Nenuplaunamas kondicionierius drėkinantis plaukus Keratherapy Keratin Infused 251ml

25.99
Nenuplaunamas kondicionierius puikiai tinka visiems plaukų tipams. Plaukai tampa švelnesni, glotnesni bei lengviau formuojami. Produktas yra praturtintas keratinu bei augaliniais ekstraktais, kurie pasižymi intensyviomis drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis.

Tonuojantis šampūnas šviesintiems plaukams Keratherapy Keratin Infused Totally Blonde Violet 300ml

25.99
Šampūnas, kuris švelniai, tačiau efektyviai pašalina nešvarumus nuo jūsų plaukų ir galvos odos. Nedirgina ir pasižymi raminančiomis savybėmis. Violetinis pigmentas neutralizuoja nepageidaujamus šiltus atspalvius. Plaukai tampa gyvybingesni, minkštesni ir švelnesni.

Nenuplaunama priemonė atkurianti plaukus Keratherapy Keratinfixx 20in1 Miracle 125ml

24.99
Plaukų priežiūros priemonė, kuri sugeba vienu metu suteikti plaukams dvidešimt privalumų. Produktas, minkština, atkuria plaukus bei jų neblukina. Plaukai tampa stipresni, elastingesni ir mažiau skilinėja. Puikiai tinka visiems plaukų tipams.

Putos plaukų formavimui Keratherapy Keratin Infused Nourishing 178ml

26.99
Plaukų putos, kurios padės suvaldyti ir suformuoti net labiausiai nesutramdomus plaukus. Priemonė yra praturtinta veikliųjų komponentų ir vitaminų mišiniu bei tinka visiems plaukų tipams. Neapsunkina plaukų ir suteikia jiems minkštumo.

Purškiklis suteikiantis plaukams apimties Keratherapy Keratin Infused Root Boost&Volumizer 251ml

30.99
Purškiklis, kuris akimirksniu pakels jūsų plaukus nuo pat šaknų bei leis juos lengviau formuoti. Plaukams yra suteikiamas natūralus žvilgesys bei jie taps minkštesni. Produktas tinkamas visiems plaukų tipams bei yra praturtintas keratinu.

Kondicionierius suteikiantis apimties Keratherapy Keratin Infused Volume 300ml

25.99
Kondicionierius, kuris prisotina plaukus keratinu, augalinių aliejumi ir suteikia apimties. Plaukai tampa švelnesni, apsaugoti nuo kintančių aplinkos sąlygų  bei jiems yra suteikiamas natūralus blizgesys. Plaukų priežiūros priemonė yra tinkama visiems plaukų tipams.

Šampūnas suteikiantis apimties Keratherapy Keratin Infused Volume 300ml

25.99

Šampūnas, kuris ne tik suteikia plaukams purumo, bet ir vizualiai juos atkelia nuo šaknų. Produkto sudėtyje esančios veikliosios medžiagos suteikia plaukams elastingumo bei sustiprina plaukus. Plaukams suteikiamas natūralus blizgesys. Šampūnas tinkamas visiems plaukų tipams.

Kremas minkštinantis plaukus Keratherapy Keratin Infused Daily 200ml

28.99
Plaukų kremas, kuris puoselėja plaukus. Plaukai tampa minkšti ir švelnūs lyg šilkas. Naudojant šią priemonę apsaugosite savo plaukus nuo įvairių karščio procedūrų. Priemonė yra tinkama visiems plaukų tipams.

Dvifazinis purškiklis dažytiems plaukams Keratherapy Keratin Infused Color Protect 125ml

30.99
Purškiklis, kuris yra sukurtas dažytiems ir chemiškai paveiktiems plaukams. Produktas intensyviai drėkina ir maitina plaukus bei sugeba suvaldyti pasišiaušusius ir susigarbanojusius plaukus. Plaukai tampa lengviau valdomi ir jiems suteikiamas gyvybingumas.

