Aromatinė žvakė WoodWick Evergreen Cashmere 453g. (švaros ir gaivos kvapo)

Original price was: 39.89€.Current price is: 31.79€.
Žvakė, kuri praturtina namus gaivos ir švaros aromatu bei sukuria namuose ramią atmosferą, kurioje galima atsipalaiduoti. Šiame kvape susipina pušų, šilto kašmyro, prieskonių ir sandalmedžio aromatas. Tai ilgaamžiškas produktas, kurio aromatas namuose išliks ilgą laiką.

Aromatinė žvakė WoodWick Santal Myrrh 453g. (švelnaus medienos kvapo)

Original price was: 39.89€.Current price is: 31.79€.
Žvakė, kuri suteikia jūsų namams malonų medienos aromatą, kurį papildo raudonmedžio, eukalipto ir auksinio gintaro natos. Ši aromatinė žvakė taip pat pasižymi saldžiu, smilkalus primenančiu kvapu. Tai ekologiškas ir ilgaamžiškas produktas, kuris suteikia daug aromato jūsų namams, kuris išlieka ilgai.

Aromatinė žvakė WoodWick Black Cherry 275g. (juodųjų vyšnių kvapo)

Original price was: 27.89€.Current price is: 22.19€.
Aromatinė žvakė, kuri pasižymi sodriu ir saldžiu vyšniu aromatu. Šis kvapas padeda jums nusikelti į vasaros laikotapį bei pajusti ką tik priokusias vyšnias. Ilgaamžiškas produktas, kuris dega net iki 100 valandų. Kartu žvakė turi ir medinę dagtį, kuri sukuria spragsinčios liepsnos garsą.

Aromatinė žvakė WoodWick ReNew Icense&Myrrh 184g. (Namibijos miramedžio kvapo)

Original price was: 29.89€.Current price is: 26.39€.
Aromatinė žvakė, kuri pasižymi sodriu ir aštriu imbiero aromatu, kuris yra persipynęs su šiltomis ciberžolės netomis bei timūro piprų aromatu. Tai ekologiškas produktas, kuris yra pagamintas iš perdirbtų medžiagų ir aukštos kokybės augalinio kokosų ir sojų vaško mišinio. Ilgai išliekantis aromatas jūsų namuose, kuris sukuria jaukią atmosferą.

Aromatinė žvakė WoodWick ReNew Cherry Blossom&Vanilla 184g. (vyšnių žiedų ir Madagaskaro vanilės kvapo)

Original price was: 29.89€.Current price is: 26.39€.
Aromatinė žvakė, kuri suteikia jūsų namams elegantiškumo ir prabangos. Žvakė yra pagaminta iš kokosų ir sojų vaško mišinio, kuris užtikrina greitą aromato atsipalaidavimą bei kvapo ilgaamžiškumą. Pasižymi saldžiu juodųjų vyšnių žiedų aromatu, kuris yra persipynęs su migdolų, apelsinų ir Madagaskaro vanilės natomis. Tai sodrus gėlių aromatas.

Aromatinė žvakė WoodWick ReNew Black Currant&Rose 184g. (juodųjų serbentų ir Prancūzijos rožių kvapo)

Original price was: 29.89€.Current price is: 26.39€.
Aromatinė žvakė, kuri suteikia jūsų namams elegantiško kvapo bei sukuria jaukią aplinką. Kvapas pasižymi sodriu ir švelniu juodųjų serbentų aromatu bei klasikinėmis Prancūzijos rožių natomis. Tai ilgai išliekantis kvapas jūsų namuose, o žvakė pagaminta iš aukštos kokybės sojų ir kokosų vaško mišinių. Ekologiškas produktas.

Aromatinė žvakė WoodWick Smoked Walnut&Maple 275g. (skrudintų riešutų ir klevų kvapo)

Original price was: 27.89€.Current price is: 22.19€.
Aromatinė žvakė, kuri pasižymi rūkytos medienos ir skrudintų riešutų kvapu, kuris yra persipynęs su saldžiųjų klevų natomis. Unikali medinė dagtis ir užburiantis aromatas padeda nusikelti prie jaukaus židinio. Ilgai išliekantis aromatas, o žvakė dega net iki 100 valandų.

