Tonikas nuo plaukų slinkimo Four Reasons Original Scalp Revitalizing 150ml

16.49
 • Tonikas galvos odai balansuoti ir stiprinti
 • Maitina bei drėkina odą ir plaukų šaknis
 • Stabdo plaukų slinkimą ir skatina jų augimą
 • Balansuoja galvos odą ir aktyvuoja jos apsaugą
 • Veganiškas
 • Ekologiškas

Tonuojanti kaukė šviesintiems plaukams Four Reasons Color Mask Cool Sand 200ml

17.89
Plaukų priežiūros priemonė, kuri suteiks jūsų plaukams norimą šaltai šviesų smėlio spalvos atspalvį. Kaukė yra sukurta šviesintiems plaukams. Puikiai drėkina plaukus ir negadina jų struktūros. Po procedūros plaukai tampa blizgūs bei labiaus formuojami.

Gaivinantis galvos odos šampūnas Four Reasons Original Scalp Refreshing 250ml

16.49
 • Šampūnas galvos odos priežiūrai
 • Ypatingai gaivina apsunkusią, užsiteršusią odą
 • Mažina niežėjimą, perteklinį riebalavimąsi, riebias pleiskanas
 • Su valančiu arbatmedžiu ir gaivinančiomis mėtomis
 • Veganiškas
 • Ekologiškas

Purškiklis apsaugantis nuo karščio Four Reasons Original Heat Shield 200ml

13.89
Plaukų priežiūros priemonė, kuri padės jums mėgautis sveikais plaukais net ir po įvairių procedūrų. Produktas tinkamai sudrėkina ir pamaitina plaukus bei suteikia jiems gaivumo ir švelnaus medvilnės aromato. Taip pat, padaro plaukus lengviau formuojamus.

Gaivinantis kondicionierius Four Reasons Original Scalp Refreshing 250ml

16.49
 • Kondicionierius galvos odos priežiūrai
 • Ypatingai gaivina apsunkusią, užsiteršusią odą
 • Mažina niežėjimą, perteklinį riebalavimąsi, riebias pleiskanas
 • Su valančiu arbatmedžiu ir gaivinančiomis mėtomis
 • Veganiškas
 • Ekologiškas

Šveičiamasis galvos odos šampūnas Four Reasons Original Scalp Scrub 250ml

16.49
 • Šampūnas galvos odos priežiūrai
 • Galiai, tačiau saugiai valo galvos odą
 • Balansuoja odą ir suteikia jai gaivumo
 • Atkakliai kovoja prieš pleiskanas
 • Veganiškas
 • Ekologiškas

Nenuplaunama dulksna garbanotiems plaukams Four Reasons Original Curl 250ml

16.89
Tai plaukų priežiūros priemonė, kuri neapsunkins garbanų ir palengvins jų modeliavimą. Dulksna neleidžia plaukams pasišiaušti ir veltis bei neapsunkina jūsų garbanų. Po naudojimo plaukai tampa ne tik elastingesni ir minkštesni, bet ir apsaugoti nuo karščio procedūrų.

Raminamasis galvos odos šampūnas Four Reasons Original Scalp Calming 250ml

16.49
 • Šampūnas galvos odos priežiūrai
 • Efektyviai ramina sudirgusią galvos odą
 • Mažina niežėjimą, tempimą, sausumą
 • Atkakliai kovoja prieš sausas pleiskanas
 • Veganiškas
 • Ekologiškas

Fluidas plaukų modeliavimui Four Reasons Original Blow-Dry 150ml

13.89
Plaukų priežiūros priemonė padės jums lengviau modeliuoti plaukus bei praturtins juos reikiamais mikroelementais bei vitaminais. Plaukams bus suteikiamas blizgesys ir purumo bei apimties efektas. Ilgai išsilaikanti šukuosena suteiks komforto jausmą. Puikiai tinka naudoti įvairaus tipo plaukams, pasižymi gaiviu kvapu.

Šampūnas garbanotiems plaukams Four Reasons Original Curl 300ml

16.89
Plaukų priežiūros priemonė, kuri pašalins įvairaus tipo nešvarumus bei palengvins plaukų modeliavimą. Plaukai tampa lengviau formuojami bei elastingi. Šampūnas suteikia plaukams apsaugą, elastingumo bei praturtina juos reikiamomis medžiagomis.

Nenuplaunama kaukė ir kondicionierius garbanotiems plaukams Four Reasons Original Curl 200ml

16.89

Tai trys viename produktas, kuris gali veikti kaip kondicionierius, plaukų atstatomoji priemonė bei nenuplaunama kaukė. Produktas pasižymi maloniu malonų aromatu bei sugeba pripildyti plaukus mikroelementais bei vitaminais. Plaukai tampa lengviau valdomi, labiau blizgūs bei elastingi ir stiprūs.

Tonuojanti kaukė šviesintiems plaukams Four Reasons Color Mask Light Lavender 200ml

17.89
Šis produktas sugeba neutralizuoti nepageidaujamus geltonus atspalvius bei suteikti plaukams šaltą spalvą. Tonuojanti kaukė puikiai drėkina ir pamaitina plaukus bei yra sukurta šviesintiems plaukams. Plaukai tampa puresni ir elastingi - lyg ką tik iš salono.

Purškiklis suteikiantis plaukams blizgesio Four Reasons Original Shine Spray 200ml

13.89
Tai plaukų priežiūros priemonė, kuris puikiai pabrėš jūsų šukuoseną ir plaukų spalvą. Purškiklis neapsunkina plaukų ir pasižymi sausa lengva tekstūra. Plaukams bus suteikiamas norimas blizgesio efektas, kuris išliks visą dieną.

