Produktų nerasta.

LETIQUE

LETIQUE tai prekinis ženklas, kurio svarbiausiu tikslu tapo užduotis sukurti aukštos kokybės produktus už prieinamą vartotojui kainą. Viena iš prekinio ženklo kūrėjų, garsi Rusijos “blogerė” ilgą laiką svajojo sukurti idealią kosmetiką, kurią galėtų naudoti pati ir ji būtų neįtikėtinai efektyvi ir maloni, o taip pat prieinama daugeliui merginų.

Bendradarbiaujant kartu su kosmetologais profesionalais, kuriant LETIQUE produkciją pavyko išpildyti “blogerės” gyvenimo svajonę ir pristatyti šiuos nepakartojamus produktus plačiai kosmetikos rinkai. Kuriant kūno priežiūros produktų liniją buvo sujungtos klasikinės bei novatoriškos formulės, kurių duetas papildytas aukštos kokybės ingredientais, pasižyminčiais efektyviais rezultatais. LETIQUE kompanija neatliko žiaurių bandymų su gyvūnais, kuriant produktus, tai draugiškas gyvūnams prekinis ženklas!

LETIQUE produkcija atitinka visus kokybės reikalavimus ir efektyviai rūpinasi kūno oda. Tai ta pati kosmetika, kuria norėtų naudotis kiekviena moteris, mergina – prieinama, kokybiška, saugi ir efektyvi! Prekinis ženklas siūlo produktą, kuriuo pasitiki bei didžiuojasi.

Šį prekinį ženklą sudaro gausus kūno odos priežiūros priemonių asortimentas, produktai plaukams bei veido odai prižiūrėti. Vartotojų pamėgta kūno priežiūros linija siūlo efektyvias priemones kovai prieš celiulitą, stangrinančius, liekninančius įvyniojimus, purškiamas priemones deginančias riebalus, taip pat pagalbinius įrankius, tokius kaip šepečiai, įvyniojimo kelnės. Visiems šiems produktams kurti naudojami natūralūs augaliniai ingredientai sujungti naudojant senus receptus ir novatoriškas formules, kad išgauti efektyvesnių rezultatų.

letique-prekinis-zenklas-mamaimam.lt