Rezultatų: 1

Plaukų atkūrimo sistema ArganmerPlex 100ml

RMK: 15.89
  • Priemonė intensyviam plaukų atkūrimui
  • Padeda atstatyti disulfido sieros jungtis esančias plaukų viduje
  • Stiprina plaukus, suteikia gyvybingumo, lankstumo bei spindesio
  • Rekomenduojama plaukus alinančių procedūrų metu ir namų naudojimui

Arganmer

Arganmer – prekinis ženklas sukurtas pasisėmus ilgametės patirties iš grožio industrijos. Pagrindinė priežastis, kodėl susikūrė šis prekinis ženklas – tai poreikis, sukurti saugias, efektyvias, dėmesio vertas plaukų priežiūros priemones.
Siekis sukurti plačią plaukų priežiūros liniją praturtintą marokietišku argano aliejumi, kuris gerai žinomas dėl savo gero poveikio sveikatai, o ypač grožiui. Profesionalūs produktai sukurti su meile, kurių vizija ir viltis padėti atrodyti ir jaustis gražiai.

Arganmer produktų sudėtyje nenaudojamos kenksmingos medžiagos, produktai nebandomi su gyvūnais. Kompanija tiki, kad nekenksmingų produktų kūrimas, tai geriausias būdas pasirūpinti motina gamta.

“Kodėl argano aliejus?”
Tai vienas vertingiausių ir sunkiausiai išgaunamų aliejų pasaulyje, kuris gaminamas iš vaisių augančių ribotame plote Maroke ir kurio išgavimo būdas yra rankinis. Šis aliejus vertingas antioksidantais, vitaminu E ir sočiosiomis riebalų rūgštimis, visa ši kompozicija padaro plaukus glotniais, spindinčiais, lengvai iššukuojamais, ypatingai švelniais. Argano aliejus saugo plaukus nuo pūtimosi, apsaugo natūralią jų drėgmę.
“Kodėl Arganmer?”
Šie plaukų priežiūros produktai leidžia lengvai ir efektyviai prižiūrėti plaukus ir užtikrina sveiką rutiną. Liniją sudaro plaukų šampūnai, kondicionieriai, kaukės, aliejus – visa taip pasirūpina gražia plaukų išvaizda, gera būkle.

arganmer-plauku-prieziura