Produktų nerasta.

Miya – veganiškos plaukų priežiūros priemonės

Leiskite veganiškos sudėties ir profesionalios kokybės plaukų priežiūros priemonėms „Miya“ lydėti Jus plaukų transformacijos keliu. Tai inovatyvus prekės ženklas, kurio išskirtinumas yra natūralūs aktyvieji ingredientai ir išskirtinai aukštos kokybės sudėtis. Priemonių formulėse nėra naudojamas natrio chloridas, sulfatai, fosfatai ir parabenai.

Unikalios produktų linijos, sukurtos siekiant atitikti pačius įvairiausius plaukų ir galvos odos poreikius – atraskite „Miya“ pasaulį bei pasirinkite labiausiai Jūsų poreikius atitinkančias priemonių linijas.

Šio prekės ženklo filosofijos pagrindas yra pagarba ir žinios. Pagarba ne tik plaukams, bet ir supančiai aplinkai. Visos pakavimui, rinkodarai ir sandėliavimui naudojamos medžiagos gaminamos ten, kur tai įmanoma, iš kontroliuojamų ir sertifikuotų perdirbtų medžiagų. Ypatingas dėmesys atkreipiamas į gaminių poveikį aplinkai, taip padedama gerinti mūsų planetos gyvavimo kokybę.

Plaukų priežiūros kosmetika yra pagaminta Italijoje, sukurta iš meilės grožiui ir gamtai.

Miya pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos sumos už produktus kitam pirkimui, todėl lojaliems originalūs Miya plaukų priežiūros produktai visada gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.

miya prekinis zenklas