Skystas žuvų kolagenas be pridėtinio cukraus Swedish Nutra 500ml

Original price was: 18.99€.Current price is: 11.99€.
Swedish Nutra žuvų kolagenas sukurtas be cukraus ir praturtintas aukščiausios klasės hidrolizuotu žuvų, I ir III tipo, kolagenu, būtinu sveikai bei elastingai odai, žvilgantiems plaukams ir tvirtiems nagams.

Maisto papildai į spuogus linkusiai odai Swedish Nutra Anti-Acne 500ml

Original price was: 17.99€.Current price is: 13.99€.
Maisto papildai iš vidaus aprūpinantis odą naudingosiomis medžiagomis. Sudedamosios dalys skirtos organizmui maitinti svarbiausiais vitaminais, mineralais, baltymais ir kruopščiai atrinktomis žolelėmis.

Hialurono rūgšties maisto papildai Swedish Nutra 500ml

Original price was: 17.99€.Current price is: 13.99€.
Hialurono rūgšties papildai - daugiausiai hialurono rūgšties aptinkama odoje, tarpsąnariniame skystyje, akies obuolyje. Hialurono rūgštis padeda palaikyti odos elastingumą bei gyvybingumą.

Multivitaminai moterims 50+ Swedish Nutra 500ml

Original price was: 17.99€.Current price is: 12.99€.
Tai didelio stiprumo, subalansuotos formulės maisto papildai moterims, sudaryti iš daugiau nei 140 aktyvių maistinių medžiagų, specialiai sukurtai moterų sveikatai ir grožiui gerinti.

Skystas kolagenas Swedish Nutra 500ml

Original price was: 15.99€.Current price is: 10.79€.
Skystas gyvulinės kilmės kolagenas yra nepakeičiamas maisto papildas siekiantiems rūpintis savo sveikata, žvilgančiais plaukais, oda bei tvirtais nagais.  Praturtintas vitaminais C, B5, B6, B7 ir B12.

Skystas žuvų kolagenas Swedish Nutra 500ml

Original price was: 15.99€.Current price is: 10.79€.
Inovatyvi formulė praturtinta aukščiausios klasės hidrolizuotu žuvų, I ir III tipo, kolagenu, kuris yra neatsiejama sveikų ir gražių plaukų, tvirtų nagų bei jaunatviškos ir strangios odos dalis.

Probiotikai Swedish Nutra 500ml

Original price was: 17.99€.Current price is: 13.99€.
Šie maisto papildai praturtinti vitaminu C ir L-glutaminu padeda išvengti įvairių ligų, palaiko imuninę sistemą, mažina nuovargį, gerina organizmo gebėjimą pernešti deguonį bei apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso.

Jūrinio kolageno papildai Swedish Nutra 20 vnt.

Original price was: 25.99€.Current price is: 22.99€.
Šis kolagenas yra labai svarbus stangriai odai, sveikiems plaukams ir stipriems nagams palaikyti. Dienos dozėje yra visų odai, plaukams ir nagams reikalingų medžiagų, be to, jo sudėtyje gausu kruopščiai atrinktų vitaminų ir mineralų.

Multivitaminų maisto papildai Swedish Nutra Ultra+ 500ml

Original price was: 12.99€.Current price is: 9.99€.
Sudedamosios dalys kruopščiai atrinktos imuninei sistemai, medžiagų apykaitai, nervų sistemai, raumenų funkcijai, hormonų veiklai, plaukams, nagams, širdžiai ir ląstelių dalijimuisi palaikyti.

Biotinas Swedish Nutra 500ml

Original price was: 12.99€.Current price is: 8.99€.
Puikus maisto papildų pasirinkimas norint palaikyti normalią odos, nagų bei plaukų būklę, energijos apykaitą, nervų sistemos veiklą, makroelementų apykaitą, protinę veiklą, gleivinių ir odos sveikatą.

