Produktų nerasta.

Tello

Visi Tello dantų šepetėliai yra gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, Šveicarijoje. Visi gamybos procesai yra kiek įmanoma patentuoti. Naudojant aukštos kokybės plastiką, gaunamas didesnis tankis, palyginti su įprastai naudojamu PP plastiku kitų gamintojų. Suapvalinti minkštų šepetėlių šereliai yra patentuojami.

Dantų šepetėliai

Labai minkštas dantų šepetėlis – „Tello 6240 Ultra Soft “ itin švelniai valo dantis ir dantenas, nedirgindamas jų. Šepetėlis turi 6240 šerelių kurių skersmuo yra 0,10 mm. Šis šepetėlis ypatingai tinka naudojant balinamąsias dantų pastas, taip pat turintiems jautrius dantis ir kraujuojančias dantenas bei nėščioms moterims. „ Ultra Soft“ šepetėlių šereliai yra baltos spalvos, o koteliai įvairių spalvų.

Minkštas dantų šepetėlis – „Tello 4920 Soft“ švelniai valo dantis ir dantenas. Šis šepetėlis turi 4920 šerelių kurių skersmuo yra 0,12 mm. Šepetėlis tinkantis daugeliui žmonių, taip pat turintiems jautrius dantis ir dantenas. „Soft“ šepetėlių šereliai yra 4 spalvų, koteliai permatomi.

Vidutinio kietumo dantų šepetėlis – „Tello 3940 Medium“ valo dantis ir dantenas, nedirgindamas jų. Šepetėlis turi 3940 šerelių kurių skersmuo yra 0,15 mm. Žmonėms, neturintiems jautrumo ir dantenų problemų idealiai tinka vidutiniai dantų šepetėliai. Puikiai tinka efektyviai apnašų kontrolei, dantims su kabėmis.  „Medium“ šepetėlių šereliai yra 4 spalvų, o koteliai permatomi.

Tello Šveicariški dantų šepetėliai

Tello Šveicariški dantų šepetėliai

Ypač minkštas dantų šepetėlis vaikams – „Tello 10400 Ultra Soft KIDS“ itin švelniai valo vaikų dantis ir dantenas, nedirgindamas jų. Šepetėlis turi 10400 šerelių kurių skersmuo yra 0,10 mm. Šepetėlio galvutė ir šereliai yra pritaikyti mažesnei burnos ertmei. „ Ultra Soft KIDS“ šepetėlių šereliai yra baltos spalvos, o koteliai įvairių spalvų.