Rezultatų: 1

Rutulinis antiperspirantas moterims Mum Fresh Pink 50ml

Original price was: 5.99€.Current price is: 3.99€.
  • Antiperspirantas suteiks 48 valandų apsaugą
  • Praturtinta viliojančiu ir maloniu rožių kvapu
  • Veiksmingai kovoja su nemaloniu prakaito išsikyrimu
  • Puikiai tiks diskretiškoms ir gėlių kvapus mėgstančioms moterims

Mum kūno odos priežiūros priemonės

Mum kūno odos priežiūros priemonės buvo sukurtos nežinomo išradėjo iš Filadelfijos (JAV) 1888 metais, kuris sukūrė vaškinį kremą su mažu antibakterinio cinko oksido kiekiu, taip gimė pirmasis MUM dezodorantas.
MUM prekės ženklas buvo kurtas su išradėjo slaugytojos iniciatyva, kurią daugelis vadino „Mama“.

Praėjus ketveriems metams „MUM“ prekės ženklas dar kartą buvo pripažintas savo naujovišku įvaizdžiu: pirmasis pristatymas buvo pateiktas į rinką 1952 m, kurį sukūrė MUM. Nuo septintojo dešimtmečio MUM dezodorantai buvo sėkmingai pristatyti visuose pasaulio žemynuose ir iki šios dienos tai vienas iš svarbiausių būdų palaikyti tinkamą kūno odos priežiūrą ir gaivą išliekančią visą dieną.

2004 m. Doetsch Grether AG kompanija perėmė licenciją MUM, iš pradžių Šveicarijoje, o 2008 m. Europoje ir Vidurio rytų kontinente. 2017 m. – Australijoje ir Naujajoje Zelandijoje pasirodė Mum prekės ženklo priežiūros priemonės. Doetsch Grether AG tai kompanija, kuri specializuojasi produktų rinkodaros ir farmacijos prekių pardavimų srityse bei privačių vartotojų sektoriuose.

Nuo pirmojo dezodoranto pasirodymo rinkoje formulė buvo nuolat tobulinama, kad kuo daugiau atitiktų šiuolaikinio kliento poreikius. MUM produktai turi platų kvapų asortimentą tiek vyrams, tiek moterims. Tarp siūlomų produktų yra dezodorantų be aliuminio druskų, alkoholio ar kvepalų. Kūno odos priežiūros priemonės pasirūpins net jautriausią odą turinčių vartotojų apsauga nuo nemalonių kvapų. Visi MUM kūno odos priežiūros kuriami produktai yra veganiški ir tiekiami tvaraus stiklo buteliukuose.