Multivitaminai vyrams 50+ Swedish Nutra 500ml

Original price was: 17.99€.Current price is: 13.99€.
Swedish Neutra multivitaminai 50+ vyrams - tai itin efektyvi formulė papildyta daugiau kaip 140 kruopščiai atrinktų aktyvių maistinių medžiagų, specialiai pritaikytų vyrų sveikatai gerinti.

Multivitaminai moterims Swedish Nutra 500ml

Original price was: 12.99€.Current price is: 9.99€.
Papildai moterims papildyti vitaminais A, C, D, E, K ir visais 8 B grupės vitaminais. Sudėtyje taip pat yra kalcio, magnio, cinko ir 69 kitų svarbiausių mineralų. Tai idealus pasirinkimas moters sveikatai ir grožiui prižiūrėti.

Multivitaminai vyrams Swedish Nutra 500ml

Original price was: 12.99€.Current price is: 9.99€.
Itin veiksminga sudėtis, kurioje yra daugiau nei 140 pagrindinių maistinių medžiagų, kruopščiai atrinktų vyrų sveikatai palaikyti. 15 ml dienos normoje rasite visus vitaminus bei mineralai, kurių reikia visai dienai.

Maisto papildai plaukams, odai ir nagams Swedish Nutra 500ml

Original price was: 13.99€.Current price is: 9.99€.
Šiuose plaukų, odos ir nagų papilduose gausu maistingųjų medžiagų ir vitaminų sveikatai ir grožiui puoselėti. Praturtinti vitaminais A, C, D ir E bei B grupės vitaminais, trimis mineralais ir septyniomis veikliosiomis medžiagomis, įskaitant kolageną, hialurono rūgštį, MSM ir CoQ10.

Maisto papildai sąnariams Swedish Nutra 20 vnt.

Original price was: 25.99€.Current price is: 22.99€.
I, II ir III tipų hidrolizuotas kolagenas. II tipo kolagenas yra vienas iš svarbiausių kolageno tipų sveikoms kremzlėms ir kaulams palaikyti. II tipo kolageno peptidai gali sumažinti sąnarių uždegimo riziką ir suteikti sąnariams tvirtumo bei ilgaamžiškumo.

Maisto papildai sąnariams be pridėtinio cukraus Swedish Nutra Joint Support 500ml

Original price was: 18.99€.Current price is: 11.99€.
Maisto papildai skirti sąnarių skausmui malšinti ir kremzliniam audiniui atkurti. Kasdienėje 15 ml normoje yra aukščiausios kokybės hidrolizuoto II tipo kolageno, kuris būtinas sveikai sąnarių struktūrai palaikyti.

Maisto papildai su ženšeniu Swedish Nutra 500ml

Original price was: 12.99€.Current price is: 9.99€.
Skysti maisto papildai, kurių sudėtyje yra net dviejų rūšių ženšenio ir vitaminų C bei B12, padedančių kovoti su nuovargiu ir didinančių gyvybingumą ir energijos lygį.

Skysti vitaminai vaikams Swedish Nutra 500ml

Original price was: 11.99€.Current price is: 8.99€.
Šie maisto papildai yra praturtinti kruopščiai atrinktomis sudedamosios dalimis, kurios yra skirtos imuninės sistemos, kaulų, dantų, raumenų, akių sveikatai palaikyti, kognityvinėms funkcijoms ir protinei veiklai gerinti.

Vitaminų C +D3 maisto papildai Swedish Nutra 500ml

Original price was: 11.99€.Current price is: 8.99€.
Šiuos maisto papildus sudaro trys pagrindiniai komponentai, padedantys stiprinti imuninę sistemą: vitaminas C ir vitaminas D3 pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, ir cinkas, padedantis kovoti su infekcijomis ir palaikyti normalią angliavandenių apykaitą.

Maisto papildai sąnariams Swedish Nutra Joint Support 500ml

Original price was: 12.99€.Current price is: 9.99€.
Šie skysti kolageno papildai yra nepakeičiami gausiai sportuojantiems ar turintiems sąnarių problemų. Praturtinti gausybe kruopščiai atrinktų sudedamųjų dalių, padeda atsigauti po intensyvių treniruočių.