Rodoma 1–30 iš 212

Lūpų pieštukas Idun Minerals Bibi 0.35g

RMK: 18.99
Lūpų pieštukas, su kuriuo galėsite lengvai nubrėžti norimą lūpų kontūrą bei pagyvinti savo makiažą. Produktas pasižymi rožine smėlio spalva bei puoselėja jūsų lūpų odą. Puikiai tinka visiems odos tipams.

Makiažo kempinėlė Idun Minerals 1vnt.

RMK: 10.99
Makiažo kempinėlė, kuri sugeba lengvai ir tolygiai paskleisti įvairius makiažo produktus ant jūsųų odos. Produktas yra tinkamas visiems odos tipams, net jautrią odą turintiems žmonėms. Profesionaliam ir neprofesionaliam naudojimui.

Tušas suteikiantis apimties, ilginantis ir riečiantis blakstienas Idun Minerals All in One LIV 12ml

RMK: 25.99
Blakstienų tušas, kuris vienu metu ilgina, užriečia ir sutankina jūsų blakstienas. Šis prpduktas pasižymi pigmentuota juoda spalva, lengvas naudoti bei sukuria ilgai išliekantį makiažą. Lankstus šepetėlis su daugiafunkciniais šereliais.

Tušas ilginantis ir suteikiantis apimties trumpoms blakstienoms Idun Minerals Magna Lenghtening 12ml

RMK: 25.99
Akių tušas, kuris yra specialiai sukurtas trumpoms blakstienoms. Šis produktas pasižymi pigmentuota juoda spalva, kuri paryškina akis bei sugeba padažyti net smulkiausius plaukelius, juos prailginti ir suteikti apimties. Tinkamas jautrią odą turintiems žmonėms.

Tušas atsparus vandeniui Idun Minerals Vatn 10ml

RMK: 25.99
Blakstienų tušas, pasižymintis vandeniui atsparia formule bei yra puikiai tinkamas kelionių metu. Šis produktas sukuria natūraliai atrodantį akių makiažą, paryškina blakstienas bei puikiai jas atskiria. Nedirgina akių bei sustiprina blakstienas.

Birus makiažo pagrindas Idun Minerals Freja 7g

RMK: 34.99
Birus makiažo pagrindas, kuris ilgai išlieka ant jūsų veido odos bei suteikia jai šviesiai šiltą atspalvį. Produktas puikiai tinka visiems odos tipams, nekemša porų bei suteikia natūralaus žvilgesio ir glotnumo.

Dieninis kremas apsaugantis veido odą Idun Minerals SPF 50 30ml

RMK: 29.99
Kremas, kuris sugeba ne tik apsaugoti odą nuo kenksmingų saulės spindulių, bet ir puikiai sudrėkina odą ją pamaitina bei yra tinkamas kaip makiažo pagrindas. Produktas yra puikiai tinkamas visiems odos tipams.

Kremas maitinantis kūno odą Idun Minerals 200ml

RMK: 16.99
Kremas, kuris sugeba ne tik sudrėkintis jūsų odą bet ir praturtinti ją reikiamais veikliaisiais ingredientais. Šis produktas puikiai tinka visiems odos tipams bei leidžia odai daugiau neskilinėti. Pasižymi maloniu gėlių aromatu.

Serumas regeneruojantis veido odą su dumblių ekstraktu ir hialurono rūgštimi Idun Minerals 50ml

RMK: 22.99
Serumas, kuris yra tinkamas visiems odos tipams. Šis produktas sugeba tinkamai sudrėkinti jūsų odą bei praturtina ją reikiamais mineralais ir vitaminais. Naudojant šį serumą galėsite mėgautis atjaunėjusia ir elastinga veido oda.

Naktinis kremas atkuriantis veido odą Idun Minerals 50ml

RMK: 29.99
Naktinis kremas, kuris pasižymi drėkinamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis. Produktas sugeba prasiskverbti į giliausius odos sluoksnius ir praturtinti odą veikliaisiais elementais bei atjauninti odą. Tinkamas visiems odos tipams.

Kelioninis biraus makiažo pagrindo ir pudros šepetėlis Idun Minerals Kabuki 1vnt.

RMK: 25.99
Makiažo šepetėlis, kuris leidžia lengvai ir tolygiai paskirstyti makiažo produktus ant jūsų veido odos. Itin švelnūs ir hipoalergiški produkto šereliai nebyra, o ergonomiška rankena užtikrina lengvą produkto naudojimą.

Biraus makiažo pagrindo ir pudros šepetėlis Idun Minerals Kabuki 1vnt.

