Rodoma 1–30 iš 98

Maisto papildas Viridian Sage 400mg 30kaps.

13.99
Maisto papildas, kuris palengvina su menopauze susijusius simptomus, gerina kognityvines funkcijas bei pasižymi raminamuoju poveikiu. Produktas yra greitai pasisavinamas jūsų organizmo.

Maisto papildas Viridian Cranberry Berry 30kaps.

11.99
Maisto papildai, kurie sutiprina jūsų sveikatą bei prisideda prie įvairių organizmo funkcijų gerinimo. Šis produktas yra greitai pasisavinamas jūsų organizmo, patogus vartoti bei yra tinkamas veganams.

Maisto papildas Viridian Cleavers Tincture 50ml

15.99
Maisto papildai, kurie palaiko jūsų limfinės sistemos veiklą bei užtikrina tinkamą detoksifikacijos procesą. Tai produktas, kuris padeda toksinams pasišalinti iš jūsų organizmo.

Maisto papildas skydliaukės veiklai Viridian Thyroid Complex 60kaps.

32.99
Maisto papildas, kuris prisideda prie skydliaukės veiklos stiprinimo. Taip pat, šis produktas padeda sumažinti pavargimo jausmą bei užtikrina normalų metabolizmą. Šį maisto papildą greitai pasisavina jūsų organizmas.

Maisto papildas Viridian Maca Extract 60kaps.

36.99
Maisto papildai, kurie yra greitai pasisavinami jūsų organizmo. Šis produktas palaiko jūsų gyvybingumą, puikiai praturtina jūsų mitybą bei padeda palaikyti reikiamą fizinę ir psichinę sveiktą.

Maisto papildai Viridian Omega 3:6:9 200ml

19.99
Maisto papildai, kurie yra praturtinti naudingosiomis riebalų rūgštimis. Šis produktas sustiprina širdies sveikatą bei kognityvines funkcijas ir pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis. Tai veganiškas produktas.

Maisto papildas Viridian Enhanced Rhodiola Complex 30kaps.

20.99
Maisto papildai, kurių sudėtyje yra gausu adaptogenų. Produktas prisideda prie streso mažinimo, pažinimo bei fizinės išvermės funkcijų gerinimo. Tai veganiški maisto papildai, kurie sustiprins organizmą.

Maisto papildas vyrams Viridian Essential Man Multivitamin 60kaps.

45.99
Maisto papildai, kurie palaiko tinkamą jūsų sveikatą bei suteikia jums gyvybingumo. Šis produktas prisideda prie vyrų reprodukcinės sistemos palaikymo, sustiprina imunitetą bei palaiko reikiamą energijos lygį. Tinkamas veganams.

Maisto papildas Viridian Red Clover Extract 250mg 60kaps.

23.99
Maisto papildas, kuris yra lengvai pasisavinamas jūsų organizmo bei yra tinkamas veganams. Šis produktas sugeba sumažinti menopauzės sukeliamus nepatogumus, prisideda prie kaulų, širdies, kraujagyslių bei odos sveikatos.

Maisto papildas Viridian Ginkgo Biloba 60kaps.

23.99
Maisto papildas, kuris prisideda prie kraujotakos gerinimo. Taip pat, šis produktas sugeba pagerinti atminties, pažinimo, regėjimo bei emocinę sveikatą. Tai veganiški maisto papildai, kurie yra efektyviai pasisavinami jūsų organizme.

Maisto papildas vyram Viridian High Potency Fertility For Men 120kaps.

42.99
Maisto papildas, kuris užtikrina reikiamą lytinių ląstelių gamybą bei dalijimąsi. Šis produktas sustiprina jūsų sveikatą bei yra rekomenduojamas vartoti 90 dienų prieš planuojamą nėštumą. Tai veganiškas maisto papildas.

Maisto papildas miltelių pavidalu Viridian Potassium&Magnesium Citrate 150g

24.99
Maisto papildai, kurie sugeba palaikyti reikiamą elektrolitų kiekį jūsų organizme. Šis produktas palaiko tinkamą raumenų funkciją, kraujospūdį bei sugeba prisidėti prie tinkamos nervinės sistemos. Veganiškas produktas.

Maisto papildas Viridian Balanced Iron Complex 30kaps.

