Rodomi visi rezultatai: 21

Balzamas sausoms ir jautrioms lūpoms Solidu Apricot Kiss 7g

6.99
Lūpų balzamas, kuris atgaivina ir atregenruoja sausas, suskilinėjusias ir jautrias lūpas. Tai bekvapis ir bespalvis produktas, kuris pasižymi drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis. Veganiškas produktas.

Lūpų balzamas su spalva Solidu Rose Kiss 7g

6.99
Lūpų balzamas, kuris išryškina jūsų šypseną ir suteikia gyvybingumo. Lūpos tampa tinkamai sudrėkintos, praturtintos veikliaisiais ingredientais bei apsaugotos nuo kenksmingų aplinkos faktorių. Pasižymi švelniai raudona spalva.

Aliejus barzdos plaukams Solidu 30ml

19.99
Barzdos aliejus, kuris suminkština ir sustiprina plaukus. Tai natūralus produktas, kuris pasižymi drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis. Aliejus nedirgina veido odos bei neužkemša porų.

Aliejus jautriai galvos odai Solidu 30ml

19.99
Plaukų aliejus, kuris sustiprina pažeistus ir silpnus plaukus bei pasižymi intesyviu drėkinamuoju ir maitinamuoju poveikiu. Produktas nedirgina galvos odos bei yra bekvapis. Plaukai tampa elastingesni bei blizgesni.

Aliejus sausiems plaukų galiukams Solidu 30ml

19.99
Plaukų aliejus, kuris puikiai tinka prižiūrėti pažeistus plaukus. Šis produktas giliai prasiskverbia į plauko struktūrą, sudrėkina plaukus ir užkerta kelią plaukų skilinėjimui ir lūžinėjimui. Pasižymi saldžiu gėlių aromatu.

Muilas giliai išvalantis rankų, veido ir kūno odą Solid Purity 55g

8.99
Muilas, kuris puikiai pašalina nešvarumus ir riebalus nuo jūsų odos. Produktas maitina ir drėkina odą bei neleidžia jai išsausėti. Sudėtyje yra gausu veikliųjų medžiagų, kurios detoksikuoja odą bei ją nuramina.

Kietas šampūnas riebiems plaukams Solidu Balance 70g

14.99
Šampūnas, kuris ne tik efektyviai pašalina susikaupusius nešvarumus ir riebalus nuo plaukų, bet ir kartu juos sustiprina. Praturtintas augaliniais ekstraktais ir aliejais, stimuliuoja galvos kraujotaką bei gaivina.

Balzamas atgaivinantis lūpų odą Solidu Tea Kiss 7g

6.99
Lūpų balzamas, kuris suminkština ir sudrėkina jūsų lūpas. Šis produktas sugeba atgaivinti suskilinėjusias ir šiurkščias lūpas bei suteikia jiems komforto jausmo. Pasižmyi šviežiu mėtų aromatu.

Daugkartinio naudojimo dėklas Solidu Cork Case 1vnt.

19.99
Daugkartinis dėklas, kuris leis lengviau išlaikyti produktus sausus ir stabilius įvairioje aplinkoje. Produktas yra ekologiškas ir lengvas bei puikiai tinka kasdieniniam naudojimui.

Kietas kūno prausiklis Solidu Rock Your Body 70g

13.99
Kūno prausiklis, kuris sugeba atgaivinti odą bei praturtina ją reikiamais elementais. Produktas puikiai pašalina nešvarumus nuo kūno odos bei pasižymi raminamuoju šalavijo aromatu. Puikiai tinka kelionių metu.

Kietas kūno sviestas maitinantis odą Solidu CreamPOP 50g

9.99
Kietas kūno sviestas suteikia odai elastingumo bei praturtin ją reikiamais vitaminais ir mineralais. Po naudojimo oda tampa lygesnė, švelnesnė bei jai yra suteikiamas natūralus žvilgesys. Pasižymi saldžiu ir gaiviu aromatu.

Kietas kūno sviestas atkuriantis odą Solidu Calmendula 50g

14.99
Kūno sviestas, kuris ne tik sudrėkina ir pamaitina jūsų odą, bet ir sugeba apsaugoti ją nuo kenksmingų aplinkos veiksnių. Produktas atkuria pavargusią kūno odą bei pasižymi gėlių ir žolelių aromatu.

Kietas kūno sviestas Solidu It’s Thyme 50g

13.99
Kūno sviestas, kuris praturtina jūsų odą vitaminais ir mineralais bei suteikia odai švelnumo ir minkštumo. Produktas intesyviai drėkina odą ir apsaugo ją nuo kenksmingų aplinkos faktorių. Pasižymi vaistažolių aromatu.

Muilas apsaugantis rankų odą Solidu 20 Seconds 55g

8.99
Rankų muilas, kuris efektyviai ir greitai pašalina nešvarumus, bakterijas ir virusus nuo jūsų rankų odos. Produktas nesausina rankų, pasižymi maitinamuoju poveikiu bei suteikai odai švelnumo. Pasižymi gaiviu citrusų aromatu.

