Rezultatų: 1

Maskuojantis kremas raustančiai veido ir dekolte odai, Rosalique, 30ml

Original price was: 36.99€.Current price is: 29.99€.
  • Intensyviai drėkinantis kremas jautriai odai;
  • Maskuoja odos raudonumą iš karto užtepus;
  • Naudojant ilgą laiką, reikšmingai sumažina odos paraudimus;
  • Puikus makiažo pagrindas.

Rosalique

Rosalique rūpinasi, kad oda būtų sveika ir atrodytų gražiai. Beveik kiekvienas žmogus tam tikru gyvenimo momentu susiduria su jautria ir raudona veido oda.

Rosalique siekia būti pirmuoju produktu skirtu  kovoti su odos jautrumu ir eritemos (raudonos odos). Unikali biomokslinė formulė sukurta taip, kad būtų tai būtų greičiausias, saugiausias ir efektyviausias sprendimas nuo veido paraudimo.

UK buvo daromas 8 savaičių tyrimas (Good Houskeeping Institute), kurio metu atskleista, jog:

85 proc. tiriamųjų teigia, kad “odos paraudimas žymiai mažesnis, vos tik užtepus kremo”. Efektas yra nedelsiant.

71 proc. tiriamųjų teigia, kad po 8 savaičių produkto naudojimo visa veido, kaklo odos sritis tapo žymiai mažiau rausva, spalva tapo įprasta.

82 proc. tiriamųjų teigė, kad naudos produktą ir tyrimui pasibaigus.

Kuo Rosalique kremas išskirtinis?

Trigubo veiksmo efektas
** Momentinis maskuojantis efektas **
Unikalūs Rosalique mikrokapsuliuoti pigmentai suteikia itin smulkius spalvinius pigmentus tiesiai į odą, akimirksniu užmaskuodami bet kokį paraudimą ar nelygumus. Žalias išorinis mikro rutuliukų sluoksnis dar labiau neutralizuoja odos paraudimą.

** Švelnus gydymo efektas**
Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, tokių kaip ceolitas, alfa-bisabololis, pantenolis, taukmedžio sviestas ir karbamidas, švelniai gydo visus su paraudimu susijusius simptomus. Rosalique tyrimai rodo, kad sudirgintos odos vietos nuramina ir nuramina, kai naudojamas kasdien 4–8 savaites. Odos paraudimas mažinamas, kontroliuojamas ir valdomas ilgą laiką.

** Ilgalaikės apsaugos poveikis **
UV filtrai apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių, kurie pablogina odos paraudimą. SPF 50 apsaugo nuo tolesnio ilgalaikio odos pažeidimo.