Rodoma 1–30 iš 204

Skaistalų ir bronzanto makiažo šepetėlis Idun Minerals 1vnt.

19.99
Makiažo šepetėlis, kuris sukurtas skaistalų ir bronzanto išsklaidymui. Šis produktas pagamitas iš kokybiškų šerelių, kurie nedirgina odos, neiškrenta bei yra hipoalerginiai. Puikiai tinka visiems odos tipams.

Lūpų pieštukas Idun Minerals Bibi 0.35g

18.99
Lūpų pieštukas, su kuriuo galėsite lengvai nubrėžti norimą lūpų kontūrą bei pagyvinti savo makiažą. Produktas pasižymi rožine smėlio spalva bei puoselėja jūsų lūpų odą. Puikiai tinka visiems odos tipams.

Tušas suteikiantis apimties, ilginantis ir riečiantis blakstienas Idun Minerals All in One LIV 12ml

25.99
Blakstienų tušas, kuris vienu metu ilgina, užriečia ir sutankina jūsų blakstienas. Šis prpduktas pasižymi pigmentuota juoda spalva, lengvas naudoti bei sukuria ilgai išliekantį makiažą. Lankstus šepetėlis su daugiafunkciniais šereliais.

Tušas suteikiantis blakstienoms apimties Idun Minerals Vatn Volume Blue 9ml

25.99
Akių tušas, kuris pasižymi pigmentuota mėlyna spalva bei tankinamuoju efektu. Unikalus šepetėlis iššukuoja ir atskiria blakstienas bei puikiai jas iššukuoja. Produktas sukuria ilgai išliekantį makiažą bei paryškina jūsų žvilgsnį.

Kaukė intensyviai drėkinanti plaukus Idun Minerals 200ml

20.99
Plaukų kaukė, kuri efektyviai sudrėkina ir pamaitina plaukus. Ši plaukų priežiūros priemonė suteikia plaukams gyvybingumo ir natūralaus žvilgesio efektą bei pasižymi švelniu vasaros aromatu. Puikiai tinka visiems plaukų tipams prižiūrėti.

Šampūnas valantis ir subalansuojantis plaukus Idun Minerals Balance&Care 250ml

18.99
Šampūnas, kuris yra puikiai tinkantis visiems plaukų tipams. Šis produktas drėkina plaukus, efektyviai pašalina nešvarumus bei pasižymi gaivinamuoju poveikiu. Plaukų priežiūros priemonė suteikia plaukams malonų vasaros aromatą.

Šampūnas suteikiantis apimties suglebusiems ir ploniems Idun Minerals Volume&Care 250ml

18.99
Šampūnas, kuris pašalina įvairaus tipo nešvarumus bei suteikia plaukams švelnaus vasaros ir jūros brizo aromato. Produktas praturtina plaukus veikliaisiais ingredientais, suteikia jiems žvilgesio ir norimos apimties efektą.

Birus makiažo pagrindas Idun Minerals Saga 7g

34.99
Birus makiažo pagrindas, kuris puikiai tinka šviesią ir neutralią odą turintiems žmonėms. Produktas neužkemša porų, lengvai padengia odą bei pasižymi vidutiniu ir stipriu maskavimo efektu. Suteikia odai natūralaus žvilgesio.

Balzamas drėkinantis ir minkštinantis lūpų odą Idun Minerals 15ml

13.99
Lūpų balzamas, kuris su sudrėkina lūpų odą ir praturtina jas veikliosiomis medžiagomis. Produktas leidžia pamiršti apie sausas ir suskilinėjusias lūpas ir sustiprina jų apsauginį barjerą. Veganiškas produktas.

Aliejinis serumas drėkinantis veido odą Idun Minerals 30ml

38.99
Aliejinis serumas, kuris suteikia jūsų odai natūralaus spindesio. Veido priežiūros priemonė drėkina veido odą bei praturtina ją veikliaisiais elementais. Produktas yra puikiai tinkamas visiems odos tipams.

Serumas intensyviai drėkinantis veido odą Idun Minerals 30ml

34.99
Serumas, kuris prasiskverbia į giliausius odos sluoksnius ir sugeba pamaitinti ir sudrėkinti veido odą. Šis produktas suteikia odai jaunatviškumo efektą, o po naudojimo oda tampa elastingesnė ir stangresnė. Puikiai tinka visiems odos tipams.

Naktinis kremas atkuriantis veido odą Idun Minerals 50ml

29.99
Naktinis kremas, kuris pasižymi drėkinamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis. Produktas sugeba prasiskverbti į giliausius odos sluoksnius ir praturtinti odą veikliaisiais elementais bei atjauninti odą. Tinkamas visiems odos tipams.

