Lūpų balzamas Dr. E. J. Swaab 4.8g

RMK: 7.19
Putlina lūpas ir suteikia joms elastingumo. Lūpų balzamas sugeba intensyviai sudrėkinti suskilinėjusias lūpas bei apsaugo jas nuo įvairių kenksmingų aplinkos poveikių, tokių kaip šaltis ar vėjas. Tai natūralus produktas, kuris yra dermatologiškai patikrintas.

Kremas su šlapalu minkštinantis rankų odą Dr. E. J. Swaab Glyca 100ml

RMK: 11.99
Rankų kremas, praturtintas šlapalu, giliai drėkina ir švelniai pašalina negyvas odos ląsteles. Produktas intensyvia minkština ir švelnina rankų odą. Puikiai susitvarko su suskilinėjusią, sudirgusią ar dehidratavusią odą ir sugeba ją reikiamai atgaivinti. Tinkaas visiems odos tipams, net jautriausią odą turintiems žmonėms.

Kremas su kamparu minkštinantis rankų odą Dr. E. J. Swaab Glyca 100ml

RMK: 11.99
Rankų kremas sugeba sušvelninti ir suminkštinti odą bei padeda kovoti su šiurkščiomis, išsausėjusiomis ir suskilinėjusiomis rankomis. Produktas yra praturtintas kamparu, kuris suteikia vėsinamojo poveikio ir padeda nuraminti odos paraudimus ir sudirginimus. Puikiai tinka visiems odos tipams.

Dr. E. J. Swaab

Dr. E. J. Swaab produktai jau daugelį metų puikuojasi geriausios odos priežiūros srityje. Tai visos kūno odos priežiūros produktai, kurie yra praturtinti veikliosiomis medžiagomis, kurios padeda pasiekti geriausio rezultato nenaudojant vaistinių preparatų. Nesvarbu, ar tai padidėjusio jautrumo oda ar pernelyg išsausėjusios lūpos, šis prekės ženklas visada siūlo inovatyvų ir kokybišką sprendimą jums.

Dr. E. J. Swaab prekių asortimentas

Šio prekinio ženklo produkcija sugeba įtikti ir patenkinti visus poreikius ir tinka įvairaus jautrumo odai. Prekių asortimentą sudaro lūpų balzamai, kurie apsaugo jūsų lūpas nuo kenksmingų UVA ir UVB spindulių ir užtikrina švelnią odą bei komforto jausmą. Taip pat, rankų kremai sugeba intensyviai drėkinti odą bei praturtinti ją maitinančiais komponentais tokiais kaip šlapalas ir glicerinas. Pasirinkus šią produkciją galėsite pamiršti apie suskilinėjusią ir išdžiūvusią odą.

Kodėl verta rinktis Dr. E. J. Swaab priežiūros produktus?

Šios kompanijos produktai daugiausia kuriami siekiant apsaugoti jūsų odą nuo išorės poveikio, todėl švelni ir gerai prižiūrėta oda yra šio prekės ženklo prioritetas. Produktai garantuoja puikią odos priežiūrą, o skirtumas yra pastebimas iškart. Jūsų oda tampa lygesnė, stangresnė ir elastingesnė bei produktai turi senėjimą stabdančių savybių. Jūsų oda tampa apsaugota nuo kenksmingo mechaninio poveikio bei geriau prisitaiko prie kintančių aplinkos sąlygų.

Dr. E. J. Swaab pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos Dr. E. J. Swaab sumos kitam pirkimui, todėl lojaliems klientams priemonės gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.