Kietas kondicionierius drėkinantis plaukus Solidu SilkPOP 50g

9.99
Kondicionierius, kuris ne tik sudrėkina ir pamaitina plaukus, bet ir apsaugo juos nuo kenksmingų aplinkos sąlygų. Šis produktas pasižymi šviežiu ir saldžiu aromatu bei suteikia plaukams natūralaus žvilgesio.

Kietas kondicionierius maitinantis plaukus Solidu Hair Candy 55g

16.99
Plaukų kondicionierius, kuris praturtina jūsų plaukus augaliniais aliejais bei vitaminais. Produktas pasižymi drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis bei saldžiu gėlių aromatu. Plaukai tampa lengviau suvaldomi.

Kietas kondicionierius palengvinantis plaukų iššukavimą Solidu No Knots 55g

15.99
Plaukų kondicionierius, kuris suminkština ir sustiprina plaukus, suteikia jiems bligesio bei palengvina jų iššukavimą. Šis produktas yra tinkamas naudoti tiek plaukų galiukams, tiek zonai prie šaknų. Pasižymi šviežių citrusų aromatu.

Kietas šampūnas normaliems plaukams Solidu FoamPOP 65g

9.99
Šampūnas, kuris švelniai valo galvos odą bei pasižymi drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis. Plaukai tampa švelnesni, elastingesni bei paklusnesni. Patogi produkto pakuotė puikiai tinka kelionių metu, o produktas pasižymi gaivos aromatu.

Kietas šampūnas suteikiantis apimties Solidu Grandma Said 65g

14.99
Šampūnas, kuris suteikia plaukams apimties, elastingumo bei paklusnumo. Produktas praturtina plaukus mineralais ir vitaminais bei yra tinkamas normaliems, sausiems bei ploniems plaukams. Puikiai tinka kelionių metu.

Kietas šampūnas atgaivinantis normalius plaukus Solidu Exotic 65g

13.99

Šampūnas, kuris atgaivina ir sustiprina normalius bei sausus plaukus. Plaukai tampa sveikesni, tinkamai sudrėkinti ir pamaitinti, o šampūnas yra tinkamas kasdieniniam naudojimui. Šampūnas yra puikiai tinkamas drąsiems ir savimi pasitikintiems žmonėms.

Kietas šampūnas normaliems plaukams Solidu Pink 65g

16.99
Šampūnas, kuris puikiai pašalina nešvarumus, nuramina galvos odą bei yra tinkamas kelionių metu. Šis produktas suteikia plaukams glotnumo, juos sustiprina ir praturtina vitaminais bei aktyviais ingredientais. Tinkamas veganams.

Solidu

Tai grožio priemonių kompanija, kuri yra įsikūrusi Lietuvoje. Solidu įkūrėja Vaiva sukūrė kietųjų gaminių produkciją, kuris šiuo metu vis labiau populiarėja Baltijos šalyse, Europoje ir užsienyje. Solidu – tai tvarus prekinis ženklas, kuriame yra gausu kokybiškų ingredientų. Šis prekinis ženklas sugeba sujungti plaukus bei odą puoselėjančius ingredientus, augalinius ekstraktus ir natūralius eterinius aliejus į 100% kompostuojamą dėžutę, kuri yra pagaminama iš žolės pluošto ir celiuliozės. Produktai gaminami pašalinus vandenį, todėl gaminio tūris sumažėja iki 80%, o kiekvienas ingredientas yra kruopščiai atrenkamas gamybos ir mokslinių tyrimų plėtros komandos mokslininkų. Šios įmonės misija – aukščiausia kokybė, tvarumas ir veiksmingumas. 

Kodėl verta rinktis Solidu grožio produktus?

Renkantis Solidu grožio priemones rūpinsitės ne tik savo kūnų, bet ir prisidėsite prie aplinkos išsaugojimo. Kietų gaminių produkcija ne tik sustiprina jų natūralių ingredientų veiksmingumą, bet ir leidžia puikiai pasirūpinti jūsų oda ir plaukais. Su šiais produktais į savo grožio rutiną įnešite spalvų ir malonaus aromato, o tai suteiks komforto jausmą. Produktai stiprina, drėkina, maitina ir atkuria pažeistus plaukus bei odą, o platus asortimentas leidžia pasirinkti iš daugybės produktų, tinkamų visiems. Taip pat, šie produktai yra puikiai tinkami žmonėms, kurie daug keliauja. Kietas produktas leidžia išvengti skysčių apribojimų kelionių metu bei yra lengvas ir patogus naudoti. Be to, solidu produktai yra tinkami ir veganams.

Solidu produkcija

Ši kompanija siūlo įvairiausius grožio produktus, kurie padės jums pasirūpinti jūsų plaukais, oda bei lūpomis. Solidu kieti šampūnai, kondicionieriai, kūno sviestas, prausikliai, lūpų balzamai bei apsauginės ir sustiprinamosios plaukų priemonės kruopščiai puoselėja, atkuria ir atgaivina bei patenkina jūsų poreikius.

Solidu pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos Solidu prekių sumos kitam pirkimui, todėl lojaliems klientams priemonės gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.