Rodoma 1–30 iš 33

Apvalus plaukų šepetys Olivia Garden Ceramic+Ion Black 45mm 1vnt.

18.99
Plaukų šepetys, kuris puikiai tinka visiems plaukų tipams. Naudojant šį produktą turėsite ne tik puikiai iššukuotus plaukus, bet ir suformuotą norimą šukuoseną. Ventiliacijos angos ir keramikinis cilindras padidina plaukų išdžiūvimo greitį.

Apvalus šepetys plaukams Olivia Garden Expert Blowout Shine Wavy Bristles G&B 45mm 1vnt.

24.69
Plaukų šepetys, kuris yra puikiai tinkamas plaukams džiovinti bei šukuoti. Turmalino jonais padengti banguoti šereliai nepeša plaukų, juos sudrėkina, o keramikinis cilindras pagreitina džiovinimo procesą. Turi ergonomišką rankeną.

Plaukų šepetys Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium 1vnt.

22.99
Plaukų šepetys, kuris puikiai prisitaiko prie galvos formos ir pagreitina plaukų išdžiūvimą. Rutuliniai antgaliai ir šerno šereliai puikiai iššukuoja plaukus ir neleidžia jiems įsielektrinti. Produktas suvaldo pasišiaušusius plaukus ir yra patogus naudoti.

Apvalus šepetys plaukams Olivia Garden Ceramic+Ion Heat Pro 52mm 1vnt.

34.99
Plaukų šepetys padeda sukurti ilgai išliekančią tobulą šukuoseną. Vario keramika įkaista du kartus greičiau, o išskirtiniai Nylgard šereliai yra atsparūs karščiai. Plaukai yra puikiai iššukuoti, greičiau išdžiūsta bei juos yra lengviau formuoti. Produktas pagamintas iš polikarbonato medžiagos bei turi ergonomišką rankeną.

Apvalus šepetys plaukams Olivia Garden Ceramic+Ion Heat Pro 42mm 1vnt.

31.99
Plaukų šepetys, kuris puikiai suformuoja šukuoseną bei yra atsparus karščiui iki 290°C. Inovatyvus vario keramikos cilindras bei jonais padengti patentuoti Nylgard šereliai užtikrina greitesnį plaukų išdžiovimo procesą, kutikulių drėkinimą bei sumažina plaukų garbanojimąsį ir įsielektrinimą. Tai lengvas produktas, turintis ergonomišką rankeną.

Plaukų šukos Olivia Garden Healthy Hair C3 1vnt.

6.99
Patvarios plaukų šukos, kurios puikiai tinka visiems plaukų tipams šukuoti. Ekologiškos šukos yra pagamintos iš bambuko, kuris yra tvirtesnis negu įprasta mediena. Neįelektrina plaukų bei puikiai tinka šukuosenai formuoti.

Plaukų šukos Olivia Garden Healthy Hair C1 1vnt.

6.99

Plaukų šukos, pagamintos iš bambuko bei tinkamos visiems plaukų tipams. Tankūs dantukai puikiai iššukuoja ir sugaudo slenkančius plaukus. Neįelektrina plaukų.

Apvalus plaukų šepetys Olivia Garden Ceramic+Ion Black 55mm 1vnt.

19.99
Plaukų šepetys, kuris puikiai suformuoja šukuoseną ir yra tinkamas visiems plaukų tipams. Inovatyvus keramikos cilindras bei jonais padengti šereliai užtikrina greitesnį plaukų išdžiovimo procesą, kutikulių drėkinimą bei sumažina plaukų garbanojimąsį ir įsielektrinimą. Tai lengvas produktas, turintis ergonomišką rankeną.

Plokščias šepetys plaukams Olivia Garden NanoThermic+Ion Vent 1 vnt.

23.99

Plaukų šepetys, sukurtas pasitelkiant naujausias technologijas, kurios leidžia sutrumpinti plaukų džiovinimo laiką bei suformuoti norimą šukuoseną. Šepetys mažina plaukų įsielektrinimą, sugaudo slenkančius plaukus, masažuoja galvos odą, o didelės ventiliacijos angos pagreitina plaukų formavimo efektą. Turi ergonomišką rankeną ir kirpčiukų kirpimo rankenėlę.

Valiklis plaukų šepečiui Olivia Garden 1vnt.

