Produktų nerasta.

CollaZen kolageno produktai grožiui ir sveikatai

„CollaZen“ istorija prasidėjo 2015 metais – biochemikų komanda pradėjo įgyvendinti misiją – kurti optimalią naudą teikiančius kolageninius produktus. Šiuo metu šis projektas išsivystė į nepaprastą prekinį ženklą, kuris yra populiarus ne tik gamintojo šalyje – Graikijoje, tačiau ir visoje Europoje.

Mokslininkai sujungę savo žinias ir ilgametę patirtį chemijos srityje, turėjo galimybę sukurti itin veiksmingus produktus kolageno pagrindu. Jų sudėtyje gausu vitaminų, hialurono rūgšties, bioaktyvių peptidų ir kitų organizmui reikalingų medžiagų, tokių kaip, sieros chondroitino, gliukozamino HCL, MSM ir biotino. Dėl šios priežasties su „CollaZen“ pasisavinsite ne tik kasdieninę dozę kolageno, bet ir kitų gerą savijautą puoselėjančių medžiagų.

Įmonės misiją paaiškina pavadinimas: remiantis budizmo filosofija, Zen yra erdvė asmenybės dorovės tobulėjimui – tai siekis gyventi pilnavertį ir harmoningą gyvenimą. Zen būsena reiškia gyvenimą santaikoje su savimi ir pasauliu. Tai yra kilni vieno žmogaus meilė kitam ir gyvasties kaip reiškinio vertinimas. Vienas būdų pasiekti vidinę ramybę yra savo kūno puoselėjimas. Aprūpindami organizmą visomis reikalingomis medžiagomis ir skirdami laiko savo poreikiams pasieksite savo Zen su „CollaZen“!

CollaZen pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos sumos už produktus kitam pirkimui, todėl lojaliems originalūs CollaZen produktai visada gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.

collazzen prekinis zenklas