Produktų nerasta.

LOMA plaukų priežiūros produktai

LOMA plaukų priežiūros produktai pripildyti organiškais aromatais, skirti kasdieniam patogumui. Natūraliai gydantys augalinės kilmės ingredientai, pagaminti kartu su aplinką tausojančiais įpakavimais. Gaivinantys ir raminantys aromatai su augaliniais komponentais džiugins kiekvienoje plaukų priežiūros priemonėje.

Loma plaukų priežiūros įkūrėjas Deividas, atsižvelgdamas į savo šeimą, sukūrė aromatinių, augalinių užpiltų produktų kolekciją. Kūrėjas atsižvelgė į savo šeimos, o taip pat ir klientų lūkesčius kurdamas produktus, todėl juose nėra parabenų, sulfatų, natrio chlorido, glitimo, sojos, flatatų, hormonų, pesticidų ir kitų nerekomenduotinų priemaišų.

Daugiau nei prieš 27 metus atnaujintose augalinių komponentų priemonėse yra naudojamas alavijų gelis, padarantis įmonę pranašesnę ir dar labiau paklausesnę rinkoje. Produktai kurti stebint aplinkinius, kurie kruopščiai renkasi ką naudoti savo kūno ir plaukų priežiūrai.

Įmonės įkūrėjas Davidas Hanenas savo karjerą skyrė plaukų ir grožio menui. Jau nuo pat salono stilisto iki sėkmingo salono savininko pradžios, Deivido aistra buvo produkto formulavimas. Šiandien jis yra pripažintas kaip vienas iš grynų, augalinių grožio produktų kūrimo novatoriumi.

Kiekvieno produkto kokybė ir ilgaamžiškumas yra tiriamas ir išbandomas prieš patenkant į rinką, siekiant užtikrinti saugų produktų naudojimą. Priemonės nėra tikrinamos atliekant bandymus su gyvūnais bei itin draugiškos veganams.