Antakių pieštukas ir serumas Sienna-X Dark Brunette 1vnt.

Original price was: 25.09€.Current price is: 19.99€.
Antakių pieštukas, kuris leidžia lengvai suformuoti norimą antakių formą. Pigmentuota tamsiai ruda spalva puikiai išryškina akis ir veido bruožus. Taip pat, kartu su serumu galėsite lengvai užfiksuoti nepaklusnius plaukus.

Savaiminio įdegio lašeliai veido odai Sienna-X Sleep Self Tan 30ml

Original price was: 30.09€.Current price is: 24.09€.
Koncentruoti lašiukai, kurie padės jums pasiekti norimą įdegio atspalvį ant jūsų veido odos bei dekoltė zonos. Produktas drėkina, minkština ir apsaugo odą bei yra tinkamas naudoti ir veganams.

Šveitiklis drėkinantis odą Sienna-X Collagen&Melanin Boost 180ml

Original price was: 21.79€.Current price is: 18.49€.
Šveitiklis, kuris nesausina ir nedirgina odos. Puikiai pašalina negyvas ląsteles, suaktyvina regeneracijos procesus bei sudrėkina odą. Po naudojimo oda tampa elastingesnė ir sustiprinta. Tinkamas visiems odos tipams.

Losjonas drėkinantis odą Sienna-X Collagen&Melanin Boost 200ml

Original price was: 21.79€.Current price is: 18.49€.
Losjonas, kuris suteikia odai elastingumo, pasižymi gaiviu kvapu bei intensyviai drėkina ir maitina. Šis produktas leidžia pamiršti sausą odą ir yra puikiai tinkamas kasdieniniam naudojimui. Tinkamas visų tipų odai.

Serumas veido odai su retinoliu Sienna-X 20ml

Original price was: 43.09€.Current price is: 36.49€.
Koncentruotas veido serumas, kuris mažina senėjimo požymius bei neleidžia susidaryti naujoms raukšlėms. Produktas drėkina odą bei praturtina ją vitaminu C. Oda tampa šviesesnė ir gyvybingesnė, o produkto sudėtyje yra net 0.3% retinolio.

Savaiminio įdegio pirštinė Sienna-X Apply 1vnt.

Original price was: 9.09€.Current price is: 7.19€.
Savaiminio įdegio pirštinė, kuri puikaii paskirsto ir išlygina dirbtinį įdegį. Šis produktas nedirgina odos, yra švelnus bei dėl dvipusės struktūros jį yra patogu naudoti.

Antakių pieštukas ir serumas Sienna-X Warm Brunette 1vnt.

Original price was: 25.09€.Current price is: 19.99€.
Antakių pieštukas, kuris sugeba lengvai suformuoti norimą antakių liniją. Produktas pasižymi šiltai ruda spalva, kuri paryškina jūsų antakius ir veido bruožus, o serumas užfiksuoja nepaklusnius plaukelius.

Antakių pieštukas ir serumas Sienna-X Natural Black 1vnt.

Original price was: 25.09€.Current price is: 19.99€.
Antakių pieštukas, kuris leidžia suformuoti tikslią antakių liniją bei išryškina jūsų antakius ir veido bruožus. Šis produktas leidžia užfiksuoti nepaklusnius antakių plaukelius bei sukuria elegantišką išvaizdą, kuria galėsite nesirūpinti visą dieną.

Losjonas valantis ir drėkinantis odą Sienna-X Collagen&Melanin Boost 200ml

Original price was: 21.79€.Current price is: 18.49€.
Losjonas, kuris pasižymi gaiviu kvapu, puikiai valo odą bei suteikia jai elastingumo ir minkštumo. Dėl produkte esančių aminorūgščių, oda lengviau įdega, yra tinkamai sudrėkinti, o produktas yra tinkamas veido ir kūno odai.

Balzamas valantis ir raminantis veido odą Sienna-X 100ml

Original price was: 43.09€.Current price is: 36.49€.
Balzamas, kuris puikiai pašalina nešvarumus bei makiažą nuo veido odos. Oda tampa reikiamai sudrėkinta, praturtinta veikliosiomis medžiagomis bei nuraminti. Produktą galima naudoti kaip veido kaukę bei jis yra tinkamas visiems odos tipams.

Losjonas valantis veido odą Sienna-X 200ml

Original price was: 30.09€.Current price is: 25.49€.
Losjonas puikiai pašalina nešvarumus, makiažą nuo veido odos. Šis produktas palaiko reikiamą drėgmės lygį veido odoje, yra praturtintas aktyviais ingredientais bei minkština jūsų odą. Puikiai tinka visiems odos tipams.

Tonikas atgaivinantis veido odą Sienna-X 200ml

Original price was: 30.09€.Current price is: 25.49€.
Veido tonikas, kuris atgaivina, nuramina bei tinkamai sudrėkina jūsų veido odą. Produktas efektyviai pašalina nešvarumus bei yra tinkamas visiems odos tipams. Pasižymi maloniu rožių aromatu.

