Rodoma 1–30 iš 52

Aromatinė žvakė WoodWick Black Cherry 85g. (juodųjų vyšnių kvapo)

10.29
Aromatinė žvakė, kuri sukuria jūsų namuose ne tik jaukią atmosferą, bet ir padeda užpildyti visą erdvę saldžiu ir sodriu vyšnių aromatu. Šis kvapas yra susipynęs su cinamono ir švelniomis migdolo natomis. Greitai atsipalaiduojantis kvapas. Žvakė turi unikalią medinę dagtį, kuri sukuria jaukią atmosferą jūsų namuose.

Aromatinė žvakė WoodWick Smoked Walnut&Maple 85g. (skrudintų riešutų ir klevų kvapo)

10.29
Aromatinė žvakė, kuri praturtina jūsų namus švelnaus, saldaus ir puikiai subalansuoto skrudintų riešutų, rūkytos medienos ir klevų sirupo aromato. Tai greitai atsipalaiduojantis ir ilgai išliekantis kvapas. Unikali medinė dagtis sukuria spragsinčių malkų garsų ir leidžia jums pasijusti lyg sėdint prie jaukaus židinio. Puikiai tinka šaltiems vakarams pagyvinti.

Aromatinė žvakė WoodWick Vanilla&Sea Salt 85g. (vanilės žiedų ir jūros druskos kvapo)

10.29
Aromatinė žvakė, kuri sukuria namuose jaukią ir malonią atmosferą. Unikali medinė dagtis sukuria spragsinčių malkų garsą ir leidžia pasijusti lyg sėdint prie židinio. Kvapas pasižymi saldžiu vanilės aromatu, kuris yra persipynęs su jūros druskos, vanilės, jazminų ir medienos natomis. Žvakė pagamita iš aukštos kokybės sojų vaško ir parafino mišinio, kuris suteikia kvapui ilgaamžiškumo.

Aromatinė žvakė WoodWick Hinoki Dahlia 85g. (gurmaniško kvapo)

10.29
Aromatinė žvakė, kuri leis jums nusikelti į gurmaniškų kvapų pasaulį, kuriame galėsite pajusti hinoki medienos, slyvų ir jurginų natas. Žvakė pagaminta iš aukštos kokybės sojų vaško ir parafino mišinio, kuris leidžia jums atsipalaiduoti ir nusikelti į ramybės oazę. Unikali medinė dagtis padeda sukurti jaukią atmosferą.

Aromatinė žvakė WoodWick Evergreen Cashmere 85g. (švaros ir gaivos kvapo)

10.29
Aromatinė žvakė, kuri ryškiu pušies ir gaivaus oro aromatu. Taip pat, šis kvapas yra persipynęs su kašmyro, prieskonių ir sandalmedžio natomis. Ilgai išliekantis kvapas leidžia mėgautis ramybe, o unikali medinė dagtis sukuria jaukią atmosferą jūsų namuose.

Aromatinė žvakė WoodWick Sand&Driftwood 453g. (smėlio ir medienos kvapo)

31.79
Aromatinė žvakė, kuri pripildo jūsų namus smėlio ir medienos aromato, kuris sugeba nuraminti ir nukelti jus į paplūdimį. Ši žvakė puikiai papildo jūsų namų interjerą bei suteikia jiems prabangos. Tai ekologiškas produktas, kuris gali degti iki 50 valandų.

Aromatinė žvakė WoodWick Pomegranate 85g.

10.29
Aromatinė žvakė, kuri suteikia jūsų namams vaisių aromato. Šis kvapas yra persipynęs su sodriomis granatų bei švelniomis romo natomis. Unikali medinė dagtis sukuria namuose jaukią atmosferą, kurioje galėsite išgirsti spragsinčių malkų garsus bei pasijusti lyg sėdint prie židinio. Tai ilgai išliekantis aromatas jūsų namuose.

Aromatinė žvakė WoodWick Spiced Blackberry 275g. (prinokusių gervuogių ir vaisių kvapo)

22.19

Žvakė pasižymi prinokusių gervuogių aromatu, kuris yra persipynęs su subtiliomis apelsino žievelės ir cinamono natomis. Uždegus žvakę jūsų namuose greitai pasklis vaisinis aromatas, kuris leis mėgautis šaltais vakarais ir suteiks namams elegantiškumo. Žvakė pasižymi ilgaamžiškumu - dega iki 100 valandų.

Aromatinė žvakė WoodWick Santal Myrrh 453g. (švelnaus medienos kvapo)

31.79
Žvakė, kuri suteikia jūsų namams malonų medienos aromatą, kurį papildo raudonmedžio, eukalipto ir auksinio gintaro natos. Ši aromatinė žvakė taip pat pasižymi saldžiu, smilkalus primenančiu kvapu. Tai ekologiškas ir ilgaamžiškas produktas, kuris suteikia daug aromato jūsų namams, kuris išlieka ilgai.