Aromatinė žvakė WoodWick Pomegranate 453g. (granatų kvapo)

Original price was: 39.89€.Current price is: 31.79€.
Aromatinė žvakė, kurios kvapas greitai atsipalaiduoja bei užpildo jūsų namus. Žvakė pasižymi granatų aromatu, kuris yra persipynęs su vaisių ir gėlių natomis. Tai sodrus kvapas, kuris sukuria jaukią atmosferą jūsų namuose bei padeda nusikelti į pavasarį žydintį sodą bei malonias vasaros dienas. Ilgaamžiškas produktas.

Aromatinė žvakė WoodWick Vanilla Musk 453g. (vanilės ir gintaro kvapo)

Original price was: 39.89€.Current price is: 31.79€.
Aromatinė žvakė, kuri sukuria namuose jaukią atmosferą bei yra puiki dovana. Žvakė pasižymi maloniu gintaro bei vanilės aromatum, kuris yra suderintas su rausvosios druskos, baltų gėlių ir kokoso natomis. Ilgai išliekantis kvapas bei ilgai deganti žvakė.

Aromatinė žvakė WoodWick ReNew Levander&Cypress 184g. (Prancūzijos levandų ir kipariso kvapo)

Original price was: 29.89€.Current price is: 26.39€.
Aromatinė žvakė, kuri nukelia jus į ramybės kupiną atmosferą. Kvapas praturtintas Prancūzijos levandų ir kiparisų eterinio aliejaus natomis. Šis puikiai suderintas kvapas nukelia jus į židinčius sodus bei miškingas vietas. Greitai atsipalaiduojantis aromatas, kuris ilgai išlieka jūsų namuose. Produktas pagamintas iš perdirbtų medžiagų.

Aromatinė žvakė WoodWick ReNew Ginger&Tumeric 184g. (sodrus imbiero ir Nepalo timūro pipirų kvapo)

Original price was: 29.89€.Current price is: 26.39€.
Aromatinė žvakė, kuris suteikia namams aštraus ir sodraus imbiero, šiltas ciberžolės ir timuro pipirų aromato. Unikali medinė dagtis sukuria spragsinčių malkų garsą ir leidžia pasijusti lyg sėdint prie žinio. Sukurkite jaukų vakarą ir mėgaukitės namais, kurie yra praturtinti šiluma. Pagaminta iš perdirbtų medžiagų.

Aromatinė žvakė WoodWick Pressed Blooms&Patchouli 275g. (gėlių ir pačiulio kvapo)

Original price was: 27.89€.Current price is: 22.19€.
Aromatinė žvakė, kuri pasižymi švelniu ir subtiliu gėlių aromatu, persipynusiu su žemiškos pičiulio ir vetiverio natomis. Šis kvapas ir unikali medinė dagtis suteikia jūsų namams jaukumo bei padeda nusikelti į žydinčius pavasario sodus. Tai greitai atsipalaiduojantis ir ilgai išliekantis aromatas.

Aromatinė žvakė WoodWick Solar Yang 275g. (gaivaus jazminų kvapo)

Original price was: 27.89€.Current price is: 22.19€.

Aromatinė žvakė, kuri suteikia jūsų namams ramybės ir elegancijos. Saldus jazminų, tuberozės, bergamočių ir baltųjų gėlių bei muskuso aromatas, kuris suteikia namams gaivos ir švaros kvapą. Žvakė su unikalia medine dagtimi greitai pripildo namus aromato bei dega net iki 100 valandų.

Aromatinė žvakė WoodWick Pomegranate 275g. (granatų kvapo)

Original price was: 27.89€.Current price is: 22.19€.

Aromatinė žvakė, kurios kvapas pasižymi gaiviomis, sudėtingomis granatų ir gėlių natomis, kartu persipynusiomis su sodriomis romo bei muskuso natomis. Medinė dagtis padeda sukurti židinio atmosferą jūsų namuose. Tai greitai atsiskleidžiantis ir ilgai išliekantis aromatą, kuris ne tik suteikia namams jaukumo, bet ir leidžia mėgautis šaltais vakarais.

Aromatinė žvakė WoodWick Sheer Tuberose 453g. (gėlių kvapo)

Original price was: 39.89€.Current price is: 31.79€.

Aromatinė žvakė, kurioje atsiskleidžia jazminų žiedlapių, baltosios pelargonijos ir muskuso natos, taip sustiprindami tuberozės kvapą. Žvakė su medine dagtimi sukuria jūsų namuose elegantišką ir jaukią atmosferą. Puikiai papildo namų interjerą bei pasižymi ilgai išliekančiu kvapu.

