Rezultatų: 1

Hialurono rūgšties maisto papildas D-LAB Nutricosmetics „Absolu Hyaluronique“ 28kaps.

Original price was: 43.99€.Current price is: 29.99€.
  • Hiliurono rūgšties molekulės giliai įsiskverbia į odą, užtikrinant tinkamą odos drėgmę.
  • Įrodyta, kad vartojant šį maisto papildą oda tampa putli, elastinga ir akivaizdžiai mažiau raukšlėta.
  • Maisto papildas nesukelia šalutinio poveikio ir tinka nėščioms bei maitinančioms krūtimi moterims.

D-LAB Nutricosmetics maisto papildai

D-LAB Nutricosmetics neseniai atidarė savo gamyklą nuostabiose Overnės kalvose. Šis projektas buvo labai svarbus, nes leidžia kontroliuoti visus gamybos etapus ir užtikrinti, kad gamyba būtų kuo ekologiškesnė ir gerbtų D-LAB vertybes bei įsipareigojimus. Į šį projektą įkūrėjai žvelgia vadovaudamiesi ekologiškai atsakingu požiūriu. Aplink gamyklą taip pat yra pasėliai, kad būtų galima, kur įmanoma, teikti pirmenybę vietiniams produktams ir gauti išskirtinės kokybės augalus.

Susirūpinę prekinio ženklos įkūrėjai ieškojo sprendimų, kaip sumažinti poveikį aplinkai. Taip buvo nuspręsta pasiūlyti Jums galimybę pasirinkti gauti užsakymus pakuotėse, kurias galima pakartotinai panaudoti iki 100 kartų. Taip pat šios pakuotės yra 96% perdirbamos.

D-LAB Nutricosmetics įsipareigojimai:

Sumažinti ir kontroliuoti vandens suvartojimą

Siekia apsirūpinti energija

Riboja atliekų susidarymą

Kokybiškų formulių ekologinis dizainas

Plėtoti žiedinę ekonomiką

Ekologiško transporto skatinimas

Reklamuoti vietinį tiekimą

Prekinis ženklas naudoja pačių užaugintas sėklas, kurios auga netoli gamyklos esančių plantacijų sklypuose, kurie nebuvo naudojami 15 metų, dėl to juose nėra pesticidų. Siekdama sumažinti ir kontroliuoti vandens suvartojimą, gamykla pakartotinai naudoja lietaus vandenį laistymui ir saulės kolektoriams. Taip pat norėdami sumažinti pakuočių panaudojimą, žaliavos gaunamos grąžinamose statinėse. Siekdami išvengti vienkartinių daiktų, kurie dažniausiai naudojami įmonėse, pasirinkta 100% skalbiama darbuotojų aprangą (palaidinės, chalatai ir kt.). O šalia gamyklos auga 3 viščiukai, kurie lesa saugias organines atliekas.

D-LAB Nutricosmetics pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos sumos už produktus kitam pirkimui, todėl lojaliems originalūs D-LAB Nutricosmetics maisto papildai visada gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.

D-LAB prekinis zenklas