11.99
Šukų valiklis padeda pašalinti visus įvairaus tipo nešvarumus, kurie lieka po šukavimo. Užtikrina šukų ilgaamžiškumą, plaukų higieną ir yra patogus naudoti. Turi du antgalius, kurie užtikrina optimalų valymą.

Plokščias šepetys plaukams Olivia Garden Healty Hair 1vnt.

12.99
Unikalus plaukų šepetys puikiai tinka ilgiems, storiems ir pasišiaušusiems plaukams. Produktas mažina plaukų įsielektrinimą ir švelnina plaukus. Be to, rutuliniai antgaliai, masažuoja galvos odą bei skaitina plaukų augimą. Produktas turi ergonomišką rankeną, yra ekologiškas bei pagamintas iš bambuko.

Apvalus šepetys plaukams Olivia Garden Ceramic+Ion Hot 35mm 1vnt.

26.99
Plaukų šepetys, kuris sugeba palengvinti plaukų formavimą bei džiovinimą džiovintuvu. Po naudojimosi galėsite mėgautis ilgai išliekančia šukuosena. Produktas yra sukurtas naudojantis jonų technologija, kuri drėkina kutikules ir suteikia plaukams žvilgesio. Pagaminta iš greitai įkaistančio keramikinio cilindro bei ergonomiškos rankenos.

Apvalus šepetys plaukams Olivia Garden Expert Blowout Shine Wavy Bristles G&B 25mm 1vnt.

21.49
Plaukų šepetys, kuris dėl greitai įkaistančio keramikinio cilindro pagreitina plaukų išdžiovinimo procesą. Tankūs šereliai neįelektrina plaukų, efektyviai iššukuoja plaukus bei padeda suformuoti šukuoseną. Turi ergonomišką rankeną bei tinkamas naudoti namuose ir profesionaliuose grožio salonuose.

Apvalus šepetys plaukams Olivia Garden Expert Blowout Shine Wavy Bristles G&B 55mm 1vnt.

28.49
Plaukų šepetys, kuris pagreitina plaukų išdžiovinimo procesą bei sugeba suformuoti puikią šukuoseną. Banguoti šereliai gerai iššukuoja plaukus, mažina jų įsielektrinima bei pasižymi drėkinamuoju poveikiu. Turi ergonomišką rankeną.

Plaukų šukos Olivia Garden Healthy Hair C4 1vnt.

6.99
Plaukų šukos, kurios neįelektrina plaukų ir puikiai juos iššukuoja. Produktas yra pagamintas iš bambuko bei yra tinkamas kasdieniniam naudojimui. Tankūs ir ilgi dantukai puikiai sugaudo slenkančius plaukus.

Plaukų šukos Olivia Garden Healthy Hair C2 1vnt.

6.99
Plaukų šukos, kurios puikiai iššukuoja plaukus. Patogi rankena neapsunkina plaukų šukavimo, o produktas neįelektrina plaukų. Šias šukas galite naudoti tiek namuose bei profesionaliuose grožio salonuose. Ekologiškas produktas.

Plokščias šepetys plaukams Olivia Garden Ceramic+Ion XL Pro Vent 1vnt.

26.99
Plaukų šepetys pagreitina plaukų išdžiovinimo laiką bei yra tinkamas visiems plaukų tipams. Iššukuoja susivėlusius plaukus ir tinka naudoti namuose bei profesionaliuose grožio salonuose. Plaukai netampa įelektrinti bei yra puikiai suformuoti.

Plokščias šepetys plaukams Olivia Garden Ceramic+Ion XL Pro Small 1vnt.

23.99
Plaukų šepetys, kuris puikiai iššukuoja susivėlusius plaukus bei yra tinkamas jų modeliavimui. Produktas yra tinkamas naudoti šlapiems ir sausiems plaukams šukuoti. Rutuliniai antgaliai ir minkšta pagalvėlė prisitaiko prie galvos formos bei ją masažuoja.

Šepetys storiems plaukams Olivia Garden iDetangle 1vnt.

19.99
Plaukų šepetys, kuris suvaldo storus, šiurkščius ir pasišiaušusius plaukus. Puikiai tinka šukuosenų modeliavimui bei jį galima naudoti namie ir profesionaliuose grožio salonuose. Plaukai mažiau įsielektrina bei jiems yra suteikiama norima apimtis. Rutuliniai antgaliai švelniai masažuoja galvos odą.