Molio kaukė detoksikuojanti veido odą Sienna-X 150ml

Original price was: 43.09€.Current price is: 36.49€.
Veido kaukė, kurioje esantis molis sugeba pašalinti perteklinį riebalų kiekį, toksinus ir nešvarumus. Produktas drėkina odą, stiprina jos apsauginį barjerą bei yra tinkamas visiems odos tipams.

Rūgštinis pilingas veido odai Sienna-X 30ml

Original price was: 43.09€.Current price is: 36.49€.
Rūgštinis veido pilinkas, praturtintas glikolio ir vaisių rūgštimis, kurios puikiai pašalina negyvas ląsteles bei atkemša veido poras. Produktas nedirgina veido odos, ją sudrėkina bei yra tinkamas visiems odos tipams.

Kaukė atgaivinanti veido odą Sienna-X The Miracle 50ml

Original price was: 43.09€.Current price is: 36.49€.
Veido kaukė, kuri suteikia jūsų veidui skaistumo, panaikina tamsiais dėmeles bei drėkina odą. Produktas pasižymi giluminio valymo efektu, praturtina odą veikliaisiais ingredientai bei yra tinkamas visiems odos tipams.

Šveitiklis ir kaukė veido odai Sienna-X 50ml

Original price was: 41.09€.Current price is: 34.79€.
Veido šveitiklis ir kaukė, kuris puikiai pašalina nešvarumus ir negyvas odos ląsteles bei sudrėkina jūsų odą. Produktas suteikia odai švelnumo, o oda tampa elastingesnė. Puikiai tinka visiems odos tipams.

Dieninis veido kremas drėkinantis odą Sienna-X 50ml

Original price was: 45.09€.Current price is: 38.19€.
Veido kremas, kuris puikiai sudrėkina ir pamaitina jūsų odą. Šis produktas apsaugo odą nuo kenksmingų saulės spindulių, suteikia jai elastingumo bei oda tampa gyvybinga. Puikiai tinka visiems odos tipams.

Kremas paakių odai Sienna-X 15ml

Original price was: 35.09€.Current price is: 29.69€.
Paakių kremas, kuris suteikia jūsų odai elastingumo ir stangrumo. Produktas panaikina raukšles ir tamsius ratilus po akimis bei yra tinkamas visiems odos tipams. Dermatologiškai patikrintas veido priežiūros produktas.

Savaiminio įdegio valiklis su pirštine Sienna-X Eraser 200ml

Original price was: 28.09€.Current price is: 22.39€.
Valiklis, kuris greitai ir efektyviai pašalina dirbtinio įdegio netobulumus. Produktas puikiai tinkamas visiems odos tipams, nedirgina, drėkina ir stiprina jūsų odą. Kartu su valikliu rasite ir specialią valomąją pirštinę.

Putos palaipsniniam savaiminiam įdegiui Sienna-X Self Tan Gradual 190ml

Original price was: 28.09€.Current price is: 22.39€.
Savaiminio įdegio putos, kurios palaipsniui suteikia norimą šviesų arba vidutinio tamsumo įdegio efektą. Šis produktas yra bespalvis, greitai įsigeria į kūno bei veido odą bei pasižymi odą drėkinančiomis ir stiprinančiomis savybėmis.

Putos savaiminiam įdegiui Sienna-X Self Tan Ultra Dark 190ml

Original price was: 28.09€.Current price is: 22.39€.
Savaiminio įdegio putos, kurios yra tinkamos tamsesnį odos atspalvį turintiems žmonėms bei sugeba sukurti norimą įdegio efektą. Produktas greitai įsigeria į odą, yra bespalvis bei nepalieka produkto likučių ant jūsų drabužių.

Putos savaiminiam įdegiui Sienna-X Self Tan 190ml

Original price was: 28.09€.Current price is: 22.39€.
Svaiminio įdegio skaidrios putos, kurios greitai įsigeria į odą bei leidžia pasiekti vidutinio intensyvumo dirbtinio įdegio rezultato. Šis produktas drėkina, minkština ir puoselėja jūsų odą. Tinkamas naudoti veidui ir visam kūnui.

Putos savaiminiam įdegiui Sienna-X Ultra Dark Tinted Self Tan 200ml

Original price was: 32.09€.Current price is: 25.59€.
Putos savaiminiam įdegiui, kurios leidžia jums pasiekti itin tamsaus įdegio rezultato vos per 8 valandas. Šis produktas drėkina, maitina bei suteikia odai gyvybingumo. Putos greitai įsigeria į odą bei tinkamos veganams.

Putos savaiminiam įdegiui Sienna-X Express Q10 Self Tan Tinted 200ml

Original price was: 32.09€.Current price is: 25.59€.
Savaiminio įdegio putos, kurios lengvai padengia jūsų odą, greitai įsigeria bei yra tinkamos naudoti kūno ir veido odai. Šis produktas leidžia greitai pasiekti norimo įdegio bei pasižymi drėkinamosiomis ir švelninamosiomis savybėmis.