Purškiklis su keratinu pažeistiems plaukams Keratherapy Keratin Infused 125ml

31.99
Purškiklis yra praturtintas veikliaisiais ingredientais, kurie maitina ir drėkina plaukus. Produktas apsaugo plaukus nuo lūžinėjimo ir skilinėjimo bei suteikia jiems žvilgesio. Tinkamas visiems plaukų tipams, o ypatingai pažeistiems.

Arganų aliejus plaukams Keratherapy Keratin Infused 50ml

30.99
Aliejus, kuris yra tinkamas visiems plaukų tipams. Produktas yra praturtintas arganų aliejumi bei keratinu, kurie sugeba sustiprinti plaukus, atkurti jų elastingumą bei praturtinti juos vitaminais ir mikroelementais. Plaukų priežiūros priemonė suteikia plaukams blizgesio.

Purškiklis šviesintiems plaukams Keratherapy Keratin Infused Totally Blonde Violet 110ml

24.99
Purškiklis neutralizuoja nepageidaujamą geltoną toną bei suteikia plaukams šaltą atspalvį. Plaukai tampa lengviau suvaldomi, nesišiaušia bei jiems yra suteikiamas žvilgesys. Produkte yra gausu veikliųjų medžiagų.

Kaukė giliai drėkinanti plaukus Keratherapy Keratin 500ml

49.99

Plaukų kaukė suteikia gyvybingumo ir žvilgesio jūsų plaukams. Plaukai tampa intensyviai sudrėkinti bei prisotinti reikiamų veikliųjų medžiagų bei keratino, kuris stiprina plaukus ir atstato pažeistą jų struktūrą. Kaukė yra tinkama visiems plaukų tipams.

Kaukė giliai drėkinanti plaukus Keratherapy Keratin 237ml

30.99
Kaukė, kuri intensyviai drėkina plaukus ir suteikia jiems švelnumo. Produktas praturtina jūsų plaukus hidrolizuotu keratinu ir įvairiais augaliniais ekstraktais bei yra tinkamas naudoti po keratino procedūrų. Kaukę galima naudoti visiems plaukų tipams.

Šampūnas valantis plaukus Keratherapy Clean Start Pre-Treatment 500ml

30.99
Plaukų šampūnas, kuris efektyviai išvalo plaukus ir galvos odą nuo susidariusių įvairaus tipo nešvarumų. Priemonė paruošią plaukus tolimesnėms procedūroms bei nesausina plaukų. Po šio šampūno naudojimo turėsite atvertas plaukų kutikules, kurios maksimaliai įsisavins tolimesnius produktus.

Tonuojantis kondicionierius šviesintiems plaukams Keratherapy Keratin Infused Totally Blonde Violet 300ml

25.99
Kondicionierius, kuris pasižymi drėkinamuoju ir maitinamuoju poveikiu. Violetinis pigmentas sugeba neutralizuoti šiltus atspalvius bei yra puikiai tinkamas šviesiems, šviesintiems ir žiliems plaukams. Plaukai tampa stipresni bei mažiau skilinėja ir lūžinėja.

Kondicionierius dažytiems plaukams Keratherapy Keratin Color Protect 300ml

25.99
Kondicionierius, kuris puikiai atgaivina dažytus plaukus. Produktas atkuria plaukų elastingumą, apsaugo juos nuo kenksmingų veiksnių bei pripildo reikiamų veikliųjų medžiagų. Neblukina plaukų, o po naudojimo plaukai tampa blizgūs ir švelnūs lyg šilkas.

Šampūnas dažytiems plaukams Keratherapy Keratin Infused Color Protect 300ml

25.99
Šampūnas, kuris švelniai valo galvos odą nuo susidariusių nešvarumų bei suteikia plaukams gyvybingum. Produktas nesausina plaukų ir leidžia atgaivinti norimą plaukų spalvą. Plaukai tampa minkšti ir elastingi.

Kondicionierius atstatantis plaukus Keratherapy Keratin Infused Repair 300ml

25.99
Kondicionierius efektyviai atkuria pažeistus ir chemiškai sugadintus plaukus bei pasižymi intensyviomis ir drėkinamosiomis savybėmis. Produktas apsaugo plaukus nuo kintančių aplinkos sąlygų bei suteikia jiems natūralaus žvilgesio ir švelnumo. Plaukai akimirksniu tampa stipresni.

