Caromed organizuoja mokymus, seminarus, kursus, kelia darbuotojų kvalifikaciją, kad jie būtų tikri savo srities profesionalai, kuriantys stebuklus. Ši įmonė bando įvairių šalių kokybišką produkciją, tame tarpe Izraelio, JAV, Prancūzijos, Korėjos, Lenkijos, Italij0s, stengdamasi ištirti bei sukurti tai kas geriausia bei teikia aukštus rezultatus grožio srityje!

Ši kompanija taip pat pradėjo kurti savo prekinio ženklo „Med & Beauty“ dermokosmetikos prekes bei „Smart Beauty Devices“ liniją, kuri netrukus pasirodys rinkoje. Ši kompanija dalyvauja socialiniuose projektuose “BEAUTY FOR CHARITY”, kurio metu padeda rinkti lėšas ne pelno siekiančioms organizacijoms.

Nuolat atliekami Caromed tyrimai, begalinė aistra grožiui leidžia kompanijai didžiuotis savo pasiekimais jau 20 metų!

Lietuvoje galime džiaugtis Caromed išgarsėjusiais produktais, tokiais kaip You Want My Lips lūpų apimtį didinančiu serumu, kuris akivaizdžiai padidina lūpų apimtį bei gerina būklę ir tam nereikia jokių papildomų injekcijų!
Bei You Want My Eyes akių ir blakstienų serumu, kuris vienu metu skatina blakstienų augimą ir tuo pačiu puoselėja ir jaunina paakių odą!