Dantų pasta vaikams Coslys braškių skonio 50ml

5.99
  • Sukurta vaikų burnos higienai užtikrinti
  • Švelniai išvalo apnašas nepažeidžiant dantų emalio
  • Nedirgina ir nepažeidžia jautrių vaiko dantenų
  • Mylimiausio - natūralių braškių skonio dantų pasta

Purškiamas kondicionierius plaukams Coslys 200ml

9.19
  • Abrikosų aromato.
  • Švelnina ir glotnina plaukus, padeda iššukuoti.
  • 99,9% priemonės sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.

Coslys ekologiški ir sertifikuoti produktai

Coslys prekinio ženklo ekologiški ir sertifikuoti produktai skirti asmeniniai higienai ir grožio priežiūrai. Prancūzų kompanija kuri specializuojasi sertifikuotoje ekologiškoje asmens higienos produktų gamybos srityje.

Cosmébio ženklas garantuojantis, kad kosmetikos gaminiai yra tikrai natūralūs ir ekologiški

Cosmébio ženklas

Coslys produktai yra sertifikuoti ir paženklinti “Cosmébio” ženklu, kuris garantuoja, kad kosmetikos gaminiai, kuriais galite pasitikėti, yra tikrai natūralūs ir ekologiški. Norint naudoti “Cosmébio” ženklą ant pakuotės, natūralus arba organinis kosmetikos gaminys turi atitikti tam tikrus kriterijus: pateikti gatavus gaminius, pagamintus iš natūralių ar natūraliai gautų ingredientų, daugiausia iš ekologinių ūkių, neįtraukti žaliavų ir konservantų, kurių naudojimas yra prieštaringas saugos ir ekologinių vertybių požiūriu, garantuojamas neapdorotas perdirbimas ir gamyba, paženklintus produktus griežtai kontroliuoja nepriklausoma sertifikavimo įstaiga, remdamasi nustatytais reikalavimais, vartotojai turi būti aiškiai ir objektyviai informuojami.

produktuose nenaudojami ingredientai

Kadangi augalų pasaulis yra grožio priežiūros lobynas, Coslys sutelkia dėmesį tik į geriausius augalų ingredientus. Dėl šios priežasties produktų sudėtyje nėra nenaudojami : parabenai, SLS, fenoksietanolis, PEG, GMO, aliuminio chlorhidratas, dažikliai, alkoholis ir kitos kenksmingos medžiagos.