Aromatinė žvakė WoodWick Spiced Blackberry 453g. (prinokusių gervuogių ir vaisių kvapo)

31.79
Aromatinė žvakė pasižymi sodriu ir giliu gervuogių kvapu, persipynusiu su subtiliomis cinamono ir gaiviomis vaisių natomis. Tai ilgaamžiškas produktas, kurio kvapas greitai pasklinda namuose. Prabangi žvakė suteikia namams prabangos bei puikiai praturtina interjerą.

Aromatinė žvakė WoodWick Warm Wool 85g. (gaivaus ir šilto vilnos kvapo)

10.29
Aromatinė žvakė, kuri kartu su unikalia medine dagtimi sugeba sukurti jūsų namuose jaukią, raminančią ir atpalaiduojančią atmosferą. Kruopščiai subalansuotas šiltas vilnos ir gaivinantis gėlių aromatas. Uždegus žvakę ilgai jausite aromatą namuose bei mėgausitės šiluma.

Aromatinė žvakė WoodWick Magnolia Birch 85g. (magnolijų ir beržų kvapo)

10.29
Aromatinė žvakė, kuri sugeba sukurt atgaivinančią ir raminančią atmosferą. Kvapas pasižymi gėlių aromatu, kur švelnios magnolijų lapų natos yra persipynusios su baltojo beržo ir samanų kvapu. Kvapas greitai atsikleidžia bei ilgai išlieka jūsų namuose. Taip pat žvakė turi ir unikalią medinę dagtį.

Aromatinė žvakė WoodWick Cinnamon Chai 275g. (sodraus cinamono ir vanilės kvapo)

22.19
Žvakė pripildo namus atpalaiduojančio ir sodraus cinamono, gvazdikėlių ir sodrios vanilės kvapo. Tai puikiai suderintos kvapų natos ir unikali medinė dagtis suteikia namas šilumos. Aromatas ilgai išlieka jūsų namuose ir leidžia jums mėgautis nuostabiu kvapu žiemos ir rudens vakarais. Dega net iki 100 valandų.

Aromatinė žvakė WoodWick Cashmere 275g. (sandalmedžio, tonkos pupelių ir svarainių kvapo)

22.19

Aromatinė žvakė, kuri pasižymi prabangiu bei kreminiu medienos ir vaisių aromatu. Ilgai išliekantis aromatas leidžia atsipalaiduoti ir mėgautis kompleksišku ir raminančiu kvapu. Unikalūs medinės dagties skleidžiami spragsinčios liepsnos garsai suteikia namams jaukumo. Žvakė dega iki 100 valandų.

Aromatinė žvakė WoodWick Yuzu Blooms 275g. (bijūnų ir citrusinių vaisių kvapo)

22.19
Aromatinė žvakė, kuri padeda nusikelti į pavasarį ir žydinčius sodus. Kvapas pasižymi gyvybingu citrinų ir mandarinų aromatu, kuris yra perispinęs su saldžiu bijūnų ir citrusinių vaisių žiedų natomis. Ilgai išliekantis kvapas, o žvakė dega iki 100 valandų.

Aromatinė žvakė WoodWick Fireside 609g. (dūminės medienos kvapo)

30.99
Aromatinė žvakė, kuri yra vardinis WoodWick prekinio ženklo kvapas. Šiame aromate persipina sodrūs gintaro, vetiverio ir muskuso kvapai, kurie sugeba suteikti namams jaukumo bei sukuria taip trokštamą židinio atmosferą. Žvakė dega iki 160 valandų.

Aromatinė žvakė WoodWick Mint Leaves&Oak 609g. (šviežių mėtų ir miško kvapo)

30.99
Aromatinė žvakė, kuri suteikia namas gyvybingo ir šviežaus mėtų kvapo, kuris yra persipinęs su sodriomis ąžuolo, samanų ir medienos natomis. Aromatas padeda jums atsikvėpti. ir nukelia jus į ramybės kupiną kelionę gamtoje. Storo stiklo saulės laikrodžio formos indelis suteikia namams prabangos. Ilgai išliekantis kvapas.

Aromatinė žvakė WoodWick Fasier Fir 453g. (šviežiai nupjautos medienos kvapo)

31.79
Aromatinė žvakė, kuri padeda nusikelti į gamtą bei gaivias žiemos dienas ir pripildo jūsų namus šviežios medienos kvapo su šiltomis gintaro natomis. Unikali medinė dagtis sukuria spragsinčią ir šokančią liepsną, kuri leis jums pasijusti lyg sėdint prie židinio. Tai ekologiškas ir ilgaamžiškas produktas, kurio kvapas namuose išlieka ilgai.

