Produktų nerasta.

Rich Hair priemonės Jūsų grožiui

Rich Hair komanda iš Estijos kuria profesionalias plaukų priežiūros priemones. Šio prekinio ženklo produktai sulaukia dėmesio ne tik Europos šalyse, tačiau ir visame pasaulyje. Šiuo metu, tai pasaulinė įmonė, savo veiklą vykdanti Paryžiuje, Londone, Niujorke, Majamyje ir Honkonge. O gaminami produktai parduodami visame pasaulyje, žymiausiose grožio parduotuvėse, daugiau nei 50 pasaulio šalių. Per itin trumpą laikotarpį Rich Hair pelnė daugybę apdovanojimų – didžiąją jų dalį Amerikoje. Dėl to prekinio ženklo atstovai užtikrina aukščiausią priemonių kokybę patraukliomis kainomis!

Šis prekinis ženklas turi savo tarptautinę, kūrybinę plaukų stilistų komandą, kuri padeda kurti unikalios sudėties produktus. Juk niekas geriau nesupranta ko iš tiesų reikia plaukams, nei patyręs ir profesionalus kirpėjas! Natūralios produktų formulės yra pripildytos pagrindinių ingredientų, tokių kaip gryni ir prabangūs augaliniai produktai, taurieji aliejai bei atkuriamieji baltymai. Visi šie ingredientai kondicionuoja, maitina ir padeda atkurti natūralų plaukų grožį.

Visi nori kiekvieną dieną prabangiai atrodančių plaukų, tačiau neužtrukti daug laiko reikalaujančiose ir brangiose procedūrose salone. Dėl to šis prekinis ženklas Jums siūlo akimirksniu veikiančius produktus, kurie suteikia puikius rezultatus! Profesionalių plaukų priežiūros priemonių asortimente siūlomi produktai tinka ne tik moterims, bet ir vyrams. Taip pat lengvai rasite produktus visų tipų plaukams, atitinkančius Jūsų plaukų poreikius.

Rich Hair pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos sumos už produktus kitam pirkimui, todėl lojaliems originalios Rich Hair priemonės Jūsų grožiui visada gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.

rich hair banner