Nenuplaunamas plaukų serumas Hadat Cosmetics 110ml

27.99
Šis plaukus puoselėjantis ir drėkinantis serumas padeda apsaugoti plaukus nuo karščio bei daro juos aksomiškai švelnius bei spindinčius. Skirtas mažinti plaukų galiukų lūžinėjimą bei vėlimąsi.

Giliai atkurianti plaukų kaukė Hadat Cosmetics 250ml

28.99
Kaukė veiksmingai atkuria plaukus, suteikia glotnumo ir blizgesio. Intensyviai drėkina plaukus, gerina elastingumą. Ši priemonė yra pritaikyta ir dažytiems plaukams, kadangi apsaugo spalvą nuo išblukimo.

Drėkinanti plaukų kaukė Hadat Cosmetics 250ml

29.99
Ši kaukė pasižymi plaukus drėkinančiomis ir maitinančiomis savybėmis. Suteikia apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio, sveiko spindesio ir šilkinio švelnumo. Plaukai tampa lengvai iššukuojami ir mažiau veliasi.

Maitinamasis plaukų kondicionierius Hadat Cosmetics 250ml

28.99
Šis kondicionierius yra praturtintas plaukus puoselėjančių elementų deriniu.Plaukai tampa lengvai iššukuojami, pamaitinti ir glotnūs. Neapsunkina plaukų, lengva tekstūra suteikia plaukams gyvybingumo.

Plaukus atkuriantis šampūnas Hadat Cosmetics 250ml

25.99
Priemonė atkurianti nualintus ir išsausėjusius plaukus, palaiko tinkamą drėgmės balansą ir suteikia sveiko blizgesio bei glotnumo. Formulėje esantys keramidai, kviečių baltymai ir moringų aliejus puoselėja plaukus ir apsaugo nuo spalvos išblukimo.

Maitinamasis ir drėkinamasis plaukų šampūnas Hadat Cosmetics 250ml

21.99
Šampūnas maitina, drėkina ir stiprina normalius ir sausus plaukus. Jis veiksmingai valo riebalų ir produktų sankaupas, suteikia plaukams gaivumo, neapsunkina jų ir suteikia reikiamos apimties.

Maitinamasis plaukų kondicionierius Hadat Cosmetics 800ml

57.99
Šis kondicionierius švelniai ir efektyviai kondicionuoja plaukus, jie tampa lengviau iššukuojami, pamaitinti ir žvilgantys. Priemonė užtikrinta gražius, glotnius ir švelnius plaukus. Sudėtis praturtinta gausybe plaukams naudingų komponentų.

Plaukus stiprinantis šampūnas Hadat Cosmetics 250ml

29.99
Sudėtis praturtinta jojobos aliejumi, bijūnų ekstraktu ir paprikų šaknų ekstraktu stiprina silpnus ir nualintus plaukus, stimuliuoja plaukų folikulus ir skatina augimą. Palaiko tinkamą drėgmės balansą.

Maitinamasis ir drėkinamasis plaukų šampūnas Hadat Cosmetics 800ml

49.99
Šampūnas maitina plaukus, suteikia jiems drėgmės ir padeda sustiprinti normalius ir sausus plaukus. Efektyviai valo, suteikia gaivumo pojūtį, neapsunkindamas jų ir suteikdamas gyvybingos apimties.

Giliai atkurianti plaukų kaukė Hadat Cosmetics 500ml

49.99
Kaukė akimirksniu pavargusiems plaukams suteikia gyvybingumo, atkuria struktūrą ir suteikia sveiko žvilgesio. Drėkina plaukus, didina elastingumą bei mažina galiukų lūžinėjimą. Pritaikyta ir dažytiems plaukams, nes apsaugo jų spalvą nuo išblukimo.

Plaukus atkuriantis šampūnas Hadat Cosmetics 800ml

49.99
Šampūnas itin efektyviai atkuria pažeistų plaukų struktūrą, prisotina juos drėgme bei suteikia sveiko blizgesio. Sudėtis praturtinta keramidais, kviečių baltymais bei moringų aliejumi.

Drėkinanti plaukų kaukė Hadat Cosmetics 500ml

55.99
Giliai plaukus drėkinanti ir visapusiškai juos puoselėjanti plaukų kaukė. Apsaugo nuo galimo kenksmingo aplinkos poveikio ir suteikia prabangaus žvilgesio ir šilkinio švelnumo. Palengvina iššukavimą.

Plaukus stiprinantis šampūnas Hadat Cosmetics 800ml

57.99
Priemonė praturtinta gausybe plaukus puoselėjančių ingredientų, kurie intensyviai skatina plaukų augimą, atkuria pažeistą struktūrą ir palaiko tinkamą drėgmės pusiausvyrą plaukuose. Plaukai tampa švelnūs ir žvilgantys.

Hadat Cosmetics prekinis ženklas įkurtas 2016 m. Izraelyje. Atlikus daugybę plaukų struktūros ir savybių tyrimų, buvo atrastas visiškai naujas plaukų atkūrimo metodas. Šis metodas pagrįstas inovatyvia Sea Oil Silk technologija, kurioje derinami maitinamieji aliejai, dumblių ekstraktai ir negyvosios jūros mineralai. Neabejotinas Hadat Cosmetics privalumas – unikalus negyvosios jūros dumblių ir natūralių aliejų derinys, kuris veikia vidinę plauko struktūrą, stiprina ir gerina mineralų pusiausvyrą.

Kuo šis prekės ženklas yra išskirtinis plaukų priežiūros pasaulyje? Kosmetikos priemonių naudojimo paprastumu ir efektyvaus, kokybiško rezultato balansu. Tarp šio ženklo asortimento galima rasti kosmetiką SPA procedūroms ir plaukų priežiūrai namuose.

Jums nereikia rinktis tarp natūralių ingredientų ir aukštos kokybės bei veiksmingumo – ši kompanija siūlo mėgautis visais privalumais kartu.