Gelis rankų dezinfekavimui Glycerona 100ml

6.99
Rankų dezinfekavimo gelis užtikrina, kad jūsų rankos būtų švarios ir apsaugoto nuo mikrobų bei virusų visą laiką. Sudėtis yra praturtinta glicerinu, vitaminu B5 ir alavijų lapų ekstraktų, kurie užtikrina reikiamą drėgmės palaikymą rankų odoje, dėl ko naudojant dezinfekcinę priemonę rankų oda nesausėja ir neskilinėja. Tinkamas visiems odos tipams.

Kremas apsaugantis rankų odą Glycerona Active+ 100ml

7.99
Puikiai apsaugo odą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių bei šalčio. Rankų kremas intensyviai drėkina odą ir neleidžia jai pasišalinti iš jūsų rankų odos. Suteikia odai elastingumo bei švelnumo pojūtį. Puikiai tinka visiems odos tipams bei labai išsausėjusiai ar suskilinėjusiai odai.

Kremas apsaugantis rankų odą Glycerona Active+ 150ml

9.59
Rankų kremas, kuris padės apsaugoti jūsų odą nuo per didelio išsausėjimo, pleiskanojimo ir sudirgimo. Oda yra puikiai apsaugoma nuo kintančių aplinkos sąlygų bei pripildoma reikiamų medžiagų ir vitaminų. Puikiai tinkamas visiems odos tipams. Produktas yra atsparus vandeniui.

Kremas maitinantis ir atstatantis rankų odą Glycerona Classic 100ml

7.99
Rankų kremas giliai drėkina ir apsaugo jūsų rankas nuo kintančių aplinkos sąlygų. Jo turtinga, neriebi formulė atgaivina sausą, pavargusią rankų odą, atkuria jos elastingumą ir suteikia jai lygumo bei elastingumo. Rankų oda tampa reikiamai pamaitina nepakeičiamosiomis riebalų rūgštimis bei vitaminais. Po naudojimo oda tampa šilkinė.

Kremas maitinantis ir atstatantis rankų odą Glycerona Classic 150ml

9.59
Tai rankų kremas, kuris intensyviai drėkina ir maitina jūsų rankų odą bei sugeba atkurti prarastą odos elastingumą. Puikiai tinka visiems odos tipams, o ypač sausai ir pažeistai odai, kuri reikalauja atstatymo. Sudėtyje yra gausu veikliųjų medžiagų, kurios paimtina odą bei skatina odos ląstelių atsinaujinimą.

Glycerona

Tai jau daugiau negu 85 metus gyvuojantis Olandijos rankų priežiūros prekių ženklas, kuris atitinka visus kokybės standartus. Pagrindinė šių kremų ypatybė yra ta, jog per daugelį metų jų sudėtis beveik nepasikeitė, o jie ir toliau puikiai drėkina, maitina ir atkuria jūsų rankų odą. Šio prekės ženklo įsipareigojimas siekti tobulumo lemia rankas puoselėjančius ir minkštinančius gaminius, rodančius nepalaužiamą atsidavimą kokybei, naujovėms ir veiksmingumui. Naudojant šios kompanijos produkciją, kuri yra praturtinta veikliaisiais ingredientais, turėsite lyg šilkas švelnias rankas.

Glycerona prekių asortimentas

Šio prekinio ženklo produkcija susideda iš rankų priežiūros priemonių, kurios puikiai pasirūpina jūsų oda. Prekių asortimentas susideda iš rankų gelių bei Classic ir Active+ rankų kremų linijų. Šios linijos yra sukurtos tiems, kas nori pasirūpinti savo rankomis ne tik namuose, bet ir užtikrinti, kad jos būtų prižiūrėtos ir nekeltu jums rūpesčių bet kokiose gyvenimo situacijose ir aktyvaus laisvalaikio metu. Produktų sudėtyse yra naudojamas prabangiausiais ir geriausias glicerinas, todėl šie rankų priežiūros produktai skiriasi nuo kitų rankų kremų.

Kodėl verta rinktis Glycerona priežiūros produktus?

Glycerona produktai sugeba visapusiškai rūpintis viena labiausiai pažeidžiamų jūsų kūno dalių – rankomis. Turtingi rankų kremai giliai drėkina ir atstato drėgmę, šalina sausumą ir įtrūkimus, o higieniniai rankų geliai yra būtinas sprendimas švarai palaikyti ir apsaugoti jūsų rankas nuo mikrobų, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Dėl kruopštaus skiriamo dėmesio kokybei ir ilgametės veiklos rinkoje šis prekinis ženklas yra patrauklus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimų ir veiksmingų rankų priežiūros priemonių. Visos rankų priežiūros priemonės sugeba užtikrinti, kad jūsų rankos būtų kruopščiai puoselėjamos ir apsaugotos taip, kaip nusipelno.

Glycerona pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos Glycerona sumos kitam pirkimui, todėl lojaliems klientams priemonės gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.