Kūno purškiklis nuo bėrimų Ameliorate Clarity 145ml

RMK: 24.19
  • Specialiai sukurtas pasirūpinti sunkiai pasiekiamoms, probleminėms kūno vietoms.
  • Priemonė subalansuoja sebumo išsiskyrimą (oda tampa mažiau riebi).
  • 96% respondentų sutiko, kad priemonė padėjo sumažinti bėrimus.

Spindesio suteikianti veido kaukė Ameliorate Resurfacing 75ml

RMK: 26.29
  • Greito poveikio, spindesio suteikianti priemonė su AHA, PHA rūgštimis ir probiotikais.
  • Vos per 10 min. kaukė grąžina odai prarastą drėgmę, bet ir atgaivina negyvybingą bei papilkėjusią odą.
  • Priemonę galima naudoti net jautriai ir dehidratuotai veido odai.

Ameliorate odos priežiūros priemonės

Ameliorate, tai premium klasės odos priežiūros priemonių prekės ženklas. Prekinio ženklo misija – pasiūlyti veiksmingus, dermatologų patvirtintus sprendimus, padedančius žmonėms įgauti pasitikėjimą savo oda.

Įdėja apie efektyvias odos priežiūros priemones iš pradžių kilo iš įkūrėjos Annette noro rasti sėkmingą gydymą savo keratozei (taip pat žinoma kaip „žąsies oda“). Po visą gyvenimą trukusių kovų su Keratosis Pilaris, kai pačios Annette vaikai susirgo tokia pačia liga, ji nusprendė imtis veiksmų. Kartu su kai kuriais pirmaujančiais Jungtinės Karalystės odos priežiūros mokslininkais jie sukūrė Ameliorate. Šis prekinis ženklas yra pirmasis Jungtinėje Karalystėje dermatologinės odos priežiūros prekinis ženklas, padedantis gydyti šiurkščią, sausą ir nelygią odą.

Pats garsiausias ir apdovanojimus pelnęs ,,Drėkinantis kūno losjonas Ameliorate Transforming” losjonas rinkoje žinomas kaip keratozės (Keratosis Pilaris) kamuojamos odos išgelbėtojas.

Bėgant metams šis prekinis ženklas plėtė ir tobulino savo asortimentą, kad pateiktų veiksmingus sprendimus tiems, kurie kenčia ne tik nuo įvairių odos ligų, bet ir nuo nuolatinio odos sausumo ar dehidratacijos. Dėl to visuose Ameliorate produktuose – nuo kūno odos iki galvos bei plaukų priežiūros priemonių yra unikalaus LaH6 drėkinantis kompleksas. Šį kompleksą sudaro šešios aktyvios drėkinančios medžiagos, kurios intensyviai drėkina, didina drėgmės lygį ir saugo nuo drėgmės netekimo.

Visi odos priežiūros produktai buvo išsamiai ir nepriklausomai įvertinti. Tyrimų rezultatais produktai laikomi saugiais naudoti nuo 3 metų amžiaus vaikams ir nėštumo bei žindymo laikotarpiu. Taip pat visi produktai tinka vegetarams, bet ne veganams, nes produktuose yra pieno baltymų.

Ameliorate pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos sumos už produktus kitam pirkimui, todėl lojaliems originalios Ameliorate odos priežiūros priemonės visada gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.

ameliorate banner