Spenelių balzamas Mama Mio Keep Calm 30ml

Original price was: 13.99€.Current price is: 12.09€.
  • Sukurtas sausiems ir jautriems speneliams.
  • Spenelių balzamo sudėtyje yra taukmedžio sviesto ir kokosų aliejaus.
  • Prieš maitinant, balzamo nereikia nuplauti.
  • Be silikonų, parabenų ir alergenų.

Spindesio suteikiantis kūno prausiklis Mio Sun-Drenched 200ml

Original price was: 22.99€.Current price is: 19.79€.
  • Kaskart po dušo Jūsų oda bus sudrėkinta ir sveikai žėrės.
  • Priemonės pakylėjantis kvapas – nuotaiką pakeliančios citrusinių vaisių ir apelsinų žiedų natos.
  • 97% respondentų sutiko, kad kūno prausiklis švelniai valo odą ir suteikia jai švelnumo jausmą.

MIO kūno priežiūros produktai

Mio prekinis ženklas buvo sukurtas 2014 m. (po 10 m., kai buvo išleistas pirmasis ,,Mama mio” pilvo sviestas). Kuriant šį prekės ženklą svarbiausias prioritetas buvo tai, kad visi produktai būtų netik draugiški Jūsų odai, bet ir planetai. Įkvėpti šios idėjos, jie sukūrė tokį ženklą, kuris užtikrina gerą savjautą ir prisitaiko prie bet kokių Jūsų odos poreikių bėgant metams. 2020 m. vasarą gamintojai atnaujinto prekės ženklą sustiprindami ir atnaujindami jų ingredientų sąrašą, kuris būtų pagrįstas augalinėmis, iš gamtos išgautomis formulėmis ir atnaujindami įpakavimą, kad visos tūtelės, dangteliai ir indeliai būtų draugiški mūsų planetai.

MIO misija – užtikrinti gerą Jūsų savijautą ir puikią išvaizdą. Produktai tinka visiems odos tipams ir bet kokiam gyvenimo būdui. Iš viso keturios produktų linijos yra draugiškos veganams, nebandytos su gyvūnais ir užpildytos 100 % natūraliu kvapu bei ypatingu ,,Feel-Good” geros savijautos kompleksu, kuris užtikrina, kad rezultatus galėtumėte netik matyti, bet ir jausti. MIO produktai suteiks Jums pasitikėjimo savimi, kad galėtumėte gyventi geriausią, savo kūną mylintį, gyvenimą!

Prekinio ženklo produktų formulės yra pripildytos natūralių, augalinės kilmės veikliųjų medžiagų tam, kad pasiekti rezultatus, kuriuos galite matyti ir jausti. Naudojami geriausios kokybės ingredientai ir per pastaruosius 15 metų MIO įsiklausė į klientų norus ir išsiaiškino kokių priemonių iš tikrųjų ieško būsimos mamos sau ir savo kūdikiams. Visose Mio priemonių sudėtyse yra natūralių veikliųjų medžiagų, kurios yra visiškai saugios naudoti nėštumo metu ir veganams.

MIO pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos sumos už produktus kitam pirkimui, todėl lojaliems originalūs MIO kūno priežiūros produktai visada gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.

mio