Produktų nerasta.

Apie Dr. Wild

Tai šeimos įmonė, kurios šaknys yra Šveicarijoje, Bazelio regione. Kompanija siūlo platų vaistų, burnos priežiūros produktų, kosmetikos, medicinos prietaisų bei miasto papildų asortimentą. Dr. Wild užtikrina aukščiausios kokybės garantiją. Ši šeimos kompanija turi itin glaudžius santykius su įvairiomis odontologijos klinikomis. Tai leido sukurti unikalias dantų priežiūros priemones, kurios skirtos kasdieniam naudojimui namuose.

Produktai ir gamyba

Šio prekinio ženklo gaminių kokybė yra svarbiausias įmonės prioritetas. Todėl ji užtikrina aukštos kokybės ir švarius gamybos metodus. Abejotinų gamintojų arba abejotinų šalių gamyba net nėra svarstoma, kad atitikti išsikeltus tikslus.

Šeimos narių valdoma kompanija stengiasi nuolat kurti naujus produktus, tobulinti esamus procesus, o ne tik įsigyti trečiųjų šalių produktus. Įmonė didelį dėmesį skiria produktų novatoriškumui bei naudingumui saviems klientams.

Dr. Wild pigiau

Čia visada grįžta pinigai nuo sumokėtos sumos už produktus kitam pirkimui, todėl lojaliems originalūs produktai visada gaunasi dar pigiau! Pinigai grįžta net ir akcijų metu, taip pat grįžusiais pinigais galima atsiskaityti už visas akcijines prekes be apribojimų. Registruotiems grįžta – 14% nuo sumokėtos sumos už produktus, sidabriniams – 21%, auksiniams – 28%.