Produktų nerasta.

Nutrakos priemonės Jūsų grožiui

Professional Dietetics priklausantis prekinis ženklas „NutraKos“, jau daugiau nei 20 metų kuria naujosios kartos medicininę kosmetiką. Priemonės skirtos efektyviam odos biologiniam atnaujinimui ir profesionaliai brandžios odos priežiūrai. Taip pat siūloma lengvai išspręsti odos problemas susijusiai su raukšlėmis, odos stangrumo ir elastingumo praradimu, drėkinimu bei spindesiu.

Professionial Dietetics mokslinių tyrimų laboratorija, įsikūrusi Italijoje. Kosmetikos profesionalai nuolat bendraudami su mokslo bendruomene, sujungė turimas žinias apie aminorūgštis ir užregistravo virš 40 patentų. Jie paremti daugiau nei 100 klinikinių tyrimų, susijusių su audinių regeneracija ir klinikiniais mitybos produktais.

Nutrakos priemonių formulės sujungia hialurono rūgšties ir 6 aminorūgščių galią. Taip siekiama veiksmingai padidinti elastino ir kolageno gamybą žmogaus organizme. Dėl novatoriškų formulių, veikliosios medžiagos atstato ir atkuria elastino ir kolageno skaidulas iš gilių odos sluoksnių, panaikina senėjimo sukeltus požymius ir suteikia tobulos odos efektą, ją giliai maitinant ir drėkinant.

Prekinis ženklas siūlo ne tik veido ir kūno priežiūros priemonių asortimentą, tačiau ir pristato unikalius maisto papildus, kurie leidžia puoselėti natūralų grožį iš vidaus.

Nutrakos pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos sumos už produktus kitam pirkimui, todėl lojaliems originalios Nutrakos priemonės grožiui visada gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.

nutrakos prekinis zenklas