Tonuojanti kaukė šviesiems plaukams Four Reasons Color Mask Blush 200ml

17.89
Tonuojanti kaukė, kuri padės ne tik pašalinti nepageidaujamus šiltus atspalvius bei suteikti plaukams norimą rausvą toną. Produktas drėkina ir yra praturtintas aminorūgščių kompleksu. Suteikia plaukams elastingumo, žvilgesio, o procedūros plaukai tampa lengviau valdomi.

Purškiklis su jūros druska Four Reasons Original 250ml

16.89
Tai plaukų priežiūros priemonė, kuri padės sukurti nepriekaištingą paplūdimio efektą. Plaukai bus reikiamai suformuoti, o jūsų garbanos išryškintos. Puikiai tinka silpniems ir garbanotiems plaukams bei pasižymi maloniu kokosų aromatu. Purškiklis taip pat suteikia plaukams apimties ir pilnumo efekto.

Purškiklis suteikiantis plaukams apimties vidutinės fiksacijos Four Seasons Original Volume 250ml

13.89
Purškiklis padės pasiekti norimos plaukų apimties bei leis nesirūpinti šukuosena visą dieną. Pasižymi saldžiu aromatu, nesulipina plaukų ir suteikia purumo. Plaukai tampa elastingesni ir labiau žvilga. Priemonė yra tinkama visų tipų plaukams.

Plaukų lakas labai stiprios fiksacijos Four Reasons Extra Strong 150ml

13.89

Tai produktas, kuris užtikrina ilgalaikę ir stiprią fiksaciją bei suteikia plaukams žvilgesio. Suteikia jums komforto jausmą ir nesulipina plaukų. Plaukai tampa puresni bei jiems yra suteikiamas švelnus pipirmetės aromatas. Pasirinkę šį produktą galėsite mėgautis šukuosena visą dieną.

Kreminis vaškas plaukų formavimui Four Reasons Original 100ml

13.89
Tai produktas, kuris leidžia susikurti norimą šukuoseną, kuriai bus užtikrinta ilgalaikės fiksacijos efektas. Kreminis vaškas pasižymi lengva tekstūra ir citrusinius aromatu. Praturtintas veikliaisiais elementais, kurie ne tik drėkina ir pamaitina plauką, bet ir suteikia jiems žvilgesio.

Tonuojamasis šampūnas šviesiems plaukams Four Reasons Color Mask Blush 250ml

18.89
Produktas suteikia plaukams rausvai rožinį atspalvį bei švelniai valo ir pašalina nepageidaujamus geltonus ir šiltus atspalvius. Nesausina plaukų, suteikia jiems apimties, gyvybingumo bei natūralaus žvilgesio. Šampūnas yra puikiai tinkamas dažytiems šviesiems plaukams, o sudėtyje nėra sulfatų.

Tonuojanti kaukė intensyvaus fuksijos atspalvio Four Reasons Color Mask Fuchsia 200ml

18.89
Plaukų priežiūros priemonė, kuri padeda paryškinti plaukų spalvą bei neleidžia plaukams išblukti. Kaukė suteikia plaukams intensyvų fuksijos atspalvį. Plaukai tampa lengviau modeliuojami bei elastingesni ir labiau žvilgantys. Produktas yra tinkamas naudojimui namuose.

Vaškas plaukų formavimui stiprios fiksacijos Four Reasons Original 100ml

16.89
Suteikia plaukams elastingumo ir tvirtą fiksaciją. Leis mėgautis norima šukuosena, nepalieka gumulų ir nesirūpinti ja visą dieną. Praturtintas veikliasiais ingredientais, neapsunkina plaukų ir suteikia plaukams gaivaus vaisių aromatų. Suteikia natūralaus žvilgesio.

Šampūnas kasdieniniam naudojimui Four Reasons Original 300ml

12.89
Tai veganiška plaukų priežiūros priemonė, kuri padės pašalinti įvairius nešvarumus ir atgaivinti plaukus. Plaukams bus suteiktas mentolio aromatas, o plaukai ir galvos oda bus nuraminti, tinkamai sudrėkinti ir atgaivinti. Po naudojimo plaukai tampa elastingesni, blizgūs ir puresni.

Tonuojanti kaukė intensyvaus violetinio atspalvio Four Reasons Color Mask Violet 200ml

18.89
Sugeba puikiai išryškinti jūsų šukuoseną ir suteikti plaukams gyvybingumo. Plaukai tampa puresni ir elastingesni, o jums yra suteikiamas maksimalus komforto jausmas. Kaukė yra sukurta dažytiems plaukams bei suteikia jiems intensyvau violetinio atspalvio. Lengva naudoti namuose.

Tonuojanti kaukė intensyvaus oranžinio atspalvio Four Reasons Color Mask Orange 200ml

18.89
Plaukų priežiūros priemonė, kuri puikiai tonuoja plaukus ir suteikia jiems taip trokštama intensyvų oranžinį atspalvį bei natūralų spindesį. Plaukai tampa puresni, gyvybingi bei jus yra suteikiamas komforto jausmas. Kaukė nesugadina plaukų ir neleidžia plaukams išblukti.

Tonuojanti kaukė intensyvaus rubino atspalvio Four Reasons Color Mask Ruby Red 200ml

18.89

Plaukų priežiūros priemonė, kuri suteiks jūsų plaukams gyvybingumo, švelnumo bei intensyviai raudoną spalvą. Tai kaukė, kuri yra sukurta dažytiems plaukams, kuriems reiktų atkurti spalvos toną arba sumažinti spalvos blukimą. Produktas nesausina plaukų ir yra puikiai tinkamas naudoti namuose.