Maisto papildai širdies ir smegenų veiklos gerinimui Swiss Ovit Omega-3 TG 30vnt.

Original price was: 15.99€.Current price is: 13.59€.
Maisto papildai, kurie sugeba sustiprinti širdies smegenų bei smegenų funkciją. Omega-3 TG, įskaitant EPA ir DHA, yra naudingi sveikatai, palaiko širdies ir kraujagyslių sveikatą, mažina uždegimą ir gerina pažinimo funkcijas. Pagaminta be gliuteno ir laktozės.

Maisto papildai miego gerinimui Swiss Ovit Magnesium+Vitamin B6 30vnt.

Original price was: 14.99€.Current price is: 12.79€.
Maisto papildai, kurie sugeba pagerinti jūsų miego kokybę. Vitaminas B6 palaiko neuromediatorių sintezę ir imuninės sistemos veiklą, o magnis yra labai svarbus raumenų ir nervų funkcijai. Puikiai tinka vegetaramss ir veganams.

Maisto papildai medžiagų apykaitos stiprinimui Swiss Ovit Vitamin B Complex 30vnt.

Original price was: 13.99€.Current price is: 11.89€.
Maisto papildas, kuris sustiprins medžiagų apykaitos procesus. Komplekse esantys vtaminai B2, B3, B5, B6, B7 ir B9 kartu atlieka svarbų vaidmenį ir yra būtini įvairioms fiziologinėms funkcijoms - nuo energijos apykaitos palaikymo, širdies ir kraujagyslių sveikatos iki odos ir plaukų stiprinimo.

Maisto papildai kaulų ir raumenų stiprinimui Swiss Ovit Vitamin D3 30vnt.

Original price was: 13.99€.Current price is: 11.89€.
Vitaminas D3 puikiai gali užpildyti mitybos spragas bei praturtinti jūsų organizmą reikiamu jo kiekiu. Šie maisto papildai padės organizmui įsisavinti kalcį ir fosforą bei sustiprins kaulus, dantis ir imuninę sistemą. Be to, gali reguliuoti nuotaiką ir mažinti depresiją.

Maisto papildai imuniteto stiprinimui Swiss Ovit Vitamin C 30vnt.

Original price was: 14.99€.Current price is: 12.79€.
Maisto papildai, kurie padės sustiprinti jūsų imunitetą. Sudėtyje esantis  vitaminas C didina organizmo atsparumą, geriną žaizdų gijimą ir geležies įsisavinimą bei prisideda prie geresnės savijautos. Tinka veganams ir vegetarams.

Swiss Ovit

Tai Šveicarijos kompanija, kuri sujungus ilgalaikę ir unikalią patirtį sveikatos srityje bei inovatyvias technologijas, sukūrė maisto papildus, kurie pasižymi aukščiausia šveicariška kokybe. Ši įmonė yra patikima kokybiškų produktų gamintoja, kurie padės jums sustiprinti gyvybingumą, palaikyti bendrą sveikatą bei papildyti mitybą. Kiekvienos kapsulės gamyba yra griežtai kontroliuojama, kad būtų užtikrintas jos veiksmingumas ir saugumas. Originalios šveicariškos kapsulės gaminamos prižiūrint Šveicarijos kokybės sistemai. Su mitybos specialistų ir mokslininkų komanda kruopščiai atrinkti įvairūs vitaminai atitinka unikalius kiekvieno gyvenimo etapo žmonių poreikius. Šie produktai padeda jums rūpintis jūsų sveikata, grožiu bei praturtinti organizmą reikiamais elementais. Swiss Ovit produktai sukurti taip, kad sklandžiai įsilietų į jūsų kasdienę rutiną ir aprūpintų jus svarbiausiomis maistinėmis medžiagomis, reikalingomis jūsų organizmui sėkmingai veikti bei jaustis aktyviau.

Swiss Ovit maisto papildų produkcija

Renkantis šiuos produktus, galėsite pasirinkti iš kokybiško prekių asortimento. Swiss Ovit prekinis ženklas leis jums išsirinkti iš vitamino C, D3, B, B6 ir magnio komplekso bei Omega-3 žuvų taukų. Vitaminas C palaiko imuninę sistemą, skatina kolageno sintezę, kad oda būtų sveika bei yra stiprus antioksidantas, saugantis ląsteles nuo pažeidimų. Vitaminas D3 padeda pasisavinti kalcį, stiprina kaulus ir imuninę sistemą, taip pat turi įtakos nuotaikos reguliavimui. B grupės vitaminai, įskaitant B6, yra labai svarbūs energijos apykaitai, nervų funkcijai ir neuromediatorių sintezei. Omega-3 riebalų rūgštys palaiko širdies sveikatą, mažina uždegimą ir prisideda prie smegenų veiklos, todėl yra naudingos tiek širdies ir kraujagyslių, tiek kognityvinei funkcijai palaikyti.

Swiss Ovit pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos Swiss Ovit prekių sumos kitam pirkimui, todėl lojaliems klientams priemonės gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.