Šepetys vidutinio ilgio plaukams Olivia Garden iDetangle 1 vnt.

Original price was: 19.99€.Current price is: 13.99€.

Plaukų šepetys, kuris puikiai tinka vidutinio ilgio ir įprasto storio plaukams modeliuoti ir šukuoti. Neįelektrina plaukų bei suteikia jiems apimties. Didelės ventiliacijos angos pagreitina plaukų išdžiūvimo procesą. Produktas turi ergonomiška ir neslystančią rankeną bei yra tinkamas naudoti namuose ir profesionaliuose grožio salonuose.

Šepetys ploniems plaukams Olivia Garden iDetangle 1vnt.

19.99

Plaukų šepetys, kuris puikiai iššukuoja pažeistus, trapius ir plonus plaukus bei jų nepeša. Tinkamas šukuosenų formavimui bei pagamintas naudojant naujausias technologijas. Ergonomišką rankena palengvina plaukų priežiūros procesą. Tinkamas naudojimui namuose bei profesionaliai.

Plokščias šepetys plaukams Olivia Garden Ceramic+Ion Supreme 1vnt.

33.99
Plaukų šepetys, kuris jums leis mėgauti žvilgančiais ir sufomuotais plaukais. Tai du viename produktas, kuris turi turmalino jonai įkrautus šerelius ir rutulinius antgalius, kurie ne tik efektyviai iššukuoja plaukus, mažina jų įsielektirnimą bei masažuoja galvos odą ir suaktyvina kraujo mikrocirkuliacijos procesus.

Plokščias šepetys plaukams Olivia Garden Healty Hair Paddle 1vnt.

14.99
Plaukų šepetys, kuris puikiai iššukuoja įvairaus tipo ir ilgio plaukus. Produktas mažina plaukų vėlimąsį ir įsielektrinimą. Pagamintas iš bambuko bei rutulinių antgalių, kurie švelniai masažuoja galvos odą ir suaktyvina mikrocirkuliacijos procesus. Plaukams suteikiamas natūralus žvilgesys bei skatinamas jų augimas.

Apvalus šepetys plaukams Olivia Garden Ceramic+Ion Hot 45mm 1vnt.

29.99
Inovatyvus plaukų šepetys, kuris yra pagamintas iš greitai įkaistančios ir šilumą laikančios keramikos, kuri palengvina plaukų ventiliavimą ir formavimą. Minkšti šereliai yra padengti specialia jonų technologija, kuri nedirgina galvos ir suteikia plaukams žvilgesio. Mažina plaukų įsielektrinimą. Po naudojimo mėgaukitės ilgai išliekančia šukuosena.

Apvalus šepetys plaukams Olivia Garden Expert Blowout Shine Wavy Bristles G&B 35mm 1vnt.

23.59
Plaukų šepetys, kuris yra tinkamas visiems plaukų tipams džiovinti bei šukuoti. Produktas greitai suformuoja norimą šukuoseną, drėkina plaukus bei yra sukurtas naudojant inovatyvius turmalino jonais padengtus banguotus šerelius.

Apvalus plaukų šepetys Olivia Garden Ceramic+Ion Black 35mm 1vnt.

17.99
Plaukų šepetys, kuris ne tik pagreitina plaukų išdžiovinimo procesą, bet ir sumodeliuoja norimą šukuoseną. Pagamintas pasitelkiant naujausiais technologijas, tokias kaip inovatyvi keraminė danga, didelės ventiliacinės angos bei jonais padengti šereliai. Tai nepakeičiama priemonė, norint suformuoti šukuosena bei tinka visiems plaukų tipams.

Plaukų šepetys Olivia Garden Fingerbrush Combo Large 1vnt.

27.99
Plaukų šepetys, kuris iššukuoja plaukus, jų netempia bei neleidžia jiems įsielektrinti. Produktas sukurtas su didelėmis ventiliacijomis angomis, kurios pagreitina plaukų išdžiovinimą, o rutuliniai antgaliai masažuoja galvos odą. Puikiai tinka visiems plaukų tipams.

Plaukų šepetys Olivia Garden Fingerbrush Combo Small 1vnt.

