Nėštumo testas Testera Srautinis 1vnt

2.99
Išskirtinio jautrumo nėštumo srautinis testas su integruotu indikatoriumi - tikslus ir patogus būdas nustatyti padidėjusią hCG hormono koncentraciją šlapime, siekiant diagnozuoti nėštumą.

Nėštumo testas Testera Juostelė 1vnt

2.29
Patikimas nėštumo testas su padidinto jautrumo juostele, skirtas aptikti HCG koncentracijos padidėjimą šlapime, ir patikimai nustatyti nėštumą. Tikslumas viršija 99%, o atsakymas gaunamas per vos 3 minutes.

Helicobacter pylori testas Testera 1vnt

6.29
Šis testas yra efektyvus ir greitas būdas aptikti Helicobacter Pylori bakteriją išmatose. Rezultatai pasiekiami per vos 10 minučių, o tikslumas, specifiškumas ir jautrumas siekia aukštus rodiklius - 97.6%,

Menopauzės FSH testas Testera Srautinis 2vnt

4.69
Srautinis menopauzės diagnozavimo testas, skirtas aptikti padidėjusią FSH hormono koncentraciją šlapime ir nustatyti menopauzę. Rezultatai gaunami vos per 3 minutes.

Ovuliacijos testas Testera Juostelė 5vnt

5.79
Patikimas ovuliacijos testas (juostelės) su dideliu tikslumu (>99%) ir specifiškumu, skirtas nustatyti LH koncentracijos padidėjimą šlapime. Greitas rezultatas per 5 minutes leidžia stebėti ovuliacijos ciklą.

Vienkartinis alkotesteris Testera 30vnt

99.99
Vienkartinis prietaisas alkoholio koncentracijai matuoti iškvėptame ore. Nustato 0,2 promilės alkoholio koncentraciją kraujyje. Saugus ir patikimas būdas vertinti savo gebėjimą vairuoti.

Vyrų vaisingumo testas Testera 2vnt

16.59
Greitojo tipo vyrų vaisingumo testas skirtas patikrinti spermatozoidų kiekį spermoje. Rezultatai gaunami per 5 minutes. Tai patikimas būdas vaisingumo diagnozei ir sveikatos stebėjimui, naudojant paprastą kasetės tipo formą. Mėginys imamas iš spermos ir tikslumas siekia 95.1%.

Geležies stokos feritino testas Testera 1vnt

7.29
Inovatyvaus greitojo testo, skirto aptikti geležies stoką žmogaus organizme, tikslumas - 95.1%. Produktas suteikia rezultatus per 5 minutes ir yra paprastos naudojimo kasetės tipo forma.

Testas slaptam kraujavimui aptikti FOB Testera 1vnt

4.99
Tai kasetės tipo testas, pakuotėje vienas vnt., skirtas išmatų mėginio analizei. Anksčiau nustatydami galimas sveikatos problemas, galite laiku konsultuotis su specialistu ir priimti tinkamus sveikatos priežiūros sprendimus.

Vitamino D Testas Testera 1vnt

8.49
Greitas ir patikimas būdas nustatyti jūsų organizmo vitamino D lygį. Jis turi esminį vaidmenį įsisavinant kalcį, geležį, magnį, fosfatą ir cinką bei gali turėti didelę įtaką jūsų sveikatai.

Ovuliacijos testas Testera Srautinis 5vnt

11.79
Inovatyvus srautinis ovuliacijos testas, sukurtas aptikti padidėjusią LH hormono koncentraciją šlapime, siekiant tiksliai diagnozuoti ovuliaciją. Rezultatai gaunami vos per 3 minutes.