Plaukų formavimo putos Yunsey Volume Up Creationyst 300ml

Original price was: 18.99€.Current price is: 13.49€.
Produktas suteikiantis šukuosenai papildomos apimties, blizgesio ir išraiškingos tekstūros. Užtikrina patikimą apsaugą nuo saulės, drėkina plauką ir nesausina galvos odos. Suteikia lengvą fiksaciją.

Plaukus tiesinanti priemonė Yunsey Relax Hair Creationyst 250ml

Original price was: 23.99€.Current price is: 18.99€.
Plaukus tiesinanti priemonė Yunsey Relax Hair Creationyst 250ml Plaukus tiesinanti priemonė Yunsey Relax Hair Creationyst 250ml – Sutramdo besipučiančius plaukus.

Ampulės nuo plaukų slinkimo Yunsey Vigorance 10x10ml

Original price was: 26.99€.Current price is: 21.99€.
Idealus pasirinkimas norint užkirsti kelią plaukų slinkimui ir džiaugtis itin efektyviais rezultatais. Ampulės praturtintos hidrolizuotais sojų baltymais skatina plaukų augimą ir regeneracinius procesus.

Itin stiprios fiksacijos matinis vaškas plaukams Yunsey Creationyst 100ml

Original price was: 18.79€.Current price is: 14.99€.
Matinį užbaigimą, ypatingai stiprią fiksaciją ir visos dienos išsilaikymą suteikiantis plaukų modeliavimo vaškas. Formulė atspari drėgmei, nesudėtinga naudoti, lengva išplauti ir nepalieka produkto gumulėlių.

Purškiamas dviejų fazių kondicionierius su ikrų ekstraktais Yunsey Vigorance 500ml

Original price was: 21.99€.Current price is: 15.79€.
Ši inovatyvi priemonė veikia dvejopai: viršutinė fazė glotnina plauko paviršių, suteikia žvilgesio ir švelnumo, o apatinė fazė prasiskverbia giliai į plauko pluoštą ir atkuria jį bei prisotina drėgme.

Drėkinantis plaukų šampūnas Yunsey Repair Vigorance 1000ml

Original price was: 35.99€.Current price is: 25.89€.
Atkurkite naulintus, drėgmę praradusius plaukus. Šis šampūnas intensyviai drėkina plaukus, suteikia jiems švelnumo ir žvilgesio. Veiksmingai pašalina riebalų ir produktų sankaupas.

Yunsey yra Ispaniškas prekinis ženklas, kuriantis, gaminantis ir parduodantis profesionalius plaukų priežiūros produktus, kurie siūlo tobulą kokybės, įvaizdžio ir kainos balansą, taip įgydami profesionalų konkurencinį pranašumą.

Be to, šis prekinis ženklas turi savo laboratoriją, kurioje tiria, diegia naujoves ir kasdien atlieka kiekvieno savo gaminio kokybės kontrolę. Taip pat, Yunsey formulėse visada yra praturtintos ekologiškais komponentais, o visas gamybos procesas vyksta Ispanijoje.

Tai atnaujintas prekės ženklas, turintis minimalistinį, nesenstantį ir pasaulyje vertinamą įvaizdį. Prekės ženklą sudaro jauna komanda, kuri dirba su aiškia vizija ir tiki tuo, ką daro. Todėl jie siūlo profesionalams produktus, paslaugas ir pagalbą, kurios jiems reikia, kad jie kuo idealiau atliktų savo darbą.