Dieninis kremas drėkinantis sausą veido odą Idun Minerals 50ml

29.99
Dieninis kremas, kuris yra sukurtas sausai veido odai. Šis produktas sugeba prasiskverbti į giliausius odos sluoksnius, tinkamai ją sudrėkinti, praturtinti aktyviais ingredientais bei sumažinti smulkių linijų kiekį. Tinkamas veganams.

Dieninis kremas drėkinantis normalią ir mišrią veido odą Idun Minerals 50ml

29.99
Dieninis kremas, kuris sugeba apsaugoti odą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių. Produktas pasižymi drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis ir kartu suteikia odai elastingumo. Tinka mišriai ir normaliai veido odai.

Kaukė intensyviai drėkinanti veido odą Idun Minerals 75ml

24.99
Veido kaukė, kuri puikiai tinka visiems odos tipams prižiūrėti. Šis produktas prasiskverbia į giliausius odos sluoksnius, intensyviai drėkina odą bei praturtina ją veikliaisiais elementais. Veganiška produkto sudėtis.

Valomosios putos veidui ir akims Idun Minerals 150ml

22.99
Valomosios putos yra tinkamos visiems odos tipams ir yra veganiškos. Produktas sugeba pašalinti įvairius tipo nešvarumus ir makiažo likučius nuo veido odos. Pasižymi drėkinamosiomis ir odą puoselėjančiomis savybėmis.

Valomasis losjonas su niacinamidu veidui ir akims Idun Minerals 150ml

22.99
Valomasis losjonas, kuris puikiai pašalina įvairaus tipo nešvarumus ir makiažą nuo jūsų veido odos. Produktas drėkina ir minkština odą, suteikia jai elastingumo bei yra tinkamas visiems odos tipams.

Maskavimo šepetėlis Idun Minerals Pro Triangle 1vnt.

21.89
Makiažo šepetėlis, kuris puikiai tinka užmaskuoti įvairius veido netobulums. Švelnūs ir minkšti šereliai tolygiai išsklaido produktą ir nedirgina veido odos, todėl kosmetikos priemonė yra puikiai tinkama visiems odos tipams.

Skysto makiažo pagrindo šepetėlis Idun Minerals Pro Buffer 1vnt.

37.89
Makiažo šepetėlis, kuris tolygiai askirsto skystus makiažo produktus bei padeda sukurti nepriekaištingą įvaizdį. Švelnūs, minkšti ir hipoalerginiai šereliai nedirgina odos. Produktas tinkamas visiems odos tipams.

Skaistalų ir bronzanto šepetėlis Idun Minerals Pro Tapered 1vnt.

29.89
Makiažo šepetėlis, kuris yra puikiai tinkamas bronzanto ir skaistalų paskirstymui. Švelnūs šereliai nedirgina veido odos, o produktas sukuria nepriekaištingų rezultatų bei nepalieka dryžių. Puikiai tinka visiems odos tipams.

Biraus makiažo pagrindo ir pudros šepetėlis Idun Minerals Pro Soft Kabuki 1vnt.

37.89
Makiažo šepetėlis, kuris yra puikiai tinkamas birių makiažo produktų išsklaidymui ant veido odos. Šereliai yra itin minkšti, hipoalerginiai, nedirgina odos ir yra tinkami visiems odos tipams. Profesionaliam ir neprofesionaliam naudojimui.

Makiažo kempinėlė Idun Minerals 1vnt.

10.99
Makiažo kempinėlė, kuri sugeba lengvai ir tolygiai paskleisti įvairius makiažo produktus ant jūsųų odos. Produktas yra tinkamas visiems odos tipams, net jautrią odą turintiems žmonėms. Profesionaliam ir neprofesionaliam naudojimui.

Akių šešėlių šepetėlis Idun Minerals 1vnt.

12.99
Makiažo šepetėlis, kuris puikiai paryškina jūsų akis bei leidžia lengvai pasiekti norimą šešėlių intensyvumą. Smailėjanti struktūrą ir tankūs bei švelnūs šereliai nedirgina odos bei yra puikiai tinkami visiems odos tipams.

Universalus makiažo šepetėlis Idun Minerals 1vnt.

15.99
Makiažo šepetėlis, kuris sugeba tolygiai išsklaidyti norimą produktą arba jau esančio pertėklių. Puikiai tinka bronzantų, švytėjimo suteikiančių priemonių ar birios pudros tepimui. Švelnūs šereliai nedirgina odos bei yra hipoalerginiai.