13.99
Maisto papildas, kuris sugeba sumažinti nuovargio jausmą bei prisideda prie geresnės sveikatos. Tai veganiškas produktas, kuris yra patogus naudoti, o geležis yra lengvai pasisavinama jūsų organizmo.

Maisto papildas nuovargiui mažinti Viridian High Five B Complex+Vit C 30kaps.

12.99
Maisto papildas, kuris ne tik prisideda prie nuovargio malšinimo, bet ir palaiko imuninės, širdies ir nervų veiklą. Tai veganiškas produktas, kuris sugeba sureguliuoti energijos gamybą organizme.

Vitamino D3 maisto papildas Viridian Liquid Vitamin D3 2000IU 50ml

21.99
 • Maisto papildas - vitaminas D3
 • Palaiko normalią imuninės sistemos veiklą
 • Palaiko normalią kaulų, dantų būklę
 • Be priedų, išgautas iš kerpių
 • Tinka veganams

Maisto papildas selenas Viridian Selenium 200 µg 90 kaps.

28.99
 • Maisto papildas - selenas
 • Palaiko normalią skydliaukės sistemos veiklą
 • Palaiko normalią plaukų ir -nagų būklę
 • Saugo ląsteles nuo oksidacinės pažaidos
 • Palaiko normalią imuninę būklę

Maisto papildas magnis Viridian High Potency Magnesium 30 kaps.

14.99
 • Maisto papildas vitaminas - magnis
 • Palaiko normalią nervų sistemos veiklą
 • Palaiko normalią kaulų ir dantų būklę
 • Mažina nuovargio pojūtį ir gerina energijos apykaitą
 • Palaiko normalią psichikos būklę

Maisto papildas imuniteto stiprinimui Viridian Virikid Vitamin C Drops 50ml

23.99
Maisto papildai, kurie sustiprina vaikų imunitetą bei praturtina maisto rutiną. Šis produktas prisideda prie įvairių organizmo funkcijų stiprinimo bei yra ekologiškas. Maisto papildas pasižymi saldžiai rūgščių apelsinų skoniu.

Maisto papildas Viridian Elderberry Extract+Vit C 100ml

26.99
Maisto papildai, kuriuose esančios medžiagos sustiprina jūsų imunitetą bei pasižymi uždegimą malšinančiomis savybėmis. Tai produktas, kuris padidina jūsų atsparumą bei yra tinkamas vaikams ir suaugusiems.

Maisto papildas Viridian Turmeric 400mg 90kaps.

31.99
Maisto papildas, kurio pagrindinė sudedamoji dalis - ciberžolė sugeba sumažinti uždegimą jūsų organizme bei prisideda prie sąnarių sveikatos palaikymo. Tai produktas, kuris sustiprina jūsų sveikatą.

Maisto papildas Viridian Soul Food Greens 90kaps.

33.99
Maisto papildai, kurie sugeba sustiprinti jūsų organizmą bei imuninę sistemą. Produkte esantys augaliniai ekstraktai praturtina jūsų organizmą vitaminais, mikroelementais bei naudingaisiais mineralais.

Maisto papildas Viridian Spirulina 500mg 60kaps.

24.99
Maisto papildai, kurie yra gausūs maistinių medžiagų, vitaminų bei elementų, kurie praturtina jūsų maisto rutiną. Šis produktas sustiprina jūsų sveikatą, prisideda prie imuninės ir širdies sveikatos gerinimo.

Maisto papildas Viridian Kelp 90kaps.

28.99
Maisto papildai, kuriuose yra jodo. Šis produktas subalansuoja skydliaukės hormonus, sustiprina jūsų sveikatą bei praturtina jūsų organizmą reikiamomis maistinėmis medžiagomis. Veganiški maisto papildai.

Maisto papildas Viridian Curcumin Extract 30kaps.

32.99
Maisto papildai, kurie prisideda prie jūsų sveikatos stiprinimo. Šis produktas pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, stiprina sąnarius bei yra lengvai pasisavinamas jūsų organizmo.

Maisto papildas Viridian Curcumin Extract 60kaps.

50.99
Maisto papildai, kurie yra praturtinti kurkuminoidais. Šis produktas pasižymi stipriomis priešuždegiminėmis savybėmis, prisideda prie sąnarių sveikatos bei sustiprina organizmo funkcijas.