Aromatinė žvakė WoodWick White Teak 453g. (baltojo tinkmedžio kvapo)

31.79
Aromatinė žvakė suteikia jūsų namams jaukumo ir prabangos pojūtį. Sodrus baltojo tinkmedžio kvapas yra papildytas lenvandų gelių natomis. Tai ilgai išliekantis kvapas, kuris leis jums atsipalaiduoti. Žvakė dega iki 50 valandų ir puikiai papildo jūsų namų interjerą.

Aromatinė žvakė WoodWick Lavender&Cedar 453g. (levandų ir kedrų kvapo)

31.79

Aromatinė žvakė, kuri pasižymi švelniu ir raminančiu levandų ir kedrų aromatu. Unikali medinė dagtis sukelia malonų spragsėjimo garsą bei jaukią atmosferą jūsų namuose. Tai yra ekologiškas produktas, pasižyminti elegantiškumu ir ilgu aromato išlikimu.

Aromatinė žvakė WoodWick Cinnamon Chai 85g. (sodraus cinamono ir vanilės kvapo)

10.29
Aromatinė žvakė, kuri pripildo jūsų namus sodraus cinamono ir švelnaus vanilės aromato. Prabangus produktas, pagamintas naudojant medinę dagtį, kuri prisideda prie jaukios atmosferos kūrimo ir sukelia šokančios liepsnos efektą. Pasižymi greitu aromatu atsipalaidavimu ir ilgu išlikimu.

Aromatinė žvakė WoodWick Black Cherry 275g. (juodųjų vyšnių kvapo)

22.19
Aromatinė žvakė, kuri pasižymi sodriu ir saldžiu vyšniu aromatu. Šis kvapas padeda jums nusikelti į vasaros laikotapį bei pajusti ką tik priokusias vyšnias. Ilgaamžiškas produktas, kuris dega net iki 100 valandų. Kartu žvakė turi ir medinę dagtį, kuri sukuria spragsinčios liepsnos garsą.

Aromatinė žvakė WoodWick Santal Myrrh 275g. (švelnaus medienos kvapo)

22.19
Aromatinė žvakė, kuri sukurs namuose jaukią ir šiltą atmosferą. Produktas pasižymi saldžiu medienos aromatu, kuris leidžia jums pasinerti į nuotykių kupiną kelionę, suteikia namams šilumos bei praturtina jų interjerą. Unikali medinė dagtis sukuria spragsinčios liepsnos garsą.

Aromatinė žvakė WoodWick Pomegranate 453g. (granatų kvapo)

31.79
Aromatinė žvakė, kurios kvapas greitai atsipalaiduoja bei užpildo jūsų namus. Žvakė pasižymi granatų aromatu, kuris yra persipynęs su vaisių ir gėlių natomis. Tai sodrus kvapas, kuris sukuria jaukią atmosferą jūsų namuose bei padeda nusikelti į pavasarį žydintį sodą bei malonias vasaros dienas. Ilgaamžiškas produktas.

Aromatinė žvakė WoodWick Vanilla Musk 453g. (vanilės ir gintaro kvapo)

31.79
Aromatinė žvakė, kuri sukuria namuose jaukią atmosferą bei yra puiki dovana. Žvakė pasižymi maloniu gintaro bei vanilės aromatum, kuris yra suderintas su rausvosios druskos, baltų gėlių ir kokoso natomis. Ilgai išliekantis kvapas bei ilgai deganti žvakė.

Aromatinė žvakė WoodWick ReNew Tomato Leaf&Basil 184g. (pomidorų lapų ir Egipto baziliko kvapo)

26.39
Aromatinė žvakė, kuri nukelia jus į saulės nutviekstą sodą. Taip pat, gyvos egiptietiško baziliko, šviežių pomidorų lapų ir gvazdikėlių natos perkelia jus į gyvybingą oazę. Namai tampa pripildyti žalumos aromato, kuris ilgai išlieka. Pagaminta iš perdirbtų medžiagų.

Aromatinė žvakė WoodWick ReNew Levander&Cypress 184g. (Prancūzijos levandų ir kipariso kvapo)

26.39
Aromatinė žvakė, kuri nukelia jus į ramybės kupiną atmosferą. Kvapas praturtintas Prancūzijos levandų ir kiparisų eterinio aliejaus natomis. Šis puikiai suderintas kvapas nukelia jus į židinčius sodus bei miškingas vietas. Greitai atsipalaiduojantis aromatas, kuris ilgai išlieka jūsų namuose. Produktas pagamintas iš perdirbtų medžiagų.