RMK: 25.99
Makiažo šepetėlis, kuris yra puikiai tinkamas biraus makiažo pagrindo ir pudros išsklaidymui. Produktas yra tinkamas visiems odos tipams, nedirgina odos bei yra tinkamas naudoti profesionaliai ir namuose.

Nagų lako valiklis Idun Minerals 140ml

RMK: 9.89
Nagų lako valiklis, kuris efektyviai pašalina nagų lako likučius. Produktas nesausina ir nedirgina odos bei yra tinkamas visiems odos tipams, net jautrią odą turintiems žmonėms. Tai veganiškas ir bekvapis produktas.

Nagų lakas Idun Minerals Rosenkvarts 11ml

RMK: 10.99
Nagų lakas, kuris lengvai padeda sukurti elegantišką manikiūrą bei suteikia nagams rožinį atspalvį. Šis produktas ilgai išlieka bei kartu turi ir žvilgesio efektą. Greitai džiūsta ir yra pagamintas naudojant veikliasias medžiagas.

Lūpų aliejus suteikiantis atspalvį Idun Minerals SPF15 Syren 8ml

RMK: 21.99
Lūpų aliejus, kuris suminkština jūsų lūpas bei suteikia jiems pelenų rožės atspalvį. Šis produktas intensyviai drėkina bei apsaugo odą nuo kenksmingų saulės spindulių. Lengva aliejaus konsistensija neapsunkina lūpų odos ir jos nedirgina.

Tušas ilginantis blakstienas Idun Minerals Silfr Brown 10ml

RMK: 25.99
Akių tušas, kuris suteikia blakstienoms ilgio bei jų nesulipina. Produktas pasižymi pigmentuota ruda spalva, kuri išryškina akis bei suteikia joms gyvybingumo. Tušas ilgai išlieka ant jūsų blakstienų, nenubyra bei yra tinkamas net jautrioms akims.

Šampūnas suteikiantis apimties suglebusiems ir ploniems Idun Minerals Volume&Care 250ml

RMK: 18.99
Šampūnas, kuris pašalina įvairaus tipo nešvarumus bei suteikia plaukams švelnaus vasaros ir jūros brizo aromato. Produktas praturtina plaukus veikliaisiais ingredientais, suteikia jiems žvilgesio ir norimos apimties efektą.

Kremas drėkinantis veido odą su atspalviu Idun Minerals Medium SPF30 27ml

RMK: 30.99
Kremas, kuris ne tik suteikia veido odai vidutinį atspalvį, bet ir apsaugo ją nuo kenksmingų saulės spindulių. Šis produktas sudrėkina odą, suteikia jai žvilgesio ir skaistumo. Puikiai tinka visiems odos tipams, net jautrią odą turintiems žmonėms.

Kremas drėkinantis veido odą su atspalviu Idun Minerals Light SPF30 27ml

RMK: 30.99
Kremas, kuris ne tik apsaugo veido odą, ja minkštiną, bet ir suteikia jai šviesaus atspalvio. Produktas puikiai tinka visiems odos tipams, o lengva tekstūra nedirgina odos ir neužkemša porų. Pasižymi drėkinamosiomis savybėmis.

Skystas makiažo pagrindas lengvai maskuojantis Idun Minerals Norrsken Disa 30ml

RMK: 34.99
Makiažo pagrindas, kuris pasižymi lengvu maskavimui bei neapsunkina jūsų veido odos. Produktas suteikia veidui šviesiai vidutinę neutralią spalvą bei natūralaus žvilgesio. Tinkamas visiems odos tipams.

Birus makiažo pagrindas Idun Minerals Saga 7g

RMK: 34.99
Birus makiažo pagrindas, kuris puikiai tinka šviesią ir neutralią odą turintiems žmonėms. Produktas neužkemša porų, lengvai padengia odą bei pasižymi vidutiniu ir stipriu maskavimo efektu. Suteikia odai natūralaus žvilgesio.

Kremas apsaugantis ir glotninantis veido odą Idun Minerals All in One SPF 25 30ml

RMK: 27.99
Kremas, kuris  sugeba apsaugoti jūsų veido ir kaklo odą nuo kenksmingų saulės spindulių. Šis produktas mažina senėjimo požymius, suteikia odai elastingumo bei yra tinkamas visiems odos tipams. Greitai įsigeria ir neapsunkina odos.

Balzamas drėkinantis ir minkštinantis lūpų odą Idun Minerals 15ml

RMK: 13.99
Lūpų balzamas, kuris su sudrėkina lūpų odą ir praturtina jas veikliosiomis medžiagomis. Produktas leidžia pamiršti apie sausas ir suskilinėjusias lūpas ir sustiprina jų apsauginį barjerą. Veganiškas produktas.