Maisto papildas moterims Viridian Herbal Female Complex 90kaps.

35.99
Maisto papildas, kuris yra tinkamas 40 - 60 metų moterims. Šis produktas sureguliuoja hormonų lygį, malšina menopauzės simptomus, pagerina virškinimo sistemą bei sustiprina jūsų organizmą.

Maisto papildas moterims Viridian Herbal Female Complex 30kaps.

15.99
Maisto papildai, kurie yra puikiai tinkami moterims. Šis produktas yra praturtintas augaliniais ekstraktais, kurie prisideda prie hormonų lygio subalansavimo, menopauzės simptomų gerinimo bei kitų svarbių funkcijų stiprinimo.

Maisto papildas emocinės sveikatos gerinimui Viridian Ashwagandha Extract 60kaps.

32.99
Maisto papildas, kuris padeda pagerinti miego kokybę bei pasižymi raminamuoju poveikiu. Produkto pagrindinė sudedamoji medžiaga - ašvagandą sugeba sureguliuoti nuotaiką bei hormonų pusiausvyrą. Veganiški maisto papildai.

Maisto papildas Viridian Echinacea 60kaps.

27.99
Maisto papildai, kurie padeda sustiprinti jūsų imuninę sistemą bei sustiprina sveikatą keičiantis sezonams. Šis produktas yra tinkamas veganams bei puikiai papildo jūsų maisto rutiną.

Maisto papildas moterims Viridian Dong Quai Extract 60kaps.

29.99
Maisto papildai, kurie yra puikiai tinkami moterims. Šis produktas sugeba sumažinti nemalonius menstruacijų ir menopauzės simptomus, prisideda prie tinkamo hormonų balanso. Veganiški maisto papildai tinkami sveikatos stiprinimui.

Viridian

Tai maisto papildų kompanija, kurios kelionė prasidėjo 1999 metais Jungtinėje Karalystėje, kuomet jos įkūrėjai paklausė vieno vienintelio klausimo – Kas iš tikrųjų slypi maisto papilduose? Sužinoję, kad daugumos produktų sudėtyje yra gausu užpildų, rišiklių ir kitų medžiagų, kurios mažina veiksmingumą, Viridian kompanija nusprendė gaminti sveikuoliškus produktus. Šios kompanijos maisto papildai tausoja ne tik pasaulį, bet ir jūsų kūną ir yra labai veiksmingi. Gaminant produktus kompanija atsižvelgia į maisto papildų sudėties veiksmingumą, sudedamųjų dalių šaltinį, etikos standartus bei tvarumą. Šiuo metu šios kompanijos produkcija yra išaugus net iki 250 specializuotų papildų, kurių rasite visame pasaulyje.

Kodėl verta rinktis Viridian maisto papildus?

Šie maisto papildai yra grynas ir veiksmingas produktas, kuris sugeba sustiprinti jūsų kūną. Viridian produktai laikosi aukščiausių kriterijų – maisto papildų veiksmingumas yra patvirtintas ekspertų moksliniais tyrimais, kurie buvo atlikti su žmonėmis. Taip pat, maisto papildų grynumas – sudedamosiomis produkto dalys yra natūralios veikliosios medžiagos, o jų sudėtyje nėra jokių užpildų, rišiklių, klijų, švitinimo ar masinės gamybos tepalų. Be to, visa produkcija yra pagaminta laikantis etikos standartų bei pagaminta be bandymų su gyvūnais. Tai veganiški ir ekologiški maisto papildai, kurie yra greitai pasisavinami jūsų organizmo. Visi produktai yra sukurti kvalifikuotų mitybos specialistų, kurie sugeba ne tik užtikrinti produktų veiksmingumą, bet ir užtikrina, kad visi produktai būtų pagaminti iš 100% aktyvių natūralių ingredientų.

Viridian produkcija

Ši kompanija siūlo įvairius maisto papildus, kurie padeda numalšinti nemalonius menopauzės simptomus, prisideda prie sveiko nėštumo bei vaisingumo, palaiko vaikų, vyrų ir moterų sveikatą. Šie produktai sugeba sustiprinti įvairias bei skirtingas organizmo funkcijas, padidina jūsų gyvybingumą ir sustiprina sveikatą.

Viridian pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos Viridian prekių sumos kitam pirkimui, todėl lojaliems klientams priemonės gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.