Aromatinė žvakė WoodWick Seaside Mimosa 609g. (citrusinių vaisių ir gėlių kvapo)

Original price was: 38.89€.Current price is: 30.99€.
Aromatinė žvakė, kuri dega iki 160 valandų ir užpildo jūsų namus šiluma ir šviesa. Pasižymi sodriu šviežių citrusinių vaisių aromatu, kuris yra persipynęs su gėlių ir putojančio vyno natomis. Žvakė sugeba sukurti raminančią ir atgaivinančią atostogų ir pajūrio aplinką jūsų namuose.

Aromatinė žvakė WoodWick Mint Leaves&Oak 609g. (šviežių mėtų ir miško kvapo)

Original price was: 38.89€.Current price is: 30.99€.
Aromatinė žvakė, kuri suteikia namas gyvybingo ir šviežaus mėtų kvapo, kuris yra persipinęs su sodriomis ąžuolo, samanų ir medienos natomis. Aromatas padeda jums atsikvėpti. ir nukelia jus į ramybės kupiną kelionę gamtoje. Storo stiklo saulės laikrodžio formos indelis suteikia namams prabangos. Ilgai išliekantis kvapas.

Aromatinė žvakė WoodWick ReNew Tomato Leaf&Basil 184g. (pomidorų lapų ir Egipto baziliko kvapo)

Original price was: 29.89€.Current price is: 26.39€.
Aromatinė žvakė, kuri nukelia jus į saulės nutviekstą sodą. Taip pat, gyvos egiptietiško baziliko, šviežių pomidorų lapų ir gvazdikėlių natos perkelia jus į gyvybingą oazę. Namai tampa pripildyti žalumos aromato, kuris ilgai išlieka. Pagaminta iš perdirbtų medžiagų.

Aromatinė žvakė WoodWick ReNew Tomato Leaf&Basil 368g. (pomidorų lapų ir Egipto baziliko kvapo)

Original price was: 39.89€.Current price is: 34.89€.
Aromatinė žvakė, kuris suteikia namams švelnaus bazilikų aromato, kuris yra persipynęs su šviežių pomidorų lapais. Šiam aromatui gyvybingumo suteikia žemiškos augalų natos. Ilgai išliekantis kvapas, o žvakė yra pagamintą iš natūralaus sojų ir kokosų vaško mišnio. Padeda jums nusikelti į aromatingą ir žavesio kupiną kelionę.

Aromatinė žvakė WoodWick ReNew Levander&Cypress 368g. (Prancūzijos levandų ir kiparisų kvapo)

Original price was: 39.89€.Current price is: 34.89€.
Aromatinė žvakė, kuri praturtina jūsų namus aromatingu Prancūzijos levandu aromatu, kuris yra kartu persipynęs su gaiviu citrinų, kedrų natomis bei kiparisų eteriniais aliejais. Unikali medinė ir rankų darbo medinė dagtis suteikia namams jaukią atmosferą ir leidžia pasijusti lyg sėdint prie židinio. Tai greitai atsipalaiduojantis aromatas, kuris nukelia jus į ramybės kupiną kelionę.

Aromatinė žvakė WoodWick ReNew Icense&Myrrh 368g. (Namibijos miramedžio kvapo)

Original price was: 39.89€.Current price is: 34.89€.
Aromatinė žvakė, kuri praturtina jūsų namus gilus bei aromatingas Namibijos miramedžio, saldžiųjų medžių ir apelsinų kvapo mišiniu. Unikali rankų medinė dagtis sukuria jaukaus židinio atmosferą. Žvakė yra pagaminta iš perdirbtų medžiagų bei užtikrina ilgalaikį aromatą.

Aromatinė žvakė WoodWick ReNew Ginger&Tumeric 368g. (sodrus imbiero ir Nepalo timūro pipirų kvapo)

Original price was: 39.89€.Current price is: 34.89€.
Aromatinė žvakė, kuri kartu su unikalia rankų darbo medine dagtimi užtikrina jūsų namuose jaukią atmosferą. Pasižymi puikiai subalansuotu aštraus imbiero, Nepalos timūro pipirų aromatu, kuris yra persipynęs kartu su ciberžolės ir apelsinų natomis. Tai ilgai išliekantis kvapas jūsų namuose, o žvakė yra pagaminta iš perdibtų medžiagų.

Aromatinė žvakė WoodWick ReNew Cherry Blossom&Vanilla 368g. (vyšnių žiedų ir Madagaskaro vanilės kvapo)

Original price was: 39.89€.Current price is: 34.89€.
Aromatinė žvakė, kuri suteikia jūsų namams sodraus ir švelnaus vyšnių žiedų ir Madagaskaro vanilės aromato. Tai žvakė, kuri yra pagaminta iš perdibtų medžiagų ir aukštos kokybės sojų ir kokosų vaško mišinio. Kvapas ilgai išlieka namuose bei leidžia jums atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos ir mėgautis šaltais vakarai.