Dieninis kremas drėkinantis normalią ir mišrią veido odą Idun Minerals 50ml

RMK: 29.99
Dieninis kremas, kuris sugeba apsaugoti odą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių. Produktas pasižymi drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis ir kartu suteikia odai elastingumo. Tinka mišriai ir normaliai veido odai.

Makiažo šepetėlis Idun Minerals Stippling 1vnt.

RMK: 19.99
Makiažo šepetėlis, kuris puikiai sulieja ir išsklaido birius produktus ant jūsų veido. Priemonė pagaminta naudojant minkštus ir hipoalerginius šerelius, kurie nedirgina odos bei yra tinkami visiems odos tipams.

Įstrižas akių ir lūpų šepetėlis Idun Minerals 1vnt.

RMK: 12.99
Makiažo šepetėlis, kuris yra sukurtas lūpų, akių ir antakių makiažui. Unikali šepetėlio struktūra leidžia sukurti norimą makiažą ir tiksliai nubrėžti linijas. Hipoalerginiai ir švelnūs šereliai yra tinkami visiems odos tipams.

Skaistalų ir bronzanto makiažo šepetėlis Idun Minerals 1vnt.

RMK: 19.99
Makiažo šepetėlis, kuris sukurtas skaistalų ir bronzanto išsklaidymui. Šis produktas pagamitas iš kokybiškų šerelių, kurie nedirgina odos, neiškrenta bei yra hipoalerginiai. Puikiai tinka visiems odos tipams.

Nagų lakas Idun Minerals Pyrit 11ml

RMK: 10.99
Nagų lakas, kuris sugeba sukurti ilgai išliekantį manikiūrą. Produktas pasižymi šviesiai pilku atspalviu ir subtilaus žvilgesio efektu. Nagų lakas stiprina nagus, neleidžia jiems skilinėti bei yra tinkamas veganams.

Nagų lakas Idun Minerals Anhydrit 11ml

RMK: 10.99
Nagų lakas, kuris pasižymi šviesiai rausva spalva. Produktas suteikia natūralaus žvilgesio efektą, ilgai išlieka ant nagų ir puoselėja nagus. Tai veganiškas produktas, kuris apsaugo nagus nuo skilinėjimo.

Nagų lakas Idun Minerals Jade 11ml

RMK: 10.99
Nagų lakas, kuris tolygiai dengia nago plokštelę ir sukuria ilgai išliekantį manikiūrą. Produktas yra praturtintas aktyviais ingredientais, kurie stiprina nagą bei taip pat suteikia nagams pastelinę žalią spalvą.

IDUN Minerals – Prekinis ženklas

IDUN Minerals prekinis ženklas buvo įkurtas 2011 metais Švedijoje, kuris įsipareigojo sukurti kosmetiką, kuri būtų ne tik efektyvi, bet ir naudinga odai. Šios prekinio ženklo pavadinimas “Idun” remiasi skandinaviškos mitologijos veikeja – Idun. Šis vardas senąja norvegų kalba reiškia “Visada jauna”, tai reiškia, kad ji siejama su jaunyste bei nemirtingumu.

Švedijoje šis preknis ženklas tapo populiariausiu dėl savo aukštos kokybės produktų, kurie yra draugiški odai ir yra pagrįsti natūraliomis sudėtimis. Šis požiūris atitinka vis didėjantį vartotojų poreikį natūraliems ir nekenksmingiems grožio produktams, kurie puoselėtų net ir jautriausią odą

IDUN Minerals – Produktai

Šio prekinio ženklo asortimentas apima įvairius dekoratyvinės kosmetikos produktus, tokius kaip mineralinė pudra, akių šešėliai, blizgesiai, lūpų dažai ir kt. Be to, šis prekinis ženklas siūlo produktus odos priežiūrai, tokie kaip mineralinės pudros ir kiti produktai, kurie padeda palaikyti odos sveikatą ir jos natūralų blizgesį

Šio prekinio ženklo produktai yra pripažinti ir gerai žinomi dėl savo aukštos kokybės ir natūralių formulių, kurios yra pagrįstos mineralais ir kitais naudingais ingredientais, kurie yra skirti jautriai odai ir be kenksmingų chemikalų, tokių kaip parabenai, sulfatai ir kt.

Visa tai padėjo užsitarnauti gerbėjų tiek Švedijoje, tiek ir tarptautiniu mastu, kurie vertina aukštą kokybę ir natūralumą, kurį šis prekinis ženklas atstovauja

IDUN Minerals – Pigiau

Klientams grįžta pinigai nuo sumokėtos sumos. Jais galima atsiskaityti kito pirkimo metu, todėl lojaliems visi IDUN Minerals produktai gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat šiais pinigais galima atsiskaityti už akcines prekes. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumos apmokėtos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.