Makiažo šepetėlis Idun Minerals Stippling 1vnt.

19.99
Makiažo šepetėlis, kuris puikiai sulieja ir išsklaido birius produktus ant jūsų veido. Priemonė pagaminta naudojant minkštus ir hipoalerginius šerelius, kurie nedirgina odos bei yra tinkami visiems odos tipams.

Veido modeliavimo ir akių šepetėlis Idun Minerals Blending 1vnt.

12.99
Makiažo šepetėlis, kuris yra puikiai tinkamas akių šešėlių tepimui ir veido kontūravimui. Šepetėlis tolygiai išsklaido produktą, nedirgina odos ir turi hipoalerginius šerelius. Tinkamas profesionaliam ir neprofesionaliam naudojimui.

Įstrižas akių ir lūpų šepetėlis Idun Minerals 1vnt.

12.99
Makiažo šepetėlis, kuris yra sukurtas lūpų, akių ir antakių makiažui. Unikali šepetėlio struktūra leidžia sukurti norimą makiažą ir tiksliai nubrėžti linijas. Hipoalerginiai ir švelnūs šereliai yra tinkami visiems odos tipams.

Akių šepetėlis Idun Minerals 1vnt.

12.99
Makiažo šepetėlis, kuris yra sukurtas tolygiam akių makiažo paskleidimui. Produktas turi švelnius ir hipoalerginius šerelius, o uniklai forma leidžia sukurti tobulą akių makiažą. Puikiai tinka visiems odos tipams.

Maskavimo šepetėlis Idun Minerals 1vnt.

12.99
Makiažo šepetėlis, kuris yra sukurtas kreminio maskuoklio tepimui. Produktas lengvai išsklaido produktą, o jo unikali tekstūra sugeba prieiti net sunkai ipasiekiamas vietas. Puikiai tinka visiems odos tipams.

Pudros makiažo šepetėlis Idun Minerals 1vnt.

29.99
Makiažo šepetėlis, kuris sugeba tolygiai paskirstyti pudrą ant veido odos bei nepalieka jokių dryžių. Produktas pagamintas iš kokybiškų bei hipoalerginių šerelių, kurie nedirgina odos bei neiškrenta iš šepetėlio.

IDUN Minerals – Prekinis ženklas

IDUN Minerals prekinis ženklas buvo įkurtas 2011 metais Švedijoje, kuris įsipareigojo sukurti kosmetiką, kuri būtų ne tik efektyvi, bet ir naudinga odai. Šios prekinio ženklo pavadinimas “Idun” remiasi skandinaviškos mitologijos veikeja – Idun. Šis vardas senąja norvegų kalba reiškia “Visada jauna”, tai reiškia, kad ji siejama su jaunyste bei nemirtingumu.

Švedijoje šis preknis ženklas tapo populiariausiu dėl savo aukštos kokybės produktų, kurie yra draugiški odai ir yra pagrįsti natūraliomis sudėtimis. Šis požiūris atitinka vis didėjantį vartotojų poreikį natūraliems ir nekenksmingiems grožio produktams, kurie puoselėtų net ir jautriausią odą

IDUN Minerals – Produktai

Šio prekinio ženklo asortimentas apima įvairius dekoratyvinės kosmetikos produktus, tokius kaip mineralinė pudra, akių šešėliai, blizgesiai, lūpų dažai ir kt. Be to, šis prekinis ženklas siūlo produktus odos priežiūrai, tokie kaip mineralinės pudros ir kiti produktai, kurie padeda palaikyti odos sveikatą ir jos natūralų blizgesį

Šio prekinio ženklo produktai yra pripažinti ir gerai žinomi dėl savo aukštos kokybės ir natūralių formulių, kurios yra pagrįstos mineralais ir kitais naudingais ingredientais, kurie yra skirti jautriai odai ir be kenksmingų chemikalų, tokių kaip parabenai, sulfatai ir kt.

Visa tai padėjo užsitarnauti gerbėjų tiek Švedijoje, tiek ir tarptautiniu mastu, kurie vertina aukštą kokybę ir natūralumą, kurį šis prekinis ženklas atstovauja

IDUN Minerals – Pigiau

Klientams grįžta pinigai nuo sumokėtos sumos. Jais galima atsiskaityti kito pirkimo metu, todėl lojaliems visi IDUN Minerals produktai gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat šiais pinigais galima atsiskaityti už akcines prekes. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumos apmokėtos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.