Produktų nerasta.

Huxley veido ir kūno priežiūros produktai

Huxley prekinis ženklas įkurtas 2017 metais, Pietų Korėjoje. Vizija – priimti naujus sprendimus kuriant veiksmingą kosmetiką odai, kenčiančiai nuo tąršos ir streso. Misija – puikūs dalykai niekada neateina iš komforto zonos, jie atrandami iš rizikingų idėjų ir drąsių bandymų. Huxley niekada nebijo ekstremalios aplinkos – aukščiausių kalnų, giliausių jūrų, žiauriausių dykumų – tam, kad rasti ingredientus, kurie maksimaliai padidina odos gyvybingumą ir gerina jos būklę.

Prabangi Huxley linija veido odos priežiūrai padeda išlaikyti ją visada skaisčią ir sveiką. Kiekvienoje šio prekinio ženklo priemonėje yra opuncijų sėklų ir Sacharos dygliuotųjų kriaušių sėklų ir kaktusų ekstraktai, kurie sudaro itin veiksmingą veikliųjų medžiagų kokteilį.

Sacharos dygliuotųjų kriaušių sėklų ekstrakte yra unikalių fitocheminių medžiagų, kurios intensyviai drėkina, nes puikiai sulaiko vandenį odoje. Taip pat dėl didelės vitamino E (tokoferolio) koncentracijos, gerinama odos barjero apsauga nuo žalingų aplinkos veiksnių. Aliejuje yra 61 % linolo rūgšties, kuri užtikrina greitai įsigeriančią tekstūrą ir didesnį drėkinamąjį poveikį nei kiti afrikietiški aliejai, tokie kaip argano aliejus.

Huxley priemonių sudėtyse nenaudojami mineraliniai aliejai ir sintetiniai dažai. Priemonių svaiginantys kvapai yra įkvėpti marokietiško sodo aromatų.

Prekinio ženklo asortimentą sudaro drėkinantys veido kremai, stirpios koncentracijos serumai, makiažo valikliai, veido prausimosi priemonės, veido kaukės, kūno priežiūros priemonės.

Huxley pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos sumos už produktus kitam pirkimui, todėl lojaliems originalūs Huxley veido ir kūno priežiūros produktai visada gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.

Huxley banner