Kūno prausiklis vaikams My Earthday 300ml

23.99
Mėgaukitės maloniu kūno prausiklio aromatu ir švelniomis putomis, apsaugančiomis ir drėkinančiomis jautrią vaikų odą. Šis hipoalerginis prausiklis su optimaliu pH saugo odą nuo išsausėjimo.

Kūno losjonas vaikams My Earthday 150ml

23.99
Ši hipoalerginė priemonė, papildyta 60% žaliosios arbatos vandeniu ir natūralių augalų ekstraktais, ramina, drėkina ir stiprina odos apsauginį barjerą. Suteikia mažylių odai komforto pojūtį.

Kūno ir plaukų priežiūros rinkinys vaikams My Earthday 300ml+300 ml+150ml

64.99
Šis rinkinys išsiskiria itin švelniomis formulėmis, kurios tinka ne tik pačiai jautriausiai mažylių odai, bet ir nėščiosioms. Tai yra idealus pasirinkimas dovanai, kuris nepaliks abejingų!

Plaukų šampūnas vaikams My Earthday 300ml

23.99
Švelnus ir hipoalerginis vaikų plaukų šampūnas, puikiai tinkantis jautriai galvos odai. Šis šampūnas su švelniu - 6.5 odos pH nekenkia vaikų odai, efektyviai valo plaukus ir yra sukurtas be kenksmingų ingredientų.

Prausimosi putos vaikams My Earthday 300ml

23.99
Švelnios prausimosi putos vaikams, tinkančios net jautriausiai mažųjų odai. Specialiai suformuluotos su optimaliu 5.5 pH, drėkina, valo ir saugo nuo išsausėjimo, garantuojant apsaugą nuo kenksmingų išorės veiksnių.

My Earthday – istorija

Šis prekinis ženklas buvo sukurtas susirūpinusio tėčio, kuris savo atžalai norėjo suteikti saugią, aukštos kokybės kūno ir plaukų priežiūrą ir išnagrinėjęs rinką suprato, kad joje kur kas per mažai patikimų ir visiškai mažyliams saugių produktų. Taip gimė šis prekinis ženklas, kuriuo pasitikėti gali visi tėveliai.

My Earthday – produktai

Vaikų ir kūdikių kūno priežiūros priemonės yra sukurtos atsakingai galvojant apie ypatingai jautrią mažųjų odą bei ja besirūpinančius tėvelius, kurie savo vaikams nori suteikti aukščiausios kokybės priežiūrą. Ši produkcija yra paremta gamta, rūpinimusi žeme bei aplinka, kurioje dar ilgai gyvens mūsų mažiausieji. Visos priemonės yra kliniškai bei dermatologiškai patikrintos, jose naudojami tik EWG patvirtinti natūralūs ir sertifikuoti komponentai.

My Earthday – misija

Kosmetika, kurią naudojate nuo gimimo, jūsų kūne kaupiasi dešimtmečius, todėl galiausiai organizme vyksta pokyčiai. Kas atsitiks, jei ir toliau naudosite gaminį, kuriame gausu chemikalų? Kiekvienam vaikui gresia pavojus, todėl nereikėtų į tai žiūrėti pro pirštus. Šis prekinis ženklas propoguoja atsakingą požiūri ir į savo produktų sudėtis neįtraukia jokių cheminių medžiagų ir kitų kenksmingų ingredientų. Įmonė išreiškia savo susirūpinimą vaikų ateitimi ir kviečia jus priimti sąmoningus ir išmintingus sprendimus kartu.

My Earthday produktai pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos sumos kitam pirkimui, todėl lojaliems klientams priemonės gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.