Tonikas suteikiantis matiškumo riebiai ir mišriai odai Swiss Image Essential Care 200ml

Original price was: 12.39€.Current price is: 9.89€.
Tai produktas, kuris yra sukurtas riebiai ir mišriai odai. Padeda išvalyti ir sutraukti veido poras bei suteikti odai matiškumo efektą. Puikiai pašalina perteklinį riebalų kiekį bei makiažo likučius nuo veido odos. Veido oda tampa elastingesnė ir gyvybingesnė. Produktas taip pat praturtina odą reikiamai mineralais.

Valomasis pienelis minkštinantis odą Swiss Image Essential Care 200ml

Original price was: 12.39€.Current price is: 9.89€.
Valomasis pienelis, kuris puikiai nuvalo nešvarumus ir makiažą nuo veido odos. Puikiai tinka normaliai ir sausai odai bei pasižymi maitinamosiomis ir drėkinamosiomis savybėmis. Nuramina odą ir suteikia jai natūralaus blizgesio.

Valomasis pienelis atgaivinantis riebią ir mišrią odą Swiss Image Essential Care 200ml

Original price was: 12.39€.Current price is: 9.89€.
Tai veido odos valymo priemonė, kuri užtikrina įvairaus tipų nešvarumų ir makiažo pašalinimą nuo veido odos bei nekemša veido porų. Veido oda tampa putlesnė, skaistesnė bei jai yra suteikiamas natūralus žvilgesys. Produktas yra sukurtas riebiai ir mišriai odai bei sugeba nuraminti odą.

Swiss Image

Tai Šveicarų įmonės įkurtas odos priežiūros prekinis ženklas, kuris yra pagrįstas naujoviškumu bei aukštos kokybės odos priežiūra. Jie daugiausia dėmesio skiria Alpių regione randamoms natūralioms sudedamosioms dalims, žinomoms dėl savo grynumo ir veiksmingumo odos priežiūrai. Produktai yra sertifikuoti ir gaminami pagal geros gamybos praktikos kosmetikos standartus.

Swiss Image istorija ir prekių asortimentas

Odos priežiūros priemonių įmonė Swiss Image International AG yra įkurta kartu su Medena AG – pažangiu gamybiniu padalinius, kurie gyvuoja kartu jau daugiau negu 50 metų. Įmonė yra įsikūrusi Affoltern am Albis mieste Šveicarijoje bei specializuojasi novatoriškuose ir aukštos kokybės kosmetikos gaminių produkcijoje. Prekės ženklas pabrėžia šveicariškų technologijų ir natūralių ekstraktų derinį, kurdamas produktus, kuriais siekiama drėkinti, atjauninti ir apsaugoti odą. Swiss Image siūlo įvairias odos priežiūros priemones, įskaitant valiklius, drėkinamuosius kremus, serumus, kaukes ir kt., skirtas įvairiems odos tipams ir problemoms spręsti.

Kodėl verta rinktis Swiss Image odos priežiūros produktus?

Tai veido priežiūros priemonės, kurios užtikrina visapusišką odos priežiūros rutiną, skaistina odą, turi senėjimą stabdančių savybių bei rūpinasi ir jūsų kūno oda. Produktai sugeba patenkinti kiekvieną odos tipą bei yra patikrinti dermatologiškai. Taip pat, visa produkcija yra praturtinta Alpių ledynų vandeniu, kuris pasižymi biologiškai aktyviomis savybėmis bei praturtina odą mineralais ir padaro produktus lengviau įsisavinamus. Sniego dumblių ekstraktas sugeba stiprinti jūsų odos barjerą bei naikina smulkias raukšleles bei linijas. Alpių augaliniai ekstraktai pasižymi ypatinga nauda odai ir praturtina ją reikiamais elementais bei vitaminais. Pasirinkę šiuos produktus puikiai praturtinsite savo odos priežiūros rutiną. Visa produkcija yra sukurta ir patikrinta išsamiais tyrimais bei puikiai dera kartu su savo estetiška pakuote.

Swiss Image pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos Swiss Image sumos kitam pirkimui, todėl lojaliems klientams priemonės gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.