Aromatinė žvakė WoodWick ReNew Icense&Myrrh 184g. (Namibijos miramedžio kvapo)

26.39
Aromatinė žvakė, kuri pasižymi sodriu ir aštriu imbiero aromatu, kuris yra persipynęs su šiltomis ciberžolės netomis bei timūro piprų aromatu. Tai ekologiškas produktas, kuris yra pagamintas iš perdirbtų medžiagų ir aukštos kokybės augalinio kokosų ir sojų vaško mišinio. Ilgai išliekantis aromatas jūsų namuose, kuris sukuria jaukią atmosferą.

Aromatinė žvakė WoodWick ReNew Ginger&Tumeric 184g. (sodrus imbiero ir Nepalo timūro pipirų kvapo)

26.39
Aromatinė žvakė, kuris suteikia namams aštraus ir sodraus imbiero, šiltas ciberžolės ir timuro pipirų aromato. Unikali medinė dagtis sukuria spragsinčių malkų garsą ir leidžia pasijusti lyg sėdint prie žinio. Sukurkite jaukų vakarą ir mėgaukitės namais, kurie yra praturtinti šiluma. Pagaminta iš perdirbtų medžiagų.

Aromatinė žvakė WoodWick ReNew Cherry Blossom&Vanilla 184g. (vyšnių žiedų ir Madagaskaro vanilės kvapo)

26.39
Aromatinė žvakė, kuri suteikia jūsų namams elegantiškumo ir prabangos. Žvakė yra pagaminta iš kokosų ir sojų vaško mišinio, kuris užtikrina greitą aromato atsipalaidavimą bei kvapo ilgaamžiškumą. Pasižymi saldžiu juodųjų vyšnių žiedų aromatu, kuris yra persipynęs su migdolų, apelsinų ir Madagaskaro vanilės natomis. Tai sodrus gėlių aromatas.

WoodWick

Tai aromatinių žvakių prekės ženklas, garsėjantis savo inovacijomis gaminant žvakes su išskirtiniu bruožu – medinėmis dagtimis. Šios žvakės yra ne tik šviesos ir malonaus kvapo šaltinis, bet ir stilingas interjero dekoro elementas. Galite pasirinkti iš įvairių dydžių, kvapų ir stiliaus derinių: žvakės stiklainiuose, smėlio laikrodžio ar elipsės žvakės. Šių žvakių skleidžiama švelni šviesa suteikia aplinkai šilumos. Jos puikiai tinka atpalaiduojančiai atmosferai sukurti gyvenamuosiuose kambariuose, miegamuosiuose ar net vonios kambariuose.

WoodWick istorija

Nuo pat pasirodymo 2006 metais rinkoje WoodWick prekinis ženklas sugebėjo sujungti rafinuotus kvapus ir išskirtinį dizainą bei išsiskyrė elegantiškumu ir raminančiu poveikiu. 2010 metais kompanija pristatė savo trilogijų žvakių linija, kuri išskirtinai siūlo tris sluoksnius kruopščiai atrinktų ir tarpusavyje suderintų kvapų. Šios žvakės leidžia mėgautis besikeičiančiais kvapų pojūčiais. 2011 metais prekyboje pasirodė inovatyvios žvakės, kurios leidžia jums mėgautis ne tik kvapu, bet taip pat spragsėjimo garsu ir maloniu vaizdu. Be to, 2014 metais šis prekinis ženklas išleido žvakes su ilga mediniai dagtimi, kuri netik sukuria šokančios liepsnos efektą, bet ir spragsinčio židinio atmosferą.

WoodWick aromatinės žvakės namų jaukumui

Šios aromatinės žvakės yra puikiai žinomos ne tik dėl savo unikalaus ir novatoriško dizaino, bet ir išskirtinių medinių dagčių. Degdamos jos sukuria spragsėjimą, primenantį židinį ir užtikrinantį namų jaukumą. Šios žvakės yra gaminamos iš aukštos kokybės sojų vaško mišinių. Pasižymi plačiu kvapų asortimentu: nuo šiltų ir raminančių kvapų, pavyzdžiui, vanilės ir sandalmedžio, iki gaivių ir gėlių aromatų. Spragsinčių dagčių ir įvairių kvapų derinys sukuria atmosferą, kuri gali jus nukelti į atsipalaidavimo oazę. Taip pat, šios žvakės yra žinomos ne tik dėl savo garsinio patrauklumo, bet ir dėl aukštos kokybės vaško mišinių, užtikrinančių ilgesnį degimo laiką ir švaresnį bei tolygesnį kvapo išsiskyrimą.

WoodWick pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos WoodWick prekių sumos kitam pirkimui, todėl lojaliems klientams priemonės gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.