Aromatinė žvakė WoodWick Wild Bxerry&Beets 275g. (miško uogų ir burokėlių kvapo)

Original price was: 27.89€.Current price is: 22.19€.
Aromatinė žvakė, kuri pasižymi stipriu, sodriu ir saldžiu aromatu. Deginant šią žvakę pajusite miško uogų ir burokėlių aromatą, kuris yra persipynės su tvirtomis ąžuolo, gaiviomis apelsinų ir irisų natomis. Puikiai subalansuotas kvapas greitai pasklinda jūsų namuose. Medinė dagtis prisideda prie jaukios atmosferos kūrimo ir leidžia pasijusti lyg sėdint prie židinio.

Aromatinė žvakė WoodWick Sagewood&Seagrass 609g. (gaivaus citrusinių vaisių kvapo)

Original price was: 38.89€.Current price is: 30.99€.

Aromatinė žvakė, kuri jūsų namuose sukurs harmoningą kvapą, pasižyminti gaivių citrusinių vaisių, vandenyno mineralų ir miško natomis. Žvakė gali jus nukelti į miškingą vietovę bei švelniai vėjuotą pakrantę, kurioje pajusite ramybės pliūpsnį. Tai lengvas ir gaivus aromatas, kuris jūsų namuose išlinks ilgą laiką. Unikali medinė dagtis suteikia jūsų namams šilumos ir jaukumo.

WoodWick

Tai aromatinių žvakių prekės ženklas, garsėjantis savo inovacijomis gaminant žvakes su išskirtiniu bruožu – medinėmis dagtimis. Šios žvakės yra ne tik šviesos ir malonaus kvapo šaltinis, bet ir stilingas interjero dekoro elementas. Galite pasirinkti iš įvairių dydžių, kvapų ir stiliaus derinių: žvakės stiklainiuose, smėlio laikrodžio ar elipsės žvakės. Šių žvakių skleidžiama švelni šviesa suteikia aplinkai šilumos. Jos puikiai tinka atpalaiduojančiai atmosferai sukurti gyvenamuosiuose kambariuose, miegamuosiuose ar net vonios kambariuose.

WoodWick istorija

Nuo pat pasirodymo 2006 metais rinkoje WoodWick prekinis ženklas sugebėjo sujungti rafinuotus kvapus ir išskirtinį dizainą bei išsiskyrė elegantiškumu ir raminančiu poveikiu. 2010 metais kompanija pristatė savo trilogijų žvakių linija, kuri išskirtinai siūlo tris sluoksnius kruopščiai atrinktų ir tarpusavyje suderintų kvapų. Šios žvakės leidžia mėgautis besikeičiančiais kvapų pojūčiais. 2011 metais prekyboje pasirodė inovatyvios žvakės, kurios leidžia jums mėgautis ne tik kvapu, bet taip pat spragsėjimo garsu ir maloniu vaizdu. Be to, 2014 metais šis prekinis ženklas išleido žvakes su ilga mediniai dagtimi, kuri netik sukuria šokančios liepsnos efektą, bet ir spragsinčio židinio atmosferą.

WoodWick aromatinės žvakės namų jaukumui

Šios aromatinės žvakės yra puikiai žinomos ne tik dėl savo unikalaus ir novatoriško dizaino, bet ir išskirtinių medinių dagčių. Degdamos jos sukuria spragsėjimą, primenantį židinį ir užtikrinantį namų jaukumą. Šios žvakės yra gaminamos iš aukštos kokybės sojų vaško mišinių. Pasižymi plačiu kvapų asortimentu: nuo šiltų ir raminančių kvapų, pavyzdžiui, vanilės ir sandalmedžio, iki gaivių ir gėlių aromatų. Spragsinčių dagčių ir įvairių kvapų derinys sukuria atmosferą, kuri gali jus nukelti į atsipalaidavimo oazę. Taip pat, šios žvakės yra žinomos ne tik dėl savo garsinio patrauklumo, bet ir dėl aukštos kokybės vaško mišinių, užtikrinančių ilgesnį degimo laiką ir švaresnį bei tolygesnį kvapo išsiskyrimą.

WoodWick pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos WoodWick prekių sumos kitam pirkimui, todėl lojaliems klientams priemonės gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.