Rožių vanduo palaipsniniam savaiminiam įdegiui Sienna-X Gradual Untinted 100ml

Original price was: 28.09€.Current price is: 22.39€.
Rožių vanduo, kuris leidžia lengvai ir greitai pasiekti norimų įdegio rezultatų. Šis produktas drėkina ir tonizuoja odą bei leidžia palaipsniui susiformuoti tolygiam dirbtiniui įdegiui. Tinkamas veganams.

Kremas paruošiantis odą savaiminiam įdegiui Sienna-X Perfect Primer 75ml

Original price was: 12.09€.Current price is: 9.59€.
Kremas, kuris padeda sudrėkinti sunkiai prieinamas kūno vietas (alkunes, pėdas) ir tolygiai pasidengti dirbtiniam įdegiui. Produktas sudrėkina ir sušvelnina jūsų odą bei leidžia pasiekti nepriekaištingų įdegio rezultatų namuose.

Losjonas palaipsniniam savaiminiam įdegiui Sienna-X Self Tan 200ml

Original price was: 31.09€.Current price is: 24.89€.
Losjonas, kuris padeda pasiekti vidutinio ir tamsaus įdegio rezultatų. Šiame produkte yra gausu veikliųjų ingredientų, kurie puoselėja jūsų odą, o rezultatas bus pastebimas jau po 8 valandų. Puikiai tinka veganams bei padeda kovoti su celiulito požymiais.

Losjonas palaipsniniam savaiminiam įdegiui Sienna-X Gradual Untinted Self Tan 200ml

Original price was: 31.09€.Current price is: 24.89€.
Losjonas, kuris sugeba palaipsniui pasiekti norimą šviesaus ar vidutinio įdegio efektą. Produktas minkština odą, pasižymi drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis. Puikiai tinka veganams, stangrina jūsų odą bei rezultatas yra matomas po 8 valandų.

Putos savaiminiam įdegiui Sienna-X Self Tan Q10 Tinted 200ml

Original price was: 31.09€.Current price is: 24.79€.
Savaiminio įdegio putos, kurios maitina, švelnina ir drėkina jūsų odą. Taip pat, šis produktas sukuria vidutinio stiprumo įdegio efektą bei padeda palaikyti jau esamą. Praturtintas veikliaisiais ingredientais, kurie puoselėja ir sustiprina jūsų odą.

Dulksna savaiminiam įdegiui Sienna-X Sleep Q10 Tinted 200ml

Original price was: 28.09€.Current price is: 22.39€.
Savaiminio įdegio dulksna, kuri padeda sukurti vidutinio tamsumo efektą. Šis produktas drėkina ir maitina odą, greitai įsigeria į odą bei neužkemša veido porų. Kūno priežiūros priemonė yra tinkama veganams bei apsaugo odą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių.

Sienna-X

Tai kompanija, kuri pagrinde specializuojasi savaiminio įdegio produktuose. Įmonės įkūrėja pradėjo savo istoriją nuo purškiamo įdegio, tačiau dabar kurdami įvairius grožio produktus jie išpopuliarėjo visame pasaulyje, o jų produkcija yra randama daugumoje profesionalių grožio salonų. Gaminami produktai ir jų formulės dažnai puikuojasi “Beauty Guild Awards”, “Beauty Bible Awards”, “The Beauty Awards Asos” ir kituose apdovanojimų sąrašuose. Taip pat, šie produktai yra populiarūs ir labai mėgstami įžymybių bei televizijos žvaigždžių.

Kodėl verta rinktis Sienna-X grožio produktus?

Renkantis Sienna-X produktus galėsite pamiršti apie blyškią, sudirgusią ir šerpetotą odą bei puikiai paruošti savo kūno odą įdegiui. Visi produktai yra pagaminti laikantis aukščiausių gamybos standartų, o jų sudėtyje yra gausu jūsų oda besirūpinančių ingredientų. Savaiminio įdegio produktai leidžia be vargo pasiekti puikaus efekto bei leidžia pasirinkti iš įvairiausių atspalvių, kurie sugebės patenkinti kiekvieno žmogaus poreikį. Grožio priemonės užtikrins jums komforto jausmą bei leis saulės efektu mėgautis ištisus metus. Produktai yra pagaminti be parabenų, o juos naudoti galėsite namuose ir profesionaliuose grožio salonuose.

Sienna-X produkcija

Ši kompanija siūlo įvairius savaiminio įdegio produktus, tokius kaip – putos, rožių vanduo ir losjonai, kurie leis be vargo pasiekti norimos spalvos įdegį tiek ant veido, tiek ant kūno odos. Taip pat, kartu su dirbtinio įdegio produkcija rasite ir drėkinamųjų kremų, šveitiklių, kaukių, balzamų ir losjonų, kurie puoselėja jūsų odą ir prisideda prie odos paruošimo įdegiui. Tai natūralūs gaminiai, kurie prisidės prie jūsų grožio ir nepriekaištingos išvaizdos.

Sienna-X pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos Sienna-X prekių sumos kitam pirkimui, todėl lojaliems klientams priemonės gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.