22.99
Unikalus plaukų šepetys, kuris ne tik puikiai iššukuoja plaukus, bet ir maksimaliai sutrumpina plaukų išdžiūvimo laiką. Šepetys sugeba sukontroliuoti pasišiaušusius ir susigarbanojusius plaukus bei puikiai tinka visiems plaukų tipams. Pagamintas iš šerno šerelių.

Plokščias šepetys plaukams Olivia Garden Ceramic+Ion XL Pro Large 1vnt.

28.99

Plaukų šepetys, kuris nestringa plaukuose ir nesukelia tempimo. Po naudojimo plaukai neįsielektrina, o produktas yra puikiai tinkamas naudoti namuose ir profesionaliuose grožio salonuose. Rutuliniai antgaliai masažuoja galvos odą.

Plokščias šepetys plaukams Olivia Garden NanoThermic+Ion Styling 1vnt.

27.99

Produktas, kuris tampa neatsiejam dalimi šukuosenos formavimo procese. Minkšta pagalvėlė ir rutulinis antgalis švelniai masažuoja galvos odą, skatina mikrocirkuliacijos procesus, puikiai iššukuoja plaukus bei mažina jų įsielektrinimą. Produktas turi ergonomišką, iš rankų neslystančią rankeną.

Olivia Garden

Įmonė kuria įvairius plaukų priežiūros produktus, siekiant aprūpinti kirpėjus aukštos kokybės, naujoviškomis, gražiomis ir pažangiausiomis salono priemonėmis. Kuriami novatoriški plaukų šepečiai leidžia lengvai iššukuoti plaukus, nepažeidžia jų struktūros, išdžiovina, formuoja ir apsaugant plauko paviršių. Ergonomiški šepečiai yra tinkami tiek profesionaliam naudojimui, tiek naudojimui namuose. Šios įmonės produkcija yra paplitus daugiau kaip 102 šalyse. Šiai dienai Olivia Garden užima rinkos lyderės poziciją bei yra sukūrusi daugiau negu 55 patentus. Įmonė yra pelnius daugybę apdovanojimų ir pripažinimų, nes visuomet siekia tobulumo ir inovatiškumo prekių kūrimo ir pritaikymo srityje. Šis prekinis ženklas specializuojasi ne tik plaukų šepečių kūrime, tačiau ir plaukų džiovintuvų, tiesintuvų, garbanotuvų bei kitos profesionaliems grožio salonams reikalingos plaukų priežiūros priemonių gamyboje.

Olivia Garden istorija

Olivia Garden prekinis ženklas buvo įkurtas 1967m. Belgijoje, šio ženklo įkūrėjai – Jean ir Micheline Rennette. 1968m. ši įmonė pradėjo vieni pirmųjų gaminti aukštos kokybės sintetinius perukus bei plaukų sruogas. Tarp svarbiausių įmonės pasiekimų – 1998 m. pristatyti ProThermal šepečiai, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama kokybei, technologijoms, naujovėms, našumui ir dizainui. 2002 m. pasirodžiusi kolekcija Ceramic+Ion tapo proveržiu, nes sujungė keramikos ir jonų technologijas. Toliau, 2006 m. sukurta bambukinių šepetėlių Healthy Hair linija, o 2010m. – kolekcija NanoThermic su pažangiais technologiniais elementais, tokiais kaip nano sidabras, keramika, jonizuojančios medžiagos bei erognomiška rankena. 2013m. buvo sukurta ergonomiška FingerBrush plaukų šepečių linija, 2016m. atsiradusi iDetangle linija, kuri sugeba ventiliuoti plaukus bei yra tinkama visiems plaukų tipams ir 2022m. CarbonLite šukos parodo kompanijos atsidavimą ir norą tobulėti siekiant patogesnio ir veiksmingesnio šukavimo proceso.

Olivia Garden plaukų šepečių produkcija

Olivia Garden prekinis ženklas leis išsirinkti iš plaukų šepečių, todėl rasite produktus kiekvienam plaukų tipui. Produkciją sudaro – Ceramic+Ion, Ceramic+Ion Speed XL, Nano Thermic + Ion, Heat Pro Ceramic Ion Thermal, Fingerbrush ir iDetangle plaukų šepečiai.

Olivia Garden pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos Olivia Garden prekių sumos kitam pirkimui, todėl lojaliems klientams priemonės gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.