Šampūnas atstatantis plaukus Keratherapy Keratin Infused Repair 300ml

25.99
Šampūnas, kuris ne tik švelniai valo plaukus, bet ir suteikia jiems blizgesio ir elastingumo. Plaukų priežiūros produktas puikiai atstato pažeistą plaukų struktūrą, bet ir suteikia jiems glotnumo. Veikliosios medžiagos intensyviai drėkina ir maitina plaukus.

Kondicionierius drėkinantis plaukus Keratherapy Keratin Infused Moisture 300ml

25.99
Kondicionierius, kuris ne tik sudrėkina, bet ir sustiprina plaukus. Produktas atkuria plaukų elastingumą, apsaugo juos nuo kenksmingų veiksnių bei pripildo reikiamų veikliųjų medžiagų. Puikiai tinka naudoti po keratino procedūrų. Po naudojimo plaukai tampa blizgūs ir švelnūs lyg šilkas.

Šampūnas drėkinantis plaukus Keratherapy Keratin Infused Moisture 300ml

25.99

Šampūnas, kuris pasižymi intensyviomis drėkinamosiomis savybėmis. Produktas puikiai išvalo plaukus, yra praturtintas veikliosiomis medžiagomis ir keratinu bei tinka visiems plaukų tipams. Plaukai tampa švelnūs ir glotnūs.

Keratherapy

Tai plaukų priežiūros produktus kurianti kompanija, kuri buvo įkurta Pietų Floridoje. Šios kompanijos produktai neapsiriboja grožio salonais ir siūlo išsamią plaukų priežiūros priemonių liniją, kuri padės išlaikyti sveikus plaukus ištisus mėnesius. Plaukų priežiūros specialistai įkūrė šią kompanija tam, kad galėtumėte lengviau suvaldyti nepaklusnius ir garbanotus plaukus. Produktai yra paplitę visame pasaulyje bei yra tinkami naudoti tiek namuose, tiek profesionaliuose grožio salonuose. Kompanija gamina produkciją, kurioje yra naudojama natūralus keratinas, galintis suteikti plaukams glotnią ir prabangią išvaizdą. Naudojant šiuos plaukų priežiūros produktus galėsite mėgautis tobula plaukų išvaizda – turėsite stiprius ir sveikus plaukus, kurie nesipučia, yra blizgūs, lengvai valdomi bei atsparūs drėgmei.

Kodėl verta rinktis Keratherapy?

Su amžiumi keratino kiekis plaukuose mažėja, todėl plaukai tampa silpnesni ir porėtesni, nepriklausomai nuo ankstesnių atkuriamųjų procedūrų. Keratherapy produktai padės sustiprinti plaukus, atstatyti jų prarastą gyvybingumą ir pripildyti plaukus keratino. Visuose produktuose yra naudojama išskirtinė Kerabond technologija, kuri sugeba sujungti keratiną su kiekviename produkte esančiais specialiais organiniais ir augaliniais ingredientai bei aminorūgštimis. Šis kompleksas pasižymi intensyviu drėkinamuoju ir atstatomuoju poveikiu, kuris sugeba patekti į plaukų vidų ir suteikti jiems žvilgesio.

Keratherapy produkcija

Kompanija siūlo daugybę plaukų priežiūros produktų, tokių kaip šampūnai, kaukės, kondicionieriai, aliejai ir kremai, kurie sugebės atgaivinti plaukus, suteiks jiems natūralaus žvilgesio ir apsaugos nuo kenksmingų aplinkos sąlygų. Keratin Infused Moisture, Color, Volume, Repair ir Nourishing produktų linijos yra puikiai tinkamos dažytiems, ploniems, storiems, ilgiems, trumpiems ir pažeistiems plaukams.

Keratherapy pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos Keratherapy prekių sumos kitam pirkimui, todėl lojaliems klientams